Пронто Паркет -Підлога нового покоління

 Придбати ПАРКЕТ ПРОНТО 

Виготовляється такий паркет за всіма стандартами і умовами, відповідно до складності замовлення. У цей період його пресують і зміцнюють. Це також дозволяє захистити паркет від перепадів температури і високої вологості. Не схильний до деформації. Середній шар за технологією виготовляється з більш м'яких сортів дерева, верхній з більш твердих. Наприклад, з горіха або червоного дерева.

Фаска в такому паркет виготовляється зі всіх сторін, тому такий паркет виглядає більш солідно і ефектно, в порівнянні зі штучним паркетом.

Технологія виготовлення являє собою складний процес, який дозволяє домогтися найвищих якостей експлуатації. Деревину спочатку шліфують в кілька етапів, нарізають фаску (за бажанням браш чи наносять патину), потім лакують. Шарів лаку повинно бути не менше трьох. Така технологія дозволяє експлуатувати паркет дуже довго. Після пристрою паркету можна відразу ж його експлуатувати.

Пази і гребні на планках паркету мають точний розмір, що дозволяє монтувати такий паркет дуже швидко і просто. Самі планки мають ідеальні геометричні форми, що також сприяє простоті монтажу.

Така підлога широку кольорову гаму, від класичного забарвлення під дерево до практично чорного кольору. Можна навіть з імітувати ретро підлогу з використанням патини. Обробка в виробничих умовах дозволяє отримати рівномірний малюнок паркету.

Пронто-паркет дуже практичний, підлягає шліфуванню. І в разі зносу верхнього шару його шліфують і заново лакують. Такий паркет можна використовувати навіть в приміщеннях з високою вологістю, близько 40-60%. Витримує високі навантаження, тому його навіть укладають в танцювальних залах.

Для довговічності, пронто-паркет краще використовувати при температурі приблизно плюс 22-26 градусів. Небажана укладання килимів на паркет без закріплення, так як його поверхня трохи шорстка. Паркет не любить прямого тиску ніжок меблів, тому їх краще пом'якшити, шляхом прокладання тканини під них.

В такого паркету є великий плюс - Це його ціна, вона досить помірна. 

І накінець, етимологія - найновіший вид паркету. У перекладі з італійського означає - готовий. Такий паркет виробляють виключно з натурального дерева!