ВПЕРШЕ! Спеціально від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ - Паркет по Фен Шуй!

Паркет по Фен Шуй

У сучасному світі ми багато наших питаннь вирішуємо згідно з різними психологічними і філософськими вченнями, напрямками і т. Д. І сьогодні я хочу розповісти, що фен шуй для багатьох грає в житті досить важливу роль. В особистому житті, в кар'єрі, в побуті та інших сферах люди слідують розпорядженням і порадам фен шуй, щоб зробити своє життя краще і комфортніше. Дійсно, багато положень фен шуй мають певний і навіть серйозний сенс, вони не тільки притягують позитивну енергію, що і є їх основним завданням, але і з практичної точки зору є цілком розумними, адекватними і рекомендованими до виконання.

Особливо зараз багато хто воліє по фен шуй оформляти свої будинки і квартири, виконувати обробку, розставляти меблі і т. Д. Це досить розумно, тому прислухатися до подібних порад варто. І для кожного приміщення, для кожного метра в будинку фен шуй має свої рекомендації. Якщо мова йде про підлогові покриття, то головне правило фен шуй - це гладка натуральна підлога. Що стосується натурального покриття, то це, звичайно, паркет та масивна дошка. Вони як можна краще відповідають порадам фен шуй щодо підлоги, так як виготовляється з натуральної деревини і є абсолютно гладким. З усіх видів паркету найкраще підійде штучний паркет. Він гарний, надійний і довговічний. За допомогою штучного паркету можна викласти практично будь-який малюнок і узор.

Однак і тут необхідно все робити продумано. Якщо ви вирішили обмежитися звичайною «ялинкою», то викладати її навмання також не можна. Вона повинна йти вглиб приміщення від дверей. Це означає, що енергія не йде з дому, а навпаки йде в житло. Також паркет можна викладати у вигляді квадратів або восьмиугольников. Це «бажані» візерунки з точки зору фен шуй. Зазвичай паркет лакують, це практичніше, так як лаковану підлогу нескоро доведеться «оновлювати». Але по фен шуй паркет краще лаком не покривати, так як натуральна підлога повинна дихати, що неможливо після лакування. Тому якщо ви прямуєте рекомендаціям фен шуй, паркетну підлогу слід покрити маслом. Воно не закупорює пори і дерево «дихає». Також паркетну підлогу не слід застеляти килимами. Якщо необхідно, краще постелити невеликі килимки, де без них просто не обійтися, але по можливості залишити якомога більше площі відкритої.

Дерев'яну паркетну підлогу можна стелити в будь-якій кімнаті, будь це спальня, вітальня, коридор або передпокій. Лише у ванній і кухні краще використовувати камінь або плитку, так як там панує Вода і для підтримки балансу в цих приміщеннях застосовувати матеріали, що відносяться до стихії Землі.

У випадках якщо ви тільки що придбали нове житло з відносно хорошим ремонтом і не плануєте все міняти капітально, все ж деякі зміни внести варто, щоб енергетика від минулих мешканців не залишалася в приміщенні. Бажано зробити хоча б косметичний ремонт, змінити деяку обробку і т. Д. Це нескладно. Але якщо на підлозі укладено штучний паркет гарної якості, міняти його буде накладно, та й сенсу в цьому немає. Тому в даному випадку його досить заново відшліфувати і розкрити маслом. Ви не тільки збережете покриття, але і в той же час поновите його, очистивши таким чином житло від енергетики попередніх його мешканців. Тільки після цього можна налагоджувати в новому приміщенні його фен шуй.

Таким чином, глянувши на перераховані поради, можна переконатися, що рекомендації фен шуй досить прості, виконати їх зовсім не складно. Їх просто потрібно врахувати, коли ви будете укладати паркет або сказати про свої побажання майстрам - паркетникам.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 26 Вересня 2017 рокуСтаттю додано: 17/Лютого/2019     переглядів: 10026