→ ПРИДБАТИ ЛАМІНАТ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


ПРИДБАТИ ЛАМІНАТ
Я вже доволі давно працюю в сфері паркетної індустрії і  можу заявити з впевненістю, що ламінат ніколи не зрівняється з натуральним паркетом. По ціні є дешевий ламінат і дорогий, так от – дорогий ламінат більш менш нормальний, але по ціні майже зрівнюється з натуральним паркетом. Зараз я все розповім детальніше.
Яку підлогу вам потрібно? Гарну? Міцну? Довговічну? Недорогу? Напевно, і красиву, і міцну, і довговічну, і, бажано, по дешевше. Так буває? У наш час – буває під назвою “Скупий тратить вдвічі”. Я говорю  звісно про ламінат. Порівняно недавно з'явившись на ринку підлогових покриттів, ламінат зміг впевнено заявити конкурентам про своє існування. І багато людей його купити, встановили і багато пожаліли потім. От щоб люди знали, як все є насправді і без реклам, я сьогодні  і займуся виявленням халявних плюсів і серйозних  недоліків ламінату.

Халявні плюси ламінату

  • Головна перевага ламінату - це, звичайно ж, його зовнішній вигляд, але тільки в дорогому ламінаті. В дешевому – вигляд тусклий та бідний.
  • Ламінат досить стійкий до експлуатаційних навантажень, теж якщо це дорога марка і серйозний догляд за ламінатом.
  • Сертифіковані і дуже дорогі моделі ламінату володіють стійкістю до високих температур.

Як бачите плюсів мало, тепер розкажу Вам про недоліки ламінату

Серйозні недоліки ламінату

  • По-перше   багато моделей ламінату 21 або 22 класу виробляються з досить дешевої сировини, тому термін служби такого покриття істотно знижується. Так  ми і опиняємося перед вибором: заощадити зараз, але замінити ламінат через 2-3 роки використання - чи вкластися один раз і купити паркет - але надовго.
  • По-друге, ламінат можна монтувати тільки на ідеально рівну поверхню . Перепад в площині більше 2 мм на 2 м2 робить основу непридатною  для укладання ламінату.
  • Але головний недолік ламінату - це його водобоязнь. І дійсно, недорогі моделі ламінату, незважаючи на воскову обробку замків і захисне полімерне покриття досить погано переносять  найменшу зміну вологи, а як я вже говорив – на Україні нема ідеальних життєвих, погодних ті інших умов.
  • Але і це ще не все: для ламінату, укладеного з порушенням правил (тобто на нерівну основу, або без потрібного зазору зі стіною) характерні періодичні деформації . Ось чому інструкція по монтажу ламінату повинна дотримуватися неухильно, інакше через деякий час ламінат доведеться перекладати.
  • Ну, і останній фактор, про який слід згадати - це ціна ламінату. З одного боку, на ринку досить недорогих моделей, які дають можливість суттєво заощадити на обробці підлоги. З іншого боку, як тільки нам буде потрібно якесь «вище середнього» або екзотичне забарвлення - вартість тут же впритул наближається до вартості паркету з натурального дерева.

Як бачите, ламінат має більше недоліків ніж переваг, тому раджу для Вашого ж блага, купувати тільки натуральне покриття від перевірених фірм та виробників. Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ представляє широкий асортимент натурального паркетного покриття. А нещодавно, в нас появився сенсаційний паркет, який не потрібно більше встановлювати за старили стандартами з фанерами, клеями, лаками та іншими додатковими матеріалами, а саме – НАТЯЖНИЙ ПАРКЕТ, детальніше про це неймовірне відкриття в сфері паркетої індустрії читайте тут.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 17 грудня 2016 року.