Цікава пропозиція від компанії "ФАЙНІ ПІДЛОГИ"

Готова підлога без лишніх заморок

ТІЛЬКИ У НАС Ви можете замовити масивну дошку повністю готову до встановлення з найякіснішим лаковим покриттям, або в будь-якому кольорі на Ваш вибір, обговоряться будь-які альтернативи.

Найголовніші переваги

Перш за все економія Вашого часу та затрат !

• 100 % відсутність пилу та бруду !

• Порівняно з іншими готовими покриттями (напр. ламінат), масивна дошка з натурального дерева є екологічно чиста !

Масив з натурального дерева довговічний, навіть після довгого часу він зберігає свій зовнішній вигляд, масивну дошку можна будь-коли піддати реставрації !

 

ЕТАПИ та ТИПИ ВИГОТОВЛЕННЯ МАСИВНОЇ ДОШКИ

Усі етапи виготовлення МАСИВНОЇ ДОШКИ проводяться за самими новими та найякіснішими технологіями

Усі витратні матеріали до нищевказаних робіт обраховуються при безпосередньому замовленні масивної дошки

 

  1) Шліфування

 Насамперед проводиться шліфування масивної дошки на німецькому шліфувально каліброваному станку і вже на перших єтапах є ідеальний результат поверхні масивної дошки.

 

  2) Фаска - невелика, але важлива деталь

   Далі йде етап, в якому на масивній дошці знімається по краях фаска бідь-яких розмірів. Завдяки фасці на масивній дошці підлога набуває елегантний і  вишуканий вигляд. Ми  пропонуємо кілька видів підлог з фасками різних розмірів: починаючи від «мікро-фасок» - краю дошки підкреслюються за допомогою легкої шліфовки і, закінчуючи більш глибоким зняттям фасок по всьому периметру дошки, що вносить в інтер'єр елемент кантрі стилю.

 

СОРТИ МАСИВНОЇ ДОШКИ - ДУБ 

ПАРКЕТ чи МАСИВНА ДОШКА З ДУБА від виробника "ФАЙНІ ПІДЛОГИ" - це технологічно правильно висушений матеріал, профільований на сучасному обладнанні, без Вировів і шорсткостей, деревина з екологічно чистого регіону, правильна геометрія (похибка до 0.1 мм), якісна масивна дошка за доступними цінами. На сьогоднішній день це найкраща пропозиція на ринку натурального підлогового покриття для вашого житла, офісу. Доставка масивної дошки від виробника по Україні. 

товщина  15 мм

ширина  100 мм

довжини від 600 до 1200 мм

1)Селект - фаска + шліфування, готова до встановлення під масло або лак

 

 

2) Натур -фаска + шліфування,  готова до встановлення під масло або лак

 

 

3) Рустик -фаска + шліфування готова до встановлення під масло або лак

 

 

 

4)Color- фаска + шліфування готова до встановлення під масло або лак

 

 

 

 

5) Антік фаска + шліфуванняготова до встановлення під масло або лак -  

 

 

 

 

   3) Браширування

10  Поверхня, оброблена щіткою, більш яскраво виражає структуру дерева і її рельєф, підкреслюючи натуральну природу матеріалу. Залежно відпороди дерева ми застосовуємо той чи інший спосіб обробки, використовуючи щітки з різних матеріалів з ​​різним ступенем твердості щетини. Обробка щіткою часто проводиться в комплексі з іншими роботами, які поліпшують зовнішній вигляд підлог - такими як нанесення фасок, тонування або покриття кольоровим лаком. Від вибору лаку або масла залежить остаточний зовнішній вигляд і характер підлоги.

 

 

 

 

 

  4)Нанесення коліру

   Колір на масивну дошку наноситься рівномірно пульвилізатором, що практично не можливо зробити вручну. Відтінок - підлоги повинен відрізнятися від кольору стін. За допомогою нанесення коліру на дерево можна підкреслити його природний відтінок. Нанесення коліру також може кардинально змінити колір підлоги, і це дає незліченні можливості при роботі з деревиною. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів - від пастельних світлих тонів до темних екзотичних відтінків.

 

 

 

 

  5)Грунтування + лакування 3-х разове

   Грунтування та лакування, наноситься також пульвилізатором, що забезпечує стійку до стирання поверхню масивної дошки на довгі роки. Потрібно памятати, що грунтовка захищає поверхню деревини від дії компонентів лаку і зберігає натуральний колір дерева, виділяє структуру волокон.

 

 

 

  6)Нанесення патини

   При обробці в дошці створюються борозни Браширування, здійснюється фаска з чотирьох сторін і проводиться шліфування. Після цього варто забити борозни патиною, що надає підлозі прекрасний старовинний вигляд.

 

 

 

УСІ ДЕТАЛІ ПО ТЕЛЕФОНАХ: (+38) 067-900-20-66, (+38) 063-434-01-74 

Або за адресою м. Львів проспект В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь)