→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТ - ТА СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ

Попередня консультація робіт  та складання кошторису

     Після отримання заявки на паркетні роботи, вся наша подальша робота будується виключно зручно для Вас:

§  Виїзд технолога на об'єкт. Перед тим як приступити до виконання робіт на кожному об'єкті, його необхідно оцінити на місці. Дати об'єктивну оцінку стану об'єкта і визначити необхідний вид робіт по телефону зі слів замовника не представляється можливим.

Технолог на місці: складає технологічну карту об'єкта, оцінює стан підлоги, надає консультацію з необхідних робіт, робить всі необхідні заміри (метраж загальної площі, температуру повітря, відносну вологість повітря, рівнсть основи, а також її вологість

§  Виставляння комерційної пропозиції. На підставі складеної технологічної карти об'єкта Вам надається комерційну пропозицію [попередній кошторис] на паркетні роботи

§  Підтвердження замовлення та укладання договору. Після всіх узгоджень, Ви підтверджуєте замовлення на зручний для Вас день, відповідно до нашого графіку робіт.

§  Виїзд на об'єкт для початку робіт. При укладанні паркету ми виконуємо всі технології і норми, контролюємо міцність і вологість стяжки, температуру і вологість приміщень, щоб паркет служив довго і тішив Вас!