→ ПРИДБАТИ КЛЕЇ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


ПРИДБАТИ КЛЕЇКЛЕЇ ДЛЯ ПАРКЕТУ

 

Як грамотно укласти паркет? Тільки за допомогою спеціалізованого паркетного клею, який забезпечить високу функціональність такому благородному підлоговому покриттю, як паркет. Варто зазначити, що саморобні клейові склади в цьому випадку не доречні. Для укладання штучного і мозаїчного паркету необхідно тільки професійний клей для паркету, якщо, звичайно, для Вас має значення якість паркету в принципі.

 

В залежності від своєї основи клеї для паркету поділяються на три види: водно-дисперсійний клей, двокомпонентний (реактивний) клей, а також паркетний клей на основі розчинників. Кожен з них має свої переваги і певні нюанси. Наприклад, клей для паркету на водній основі застосовуються для укладання підлогових покриттів в житлових приміщеннях, тому що не виділяють шкідливих речовин і не мають різкого запаху. Ця якість визначила високе поширення водних клейових складників серед європейських споживачів. Однак деякі породи дерева, з якого виробляється паркет, наприклад, вишня, яблуня або бук, під впливом води можуть сильно деформуватися. І в цьому випадку більш доцільно застосовувати клей для паркету на основі розчинників.

Паркетний клей на базі розчинників схоплюється значно швидше і при укладанні паркету він більш зручний, тому що такий клей здатний довгий час перебувати у відкритому стані і виключає поспіх. Але необхідно пам'ятати, що клей на розчинниках вогненебезпечний, що вимагає відповідних заходів безпеки.

Двокомпонентний або реактивний паркетний клей не має в своєму складі води або розчинників. Зчеплення паркету з підлогою такий склад клею забезпечує за рахунок хімічної реакції. До явних переваг двокомпонентного клею для паркету відносяться швидке схоплювання, надзвичайно (!) Міцне з'єднання з підлогою і універсальність клею (його використовують для укладання будь-якого паркету на будь-яку основу!).

Ми із задоволенням пропонуємо Вашій увазі паркетні клеї від провідних і визнаних виробників.