Якісна та унікальна паркетна продукція з Німеччини IRSA! Перевірені Факти!

irsa купити, IRSA Офіційна продукція

      Доброго дня, шановні читачі та клієнти компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ
      Хочу Вам представити нову паркетну продукцію з Німеччини, яка з’явилась у нас не так давно, буквально місяць назад і вже встигла себе зарекомендувати на Українському ринку! Якість та надійність Воску, Герметиків, Грунтовок, унікальних Засобів від очистки навіть сильно забрудених поверхонь, Альтернативних засобів по доглядуза підлогою, мальовничих кольорових Олій та Шпаклівок, Лаків та багато іншого від продукції IRSA вже вразили сотні клієнтів!

Люди дійсно задоволені продукцією і я сам не пожалів, що взявся за продаж такої чудової продукції! Тепер хочу з Вами поділитись історією та правдивими і перевіреними фактами про компанію IRSA! 

Як я дізнався - Німецька компанія IRSA була заснована ще в 1975 році, а отже якість виточена роками, в баварському містечку Дайзенхаузене і спеціалізується на розробці і впровадженні різноманітних технологій по захисту деревини і її декоративних покриттів. Дослідницька лабораторія IRSA, яка постійно перебуває в активному контакті зі своєю дистриб'юторською мережею в Європі, в загальному, і в Україні, зокрема. Інженери-хіміки цієї лабораторії, враховуючи побажання і професійні поради своїх клієнтів - майстрів-паркетників і меблевиків, розробляють саме ті професійні матеріали паркетної хімії, в тому числі лаки, шпаклівки, грунти, масла для декоративної і захисної обробки цінних порід деревини, яких вимагає сучасний ринок паркетних робіт.

Всі матеріали для паркету IRSA об'єднані відповідними системами їх взаємного застосування для отримання найкращого ефекту в результаті роботи з ними. При цьому, компанія ІРСА стурбована також і екологічністю своєї продукції, тому продукція для деревини  виготовляється на основі природних восків, масел і ефірів. Окрема лінія продукції IRSA PLATINUM проведена на основі водної дисперсії, включаючи навіть лаки, що робить цю хімію виключно безпечною і допустимою до застосування навіть для обробки деревини в дитячих кімнатах і медичних установах. Висока якість матеріалів, які виробляються компанією IRSA, офіційним дистриб'ютором якої в Україні є наша Компанія, досягається також високим рівнем контролю якості готової продукції і високою «культурою виробництва» баварських хіміків-паркетників.

Виробництво паркетної хімії IRSA повністю зосереджене на одному заводі в Дайзенхаузені, а дистриб'юторська мережа, яка покриває, фактично, всю Європу, регулярно отримує необхідну маркетингову підтримку та якісне навчання персоналу щодо специфіки застосування тих чи інших матеріалів.

Ось така чудова продукція існує в цьому світі! І тому буду радий і далі задовольняти клієнтський ринок натуральною та якісною продукцією IRSA!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 9 лютого 2017 року.

Теги: irsa купити, IRSA Офіційна продукція

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 4644