→ ПРИДБАТИ ПЛІНТУСИ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


ПРИДБАТИ ПЛІНТУСИ  ПЛІНТУСИ

Плінтус - це завершальна деталь підлогового покриття. Плінтус - це планка, що закриває щілину міжстіною і підлогою. В залежності від матеріалу, з якого виготовлений плінтус, він володіє різними естетичними і технічними характеристиками, а також експлуатаційними властивостями. Плінтус може контрастувати з покриттям і стінами, а може створювати плавний перехід. Невід’ємною частиною для створення красивого зовнішнього вигляду плінтуса необхідні деякі аксесуари. до яких входять заглушки і з’єднання, які вибираються безпосередньо під колір плінтуса для створення ефекту безперервної лінії. Плінтус відіграє велику роль в оформленні приміщення.

Наявність на плінтусі фасок і фасонного рельєфу, при бажані, створює гармонійний перехід до фактури стін або до малюнку  художнього паркету.

Висота плінтуса вибирається відповідно до висоти приміщення і дверних прорізів. Так, для висоти стелі 2м 50см, з міркувань пропорційності. рекомендується плінтус висотою до 7см; для висоти стелі до 3м - плінтус висотою 7-9см, а для більш високих приміщень може виявитись плінтус 12см і більше.