Ідеальний ПЛІНТУС для Вашої неповторної підлоги!

Плінтуси, Плінтус вибрати, Плінтус упити

Всім моїм читачам і клієнтам доброго дня! Мені дуже приємно читати Ваші  відгуки та подяки нарахунок компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ і моїх авторських статтей! Ми раді і надалі для Вас старатись і вести рубрику Авторських статтей!

Мої статті насамперед  базуються на інформаційних потребах як клієнтів, так і мережевих читачів. В той час, як інші пишуть статті для маркетингу та піару, мої статті пишуться від душі і для всіх людей. Я хочу внести свій вклад для народу, щоб українці на рідній землі були щасливі!

Сьогодні я хочу поділитись досвідом про те, як ідеально підібрати плінтус для Вашої підлоги, і не тільки для підлоги, а й для всього інтер’єру загалом! Адже не одна підлога в помешканні, а й меблі, крісла, люстри і т.д… І тому потрібно, щоб все гармонійно поєднувалось між собою!

Всі ми знаємо, що плінтус це завершальна деталь в інтер'єрі. Приміщення може мати ідеальне оздоблення стін, підлоги і стелі, але якщо не буде плінтуса, то все буде виглядати незакінчено.

 

Плінтус - важлива деталь в оформленні інтер'єру.

Отже, тепер вже всім зрозуміло, що завдяки використанню плінтусів, приміщення стає закінченим, окресленим і починають виділятися всі красиві кути приміщення. Але у цієї деталі є й інші особливості. За допомогою плінтуса можна заховати ряд недоліків наявних в просторі, що з'єднує стіну з підлогою. До того ж у всіх приміщеннях проходить  проводка: телефон, Інтернет або кабельне телебачення. Буде дуже некрасиво, якщо дроти будуть проходити на очах у всіх. До того ж за них можна зачепитися і впасти. Виходить, що в будинку стає небезпечно. Зробити безпечним приміщення в цьому випадку також можна за допомогою плінтуса і для таких випадків підходять  класичні плінтуси, там достатній пройом, щоб пропхати багато різних кабелів. Під нього можуть бути заховані всі дроти, які проходять і заважають в кімнаті. Але на якому ж вигляді зупинити свій вибір?

В основному в даний час великим попитом користуються дерев’яні плінтуси. Вони відрізняються своєю вологостійкістю і витривалістю. Довжина таких плінтусів може становити до трьох і більше метрів. Такі плінтуси бувають  пристінні та класичні, вони можуть володіти гнучкістю, для того, щоб можна було зробити щільне притиснення до нерівних стін. Дизайн дерев’яних плінтусів може бути різним. Також це стосується кольору і текстури.

Якщо Ваше приміщення маленьке, то я раджу брати плінтуси невисокі і світлі, вони гарно витончать контраст. Якщо Ви живете в особняку, то краще брати самі високі плінтуси типу пристінних, такі плінтуси виділять всю велич і могутність приміщення. Також потрібно вибирати плінтус того ж самого дерева, що й підлога! 

Якщо Ви обрали ламінат, чи інше неприроднє покриття, тоді природні плінтуси не підійдуть, а пластикові плінтуси дуже ненадійні,  для таких випадків компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ обробляє плінтуси індивідуально і в будь-якому кольорі. Також, можна покривати плінтуси таким, самим кольором, як і стіни – це буде  нестанлартним та оригінальним  підходом.  

А якщо Вам важко оприділитись з вибором, то Вас максимально комфортно і грамотно проконсультують наші менеджери, чи я і разом ми зробимо Ваше приміщення красивим, комфортним та довговічним!

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ і я Іван Ущапівський, бажаємо Вам успіхів у всіх Ваших починаннях !!!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 27 лютого 2017 року.

Теги: плінтуси, Плінтус упити, Плінтус вибрати

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 7987

    Також рекомендуємо:

    Плінтус як завершальний імідж Вашої підлоги. Увага, в кінці статі дуже цінна порада!
    Плінтус як завершальний імідж Вашої підлоги. Увага, в кінці статі дуже цінна порада! 5

    Всім доброго і гарного дня! І в котре хочу з Вами поділитись своїм досвідом та власними інформаційними даними про завершальний імідж Вашої підлоги, а саме – Плінтус. Ніби й не значна деталь в ремонті, ні, тим не менш, важлива. Так які ж бувають плінтуси? Власне на це питання відповісти просто: дерев'яні та пластикові, і з МДФ. Такс, знову невідомий термін, зараз я його розшифрую для Вас.  МДФ - це деревно-волокниста плита середньої щільності, яка виготовляється з дуже дрібної тирси деревини, вона дрібніша, ніж ті, що використовуються для виробництва ДСП. Англ. Medium Density Fibreboard, MDF, іноді застосовують транслит: МДФ. Це по простому я пояснив, щоб всі зрозуміли що це таке. А далі про всі ці плінтуси я і спробую розповісти детальніше.