Як відреставрувати будь-які дерев'яні поверхні і повернути старій підлозі вигляд щойно укладеної? Як створити якісну підлогу з масиву, паркетної дошки, ламінату чи викласти ефектний художній паркет? Відповіді на ці питання знають фахівці львівської компанії- "ФАЙНІ ПІДЛОГИ" 
 
   За 17 років діяльності на ринку паркетних робіт компанія "ФАЙНІ ПІДЛОГИ" здобула надійну репутацію, висококваліфікованих та відповідальних виконавців та напрацювала широку партнерську і клієнтську базу.

   Сьогодні ТМ "ФАЙНІ ПІДЛОГИ" - це увесь комплекс сучасник паркетних матеріалів, послуг і робіт - від технічної оцінки об'єкту та професійної консультації технолога, до реалізації широкої лінійки дерев'яних підлогових покриттів, їх доставки. укладання, лакування.
   Фахівцями компанії виконуються покриття підлоги з різних дерев'яних матеріалів - паркету, масиву, паркетної дошки, ламінату.
   Крім того, фахівці компанії можуть виконати укладання художнього паркету еліт- класу будь-якої технічної складності і дизайнерського задуму.
   Також за бажанням клієнта і при технологічній можливості виконується дрібний ремонт та реставрація паркету.
   Усі етапи робіт фахівці компанії -
"ФАЙНІ ПІДЛОГИ" проводять з максимальною зручністю для клієнта.
При попередньому замовленні технолог
виїжджає на об'єкт і складає його технологічну карту: оцінює стан підлоги, робить всі необхідні технічні заміри і визначає потрібний об'єм робіт.
   На підставі складеної технологічної карти об'єкта клієнту надається комерційна пропозиція (попередній кошторис) на паркетні роботи.
   При цьому послуги фахівця-технолога - безкоштовні!
   Після узгодження замовлення та укладання договору виконавці компанії у зручний для замовника час проводять всі необхідні роботи.
   При укладанні паркету фахівці компанії дотримуються всіх необхідних технологій і норм, контролюють міцність і вологість стяжки. температуру і вологість приміщень, щоб забезпечити довговічність і високу якість підлогового покриття.

   Для укладання паркету використовується сучасне вітчизняне та імпортне спеціалізоване обладнання - професійні вологоміри, лазерні рівні. плоскошліфувальні машини, що працюють без пилу.
   Що стосується застосовуваних матеріалів, то їх вибір теж більш ніж достатній. Сьогодні ТМ
"ФАЙНІ ПІДЛОГИ"- може запропонувати своїм клієнтам безліч зразків різник дерев'яних підлогових покриттів і багато варіантів плінтуса з доставкою додому або в офіс.
   При цьому фахівці компанії нададуть детальну консультацію про переваги і недоліки тих чи інших матеріалів для кожного конкретного приміщення і запропонують оптимальне рішення.
   Підприємство також надає своїм клієнтам зразки підлогових покриттів для можливості краще оцінити той чи інший матеріал безпосередню на місті укладання і в спокійній обстановці, при денному та вечірньому освітленні, і визначитись з варіантом майбутньої підлоги.
 
Компанія проводить гнучку цінову політику.
 
За детальнішою інформацією звертайтесь:
"ФАЙНІ ПІДЛОГИ" м. Львів, пр. В. Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь);
моб. т.: (+380) 067-900-20-66, (+380) 063-434-01-74; тел/факс.: (032) 252-27-40;
e-mail: ivan_parket@ukr.net,
https://ivan-parket.at.ua