Переваги і тільки переваги Натяжного паркету

Як Ви вже знаєте, на будівельному ринку з’явилось революційне відкриття – Натяжний паркет! Про нього ще мало людей знають, але і немала кількість вже переконалась в перевагах натяжного паркету. Так є багато статтей про плюси та мінуси того чи іншого продукту, але скільки не вивчай, скільки не аналізуй – все таки немає мінусів в натяжному паркеті і зараз я Вам це доведу в даній статті!

Натяжний паркет, або натяжна підлога - це один з найсучасніших видів дерев'яного підлогового покриття. Однак, не дивлячись на це, він уже добре відомий фахівцям, тому проблем з вибором і покупкою не повинно виникнути. Паркет дуже популярний матеріал для підлоги. Нагадаю, що даний паркет легко піддається демонтажу та ремонту. Тут мова піде про натяжний паркет.

Натяжний паркет має багато переваг перед своїми дерев'яними аналогами.

Спробуємо розглянути лише найбільш важливі з них.

Переваги і тільки переваги натяжного паркету:

  • Екологічність. Технологія виготовлення натяжної підлоги - це одна з найчистіших технологій по виробництву підлогового покриття, так як при виробництві не застосовуються штучні хімічні речовини. Завдяки цьому він ідеально підходить для спальні та дитячої кімнати.
  • Респектабельний зовнішній вигляд. За рахунок своєї природності натяжний паркет виглядає дуже солідно.
  • Довговічність покриття. Цей вид підлогового покриття при правильному  укладанні і експлуатації прослужить Вам багато років не доставляючи жодних проблем. Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ дає гарантію на якість та стабільність Вашої підлоги!
  • Можливість демонтажу. Натяжна підлога легко демонтується, що є істотною відмінністю від звичайного паркету і ламінату. До речі, відновлення натяжного паркету на новому місці у Вас також не створить значних труднощів.
  • Прекрасна звукоізоляція від сусідів знизу. Завдяки тому, що між підлогою і натяжним паркетом існує підкладка, яка володіє практично ідеальною ізоляцією від шуму.
  • Можливість використання з теплою підлогою. Натяжна підлога прекрасно поєднується з технологією теплих підлог, створюючи тим самим затишок і комфорт у Вашій квартирі. 
  • Розумна ціна за ідеальне покриття. Враховуючи те, що при укладанні натяжного паркету Вам більше непотрібно використовувати лак, фанеру, клей та інші додаткові матеріали – Ви економите час, гроші і все відбувається в чистоті, адже люди тому, бояться робити ремонт  в оселі, що стає брудно та некомфортно.

Але все таки маленький недостаток є – це те, що люди ще мало знають про таке неймовірне відкриття і тому Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ підготувала презентацію для максимального інформаційного сприйняття натяжного паркету! ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 26 січня 2017 року.

Теги: Нятяжний паркет Львів

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 9222