→ ПРИДБАТИ ФАНЕРУ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


ПРИДБАТИ ФАНЕРУ
   Доброго Вам дня, шановні Клієнти та Читачі! Мені дуже приємно ділитися з Вами своїм досвідом, а саме, як якісно і на довгі роки поставити паркет, щоб він радував око хазяїв і гостей дому.
   Напевно кожен з Вас хоч раз задумувався, як  поставити собі правильно паркет, паркетну дошку, чи інший вид підлогового покриття. І напевно, чимало разів підлога служила Вам не так, як би Вам того хотілось. А саме – поскрипування (що так видає, коли вночі хтось із сім’ї має безсонницю і любить поїсти)), щілини в які залітає пил і його важко прибрати, чи ще гірше - планки просто відривались від поверхні. Саме тому  на кожному об’єкті, чи то велика корпорація, чи маленька оселя – майстри ретельно  підготовляють чорнову підлогу під укладання паркету, яка повинна бути ідеально рівною, щоб паркет не деформувався, не скрипів, щоб не утворювались щілини, щоб підлога служила Вам вірою і правдою кілька десятиліть, або і довше. Звичайною бетонною стяжкою важко домогтися такого результату, тому мої кваліфіковані майстри Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, застосовують фанеру під паркет. Чим же вона краща за інших поверхонь? Ось про це зараз я Вам розповім, з Власного досвіду в паркетній Галузі.

Переваги використання фанери під паркет


•    Так, як ці два матеріали однорідні (обидва з дерева), то паркет не буде деформуватися.
•    Підвищується теплоізоляція і шумоізоляція підлоги, також формується ідеально гладка поверхня. За рахунок сукупності цих властивостей, термін служби паркетної підлоги стає на порядок довшим.
Найпопулярнішою маркою для використання під паркет вважається Фанера підвищеної вологостійкості виробництва в м. Рівне, яка перевірена на якість вже не один десяток років.

 

Укладання фанери під паркет


Перед настилом фанери ми завжди  ретельно перевіряємо, чи основа підлоги (стяжка) повністю висохла. Для цього Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ має відповідні прилади і коли все перевірено ми приступаємо до настилу фанери. Протягом всього часу роботи ми стежимо за тим, щоб температура не опускалася нижче +10 градусів, а вологість не перевищувала 60%. Саме тому, потрібно обирати тільки провірені Компанії, які мають відповідне обладнання для цих вимірів, в противному випадку підлога буде неякісною, і Ваші гроші намарно викинуться. Тому не варто вірити компаніям, які роблять все на око. Компанія ФАЙНІ ПІДОГИ використовує найновіше обладнання, дає гарантію на відмінну якість, та довге служіння Вашої підлоги. Далі все йде по перевіреній технології -  листи фанери вже не потрібно розрізати на квадрати, так як на виробництві вони вже є потрібних розмірів. При укладанні фанерних листів, між ними ми залишаємо температурні шви. Причому, якщо листи ми укладаємо на лаги, то шви повинні припадати саме на них. Кріпимо ми фанеру за допомогою клею та дюбелів, деякі компанії просто прибивають фанеру дюбелями, але цього не достатньо і ми надто сильно любимо наших Клієнтів, тому робимо все ідеально! Ну і звісно після завершення роботи поверхню ми ретельно чистимо.

 

 

Укладання паркету


Далі, коли майстри все ретельно підготували – йде укладання паркету. Кожна паркетина приклеюється та прибивається – це робиться для того, щоб за будь, яких умов підлога завжди була в ідеальному стані.  Укладання паркету на фанеру можна і провести самостійно, але якщо Ви новачок в цій справі, то не радимо цього робити, адже Підлога – це один з найдорожчих видів ремонту, тому не пожалкуйте гроші на кваліфікованих Майстрів, які це роблять справді професійно та якісно. Майстри від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ  з легкістю проведуть шліфування, укладання фанери та паркету, а також інші необхідні роботи.

І на кінець, хочу поділитись історією одної жінки з моїх клієнтів, дана історія не перша і не остання в паркетній галузі!
Одного робочого дня, прийшля до мене в офіс-магазин жінка, яка скаржилась на те, що нещодавно майстри якоїсь там компанії поставили їй паркет і паркет за пару місяців почав просто відриватись. Мої майстри звісно приїхали на об’єкт перевірити, в чому справа і виявилось, що фанера під паркетом  була, але не листова і провірена, а просто тирсоплита. А така фанера зовсім не годиться під паркет, так як при найменших коливаннях вологості - паркет просто відірветься (таку фанеру використовують для меблів, тому Ви напевно вже зрозуміли як це відбувається), в той час як листова фанера триматиме планки міцно та надійно. Ця жінка втратила не одну тисячу гривень, щоб переробити підлогу, тому я раджу тільки перевірені технології встановлення паркету. Звісно такі технології можуть бути дорожчими, але враховуючи дискомфорт та оплату за переробку підлоги, тоді провірені технології покажуться надто дешевими.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 23 листопада 2016 року.