Як правильно вибрати якісну масивну дошку за доступною ціною

Вибрати масивну дошку, Паркетну дошку

Багато людей хочуть придбати натуральну якісну масивну дошку за доступною ціною, але якщо походити по магазинах, подивитися на масивну дошку, послухати консультантів – то робиться висновок, що всюди масивна дошка максимально якісна і ціни у всіх самі нижчі. Але все таки, якщо порозмислити, то і ціни не такі вже й низькі, і масивна дошка різна, а деяка виглядає зовсім не натуральною, але і на це у всіх продавців є розумні фактичні відповіді з дуже незрозумілою термінологією. І тому я хочу в даній статті розповісти, незалежно від комерції, який дійсно масив потрібно вибирати правильно, спираючись на власні знання та вподобання. Хочу зазначити, що компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ спеціалізується на масивній дошці вже 17 років, тому і хочу поділитись з Вами власним досвідом, щоб ви в результаті ходили по ідеальній підлозі своєї мрії.

 

Загальні поняття


Перш за все потрібно знати, що вся масивна дошка відрізняється високим екологічним рівнем . Матеріалом виробництва служить натуральне дерево, яке виробляє фітонциди (корисні для організму людини речовини) і не накопичує на собі пил, як це відбувається з синтетикою. Догляд за такою дошкою досить простий - регулярне прибирання підтримає підлогу в його первозданному стані. Крім того, постійна підтримка належного зовнішнього вигляду здійснюється за рахунок усунення зношеного лаку і нанесення нового. 

 

Вибір Масивної дошки


Вибір масивної дошки повинен здійснюватися виходячи із звуко- і теплоізоляційних властивостей підлоги. Високий рівень теплопровідності дерев'яних конструкцій надійно зберігає теплоту в приміщенні, що істотно заощаджує енергію. Якщо підлогу встановити за всіма стандартами, то можна спокійно ходити босоніж навіть в холодний період часу, а прекрасна звукоізоляція не дозволить вашій вечірці доставляти сусідам дискомфорт.

При виборі масивної паркетної дошки, потрібно оптимально знайти компроміс між дизайном і технічними властивостями. В першу чергу, необхідно дивитися на бренд. Відомі бренди ніколи не економлять, що позитивно впливає на стан здоров'я своїх клієнтів, у виробництві користуються тільки перевіреними технологіями, які не приносять шкоди навколишньому середовищу. Все це повинно бути описано у відповідних сертифікатах і відомостях.


Наступним моментом, на який варто звернути увагу, є виконання масивної дошки. Якісна дошка повинна мати ідеальну гладкість, а її задня частина - добре відшліфована. Крім того, варто взяти до уваги, що дошки в світлих тонах візуально збільшують приміщення. Відповідно, така дошка ідеально впишеться в інтер'єр невеликих кімнат, а от у випадку з великими кімнатами - вибір краще зробити в сторону темних порід.


Особливістю масивної дошки є і те, що під променями сонця натуральна деревина починає темніти. Якщо дошка Тонована, то вона навпаки світлішає. Масивна паркетна дошка виробляється з цінних сортів дерева. Не варто забувати також про твердість і стійкість.


Для того щоб підлогове покриття з масиву відрізнялося високим рівнем якості - при його виробництві повинні дотримуватися всі загальноприйняті норми і методики виробництва. Ні для кого не секрет, що вироби з цільного дерева набагато краще в експлуатації, ніж з клеєного. Тому сировинний матеріал повинен бути добре просушений і ретельно оброблений. Лише в цьому випадку вдасться отримати по-справжньому якісну підлогу, здатну прослужити не один десяток років.


Для досягнення ідеальної геометрії масивної дошки, а також щільного з'єднання в методиці «паз-гребінь» - процедура виробництва повинна проходити на сучасних і високоточних агрегатах. Ступінь гладкості і цілісності дерев'яного покриття багато в чому залежить саме від грамотної витримки габаритів окремих планок. Наступним ключовим компонентом успішної організації дерев'яної підлоги є коректне укладання дощок. Якщо встановлення було халтурне, то ви влетите в немалу копійку, тому обирайте тільки стабільні компанії, які на ринку не один рік та читайте відгуки завжди від їхніх клієнтів. Звісно ж Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ гарантує максимально якісне встановлення масивної дошки за самими передовими технологіями з гарантією.
 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 1 Травня 2017 року.

Теги: Вибрати масивну дошку, Паркетну дошку

Статтю додано: 19/Листопада/2018     переглядів: 8042