Ви можете придбати товар 4-ма способами.

З Понеділка по П'ятницю з 09 год до 18 год
Субота з 09 год до 14 год
Неділя - Вихідні

Прийти до нас в офіс, який знаходиться на проспекті В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь) і придбати потрібний Вам товар. А для найбільшого комфорту і при Вашому бажанні - Вас проконсультує і дасть поради кваліфікований консультант. Також, при потребі, Ви можете скористатись нашими послугами по виконанню паркетних робіт під ключ з гаратією кваліфікованими майстрами, які вже на ринку 17 років.

 

Виберіть товар

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість не лише ознайомитися з широким асортиментом, але ще і придбати те, що Вам сподобалося.
Знайти товар, що цікавить Вас, можна основним способом: Ви можете вибрати з  каталогу товарів. Товари в  каталозі  мають детальний опис.

 

Оформлення замовлення.

У нас купувати товари дуже просто! Після того, як Ви вибрали товар - натисніть кнопку КУПИТИ в каталозі під ціною товару та введіть відповідні контактні дані натисніть кнопку Оформити замовлення. Якщо Ви хочете придбати більше одного товару - то просто натисніть кнопку Продовжити покупки та виберіть потрібні Вам товари. Для уточнення часу доставки та інших робочих питань з Вами сконтактуються наші менеджери за вказаним у запиті телефоном.

 

Обробка замовлення:

Всі замовлення в робочий час приймаються на опрацювання протягом 30 хв. Замовлення, які прийшли вночі, у вихідні та святкові дні приймаються на опрацювання на протязі години першого робочого дня після поступлення.

Під час обробки ми обов'язково Вам зателефонуємо для уточнення деталей, оскільки нам необхідно знати:

1) Кількість. Технічний відділ прораховує кількість матеріалу відповідно до Вашого замовлення, враховуючи розміри упаковок та відпускної тари виробника, розхід матеріалів. Також технічний відділ підбирає супутні товари у відповідності до завдання.

2) Якість. Наш технічний відділ готовий запропонувати Вам альтернативні варіанти виконання Вашого замовлення з різних матеріалів. 

3) Час обробки. Напряму залежить від кількості наданої Вами інформації. Прохання якмога точніше відповісти на запитання операторів, що б технічний відділ зміг оперативно підібрати замовлення.

 

Оплата замовленого товару:

Якщо Ви хочете замовити паркет, паркетну дошку чи інші супутні матеріали – перш за все Вам потрібно узгодити з менеджером наявність та кількість потрібного товару, та внести завдаток, який вираховується відповідно до кількості замовленого товару, а саме 10% з загальної суми.
 Наприклад: 
      -   Якщо замовлений товар коштує 12000 грн, то завдаток становитиме 1200 грн ; 
Далі, якщо Ви  хочете замовити виготовлення Паркетної дошки – готової до встановлення, то дане замовлення відбувається таким чином:
      -   В Інтернет магазині Ви обриєте:
          1) Деревину з якої виготовлятиметься Паркетна дошка;
          2) Як саме буде оброблена Паркетна дошка:
              а) Чи буде робитись браширування Паркетної дошки, чи ні;
          3) Чим і як буде покрита Паркетна дошка, а саме:
              а) Лакове покриття, чи Маслом;
              б) Кольорове покриття, чи безколірне;
              в) Чи буде наноситись патина, чи ні;
       -  І узгоджуєте всі кінцеві деталі, щодо обраного замовленння;
       -  Далі Компанія виготовляє взірець обраної Вами Паркетної дошки та надсилає через Нову пошту у вказане місце, і Ви дивитесь на взірець, чи Вам підходить дана Паркетна дошка а далі Ви вносите завдаток, який вираховується відповідно до кількості замовленої Паркетної дошки, а саме 10% від загальної суми. Оплата відбувається через Банк накладеним платижем. Під час оплати виписується чек, де вказана повна вартість та сума оплаченого завдатку,на даний чек ставиться печатка фірми, далі чек відскановується та пересилається на e-mail клієнту. Якщо у Вас виникли сумніви, що до Нашої компанії, чи інші сумніви із-за яких Ви боїтесь здійснювати завдаток та оплату, ми надаємо Вам офіційний документ компанії, який ви можете переглянути тут. МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ!

 

 

Доставка замовленого товару:

Безкоштовна доставка діє по Львову при замовленні на сумму від 50 000 грн з моменту оплати.

Доставка сьогодні на сьогодні можлива, але оплачується окремо. Вартість термінової доставки залежить від декількох параметрів: масси вантажу та його габаритів.

Доставка габаритного вантажу та товару з вагою більше 50 кг. здійснюється згідно калькуляції та за кошт замовника в термін до 2-ох днів з моменту оплати.

Самовивіз з офісу (
проспекті В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6).

Інша доставка:

Львівська область: Для мешканців районних центрів Львівської області ми доставимо замовлення  після оплати.

 

Вартість доставки прораховується в залежності від ваги та габаритів товару
По Україні: Залежно від ваги, обсягу замовленого товару та віддаленості замовника, менеджер, який обслуговує Ваше замовлення, запропонує Вам найбільш зручний механізм доставки товару. (Нова пошта,інтайм,делівері). 
Доставка по Україні, незалежно від суми, оплачується замовником.

 

Зробити замовлення можна телефонуючи за номерами моб.т.: (067) 900-20-66, (063) 434-01-74; тел/факс.: (032) 252-27-40; наші менеджери приймуть Ваше замовлення та віддадуть на опрацювання в технічний відділ. Спеціалісти технічного відділу підберуть необхідний товар, при потребі - проконсультують.