Як правильно та ідеально вибрати клей для паркету, чи масивної дошки

Клей Для паркету, Паркетний клей, клей Для Масивної дошки

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ встановлює паркет та масивну дошку за самими передовими технологіями і використовує самі якісні та перевірені клеї, які ви можете вибрати з нашого асортименту в інтернет магазині www.ivan-parket.at.ua, або в виставковому офіс-магазині за адресою  м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь). Якщо Ви замовляєте у нас встановлення паркету, чи масивної дошки, Вам необов’язково читати дану статтю про те як обрати правильно клей, за Вас все ідеально зроблять наші майстри. Але якщо Ви все-таки вирішили все робити самі, то обов’язково ознайомтесь з наступними вказівками.

Як назвеш судно так і попливе, це саме відноситься і до клею для паркету, чи масивної дошки – який клей виберете, так і служитиме вам підлога. Тому до цього питання потрібно віднестись серйозно і в цій статті я вичерпно та докладно поясню моїм клієнтам та читачам, як правильно та ідеально підібрати клей для вашої неповторної підлоги. 

 

Вимоги до паркетного клею

Щоб якісно укласти в приміщенні паркетну підлогу, необхідно правильно вибрати клей для укладання. Хороші клеючі властивості для паркету є гарантією тривалої експлуатації підлогового покриття. Важливо брати до уваги, що неякісні, неправильно обрані, або навіть підроблені клеї для паркету, а також прострочені речовини, що зазвичай продають зі знижкою в 10-50%, обов'язково проявлять свої гірші властивості, пізніше, звичайно, але виявлять. І тоді нічого ви вже не зможете виправити.

Тому я раджу завжди, незважаючи на те що говорять продавці, читати вимоги, складники та саме головне термін придатності клею, який ви хочете придбати для Вашої підлоги. Існує 5 основних вимог до паркетного клею, від яких і залежить вся подальша експуатація Вашої підлоги.

 

Основні вимоги:

  1. Паркетний клей повинен бути довговічним і здатним міцно і на протязі довгого часу утримувати покриття на своєму місці, так як термін корисної експлуатації масивної дошки досягає ста років.
  2.  Хороший паркетний клей після затвердіння повинен мати залишкову еластичність, при цьому дозволяючи деревині вашої підлоги під впливом температури в приміщенні і вологи розширюватися і всихатися, що цілком природно для дерева.
  3. Якісний клей для паркету, не повинен з часом давати осадок.
  4. Клей для укладання паркетного покриття не повинний містити багато води в своєму складі, як це часто буває при купівлі дешевого і неякісного клею, або підробки. Надлишкова волога при усмоктуванні в паркет провокує набухання і деформацію покриття, що згодом також призводить до скрипу. І якщо такий клей для паркету на водній основі використовувати для екзотичних порід деревини, які містять масла, паркетини просто не зможуть добре приклеїтися.
  5. Клей для паркету повинен бути безпечним, не містити розчинники та інші шкідливі речовини. Ознакою присутності розчинників виступає різкий запах при монтажі паркету. Склади на розчинниках містять такі речовини, які після використання довгий час будуть випаровуватися і отруювати повітря в кімнаті, навіть коли ви вже перестанете відчувати запах.

Тепер Ви знаєте як правильно обрати клей для паркету, чи масивної дошки і Ваша підлога Вам служитиме довні роки :)

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 25 Квітня 2017 року.

 

Теги: Паркетний клей, клей Для Масивної дошки, Клей Для паркету

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 8909