→ ПРИДБАТИ МАСИВНУ ДОШКУ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


Останнім часом, а вірніше в останні роки хімія у всіх сферах діяльності набула нечуваних  масштабів, що звісно призводить до негативних наслідків, так як людина не встигає звикати до нових хімічних та пластикових виробів.

Ми з Вами живемо на Україні, де ще навідмінну від Європи, чи Америки – натуральна підлога доступна і порівняно з Європою за низькими цінами. А саме, ще є шанси поставити натуральне покриття і при тому  непотрібно бути мільйонером, адже як говорить ЗМІ – за кордоном, щоб поставити натуральну підлогу потрібно бути мільйонером! 

Зараз всі прагнуть оточити себе максимально великою кількістю натурального в цьому світі пластики і хімії. Так, ми купуємо їжу без ГМО, намагаємося носити одяг з бавовни та інших натуральних тканин, намагаємося привнести в побут і будинок якомога більше предметів від природи. Та, коли мова заходить про те, якого типу підлоги будуть настелені в кімнаті будинку або квартири, то багато хто свідомо робить вибір на користь дерев'яних підлог. Чому спитаєте Ви? Зараз все детально розповім!

Знову ж таки, це натуральний матеріал, про користь якого можна говорити довго. Дерево екологічно чистий будівельний матеріал, дерево дихає, пропускає повітря. Завдяки цій властивості, дихати людині в приміщенні з дерев'яними підлогами набагато легше. Дерево приносить свою лепту затишку. Відразу згадується дерев'яний будиночок в селі і всі хороші спогади, пов'язані з цим. Крім того, дерев'яні підлоги теплі. За своїм визначенням дерево вбирає тепло, є відмінним теплопровідником, тому ходити по такій підлозі можна і босоніж, але за умови, що в приміщенні не холодно, інакше дереву просто нізвідки буде брати тепло.

Дерев'яні підлоги створюють не тільки затишок, але й особливий мікроклімат. Дерево здатне вбирати зайву вологу, а також віддавати її. Тому повітря в приміщенні ніколи не буде занадто сухим або важким. А ще дерев'яні підлоги універсальні в плані дизайнерського погляду. Так, дерево можна вписати як в класичний стиль прованс, так і в мінімалізм або квартиру в стилі хай-тек. Дерево лаконічно виглядає як в спальній кімнаті, так і у вітальні. Дерев'яні підлоги здатні як облагородити кімнату, зробити її вишуканою, так і додати кімнаті тепла і затишку. Дерево не змінює свою структуру - це якісний пружний матеріал, який може експлуатуватися десятки років. Довговічність дерев'яних підлог залежить не тільки від якості, а й від виду деревини. Найчастіше для цих цілей використовується дуб, сосна, ясен

З причини великої кількості переваг, дерев'яні підлоги широко використовуються і міцно увійшли в ужиток. Отже, існує кілька видів дерев'яних підлог, власне саме від виду, а також типу деревини і залежить вартість підлоги.

Виділяють: паркет, коркову підлогу, дощату підлогу, ДСП і ДВП. Останні два варіанти складно назвати саме підлогою, швидше це покриття, тому що довговічність цих листів залишає бажати кращого. Що стосується інших видів, то найдорожчим є паркет. Малюнок паркету різноманітний завдяки можливості різного розпилу дерева. паркет продається у вигляді плиток або дошки. Різноманітні також і способи (напрямки) встановлення паркетної дошки. Підлога з дерев'яної дошки залишається класикою. Це масивна підлога, яка найчастіше встановлюється в будинках. Такі підлоги з дуба, або ясена можуть служити як мінімум 60 років. На сучасному ринку можна знайти дошки різної товщини. Підлога з кори коркового дерева поки не така популярна, як попередні варіанти. Особливість даної підлоги в тому, що крім незвичайного виду, вона ще володіє відмінними теплоізоляційними і шумоізолюючими якостями.
 

Як бачите, натуральна підлога має дуже багато переваг і цінностей, а ще в компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ з’явилась нечувана пропозиція, а саме Натяжний Паркет з натуральної деревини, для встановлення якого більше непотрібно лаків, клеїв, шліфування та інших витрат! Детальніше про Натяжний Паркет читайте тут!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 3 січня 2017 року.