Авторські статті від Івана Ущапівського Авторські статті від Івана Ущапівського

Сторінки: 1 2 »


Недосказане про найцінніші особливості Паркету 43

Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

Сьогодні для цих цілей найкраще підійде звісно паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, Який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів будинку. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

 

Причини популярності

Чому ж паркетна підлога настільки популярний? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також його дуже легко прибирати. До того ж це процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, якщо його монтаж був виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений. І звісно таких фахівців має наша Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ і завжди рада Вам допомогти, і виконати паркетні роботи за всіма останніми технологіями та стандартами. Також ми маємо всі необхідні обладнання та дорогу і якісну техніку, з якою всі паркетні роботи пройдуть максимально якісно та комфортно! Статтю додано: 20/Вересня/2018     переглядів: 5127ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

 

КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.Статтю додано: 23/Серпня/2018     переглядів: 5827Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами 41

І знову усім моїм читачам та клієнтам Привіт! Як я і обіцяв у попередній статті, сьогодні я лаконічно і водночас детально опишу всі види і класи Ламінату, щоб Ви могли базово ознайомитися і вирішити чи Вам це взагалі потрібно, а якщо потрібно, то що саме і яке саме воно повинне бути, звісно ж мова йде про Ламінат.

Ламінат укладається практично у всіх приміщеннях, як адміністративного так і житлового призначення. Він має різноманітні кольори, малюнки і є на сьогодні Найбільш поширеним покриттям підлоги економ класу.

Ламінат класифікують за кількома параметрами.

 

По класу навантаження

Такий ламінат прийнято розділяти на промисловий і побутовий. Наприклад, маркування, 21-23 відноситься до приміщень для укладання побутового призначення, тобто спальні, вітальні, кухні і так далі. Для приміщення з більш високим класом, відповідає і більш високий клас.Статтю додано: 22/Липня/2018     переглядів: 4196Повний перелік всіх надсучаних видів підлогового покриття 40

Багато моїх клієнтів мене часто запитували - які є види підлоги і все в тому роді... Вирішив посвятити цій тематиці сьогоднішню вичерпно-лаконічну статтю.

Так от! У наш час існує велика кількість різних видів підлогового покриття, яке відрізняється за ціною, зовнішнім виглядом, а також технічними характеристиками.

Однак все більше моїх покупців вибирають паркет, Який має велику кількість переваг.

 

 

Паркет

Паркет - це дуже популярне підлогове покриття. Паркет збирається в конструкцію за допомогою замків. При цьому одна планка з пазами, а інша з гребнями, що з'єднуються між собою. Виготовляється виключно з натуральної деревини. Розміри планок можуть варіюватися, тому найкраще перед покупкою проконсультуватися з продавцем. Довговічність і багаторазовість ремонту з таким паркетом гарантована. Також існує безліч варіантів укладання. Штучний паркет класифікується за методом розпилу.Статтю додано: 24/Червня/2018     переглядів: 4799САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом 39

Всім привіт! З Вами знову я, Іван. Я вже багато статтей написав про Догляд за паркетом, Масивною дошкою...Але багато клієнтів просили мене написати дієву та чітку статтю про догляд за ламінатом, так як є і багато шанувальників синтетичної підлоги, то я вирішив підготувати та викласти статтю з Власного досвіду, про що зараз і розповім доступно і просто!

Наскільки ми знаємо, Ламінат - одне з найпопулярніших синтетичних покриттів для підлоги. 

Бажання, щоб воно якомога довше радувало око, цілком природне. Почати піклуватися про це слід ще до початку укладання ламінату.

А саме: простежити і зробити так, щоб поверхня чорнової підлоги була ідеально рівною. Якщо цього не зробити, то ламинатне покриття з часом почне деформуватися, з'являться щілини, стикувальні замки прийдуть в непридатність. Експлуатація такої підлоги буде неможлива. Здійснити вирівнювання чорнової підлоги можна різними способами: шліфування поверхні, заливка спеціальними сумішами, використання вирівнюючої підкладки. Якщо укладання здійснювалося на рівну поверхню, то ламінатна підлога може прослужити довше, ніж заявлено  виробником. Однак довговічний і бездоганний зовнішній вигляд багато в чому залежить від правильного і дбайливого догляду за поверхнею підлоги з ламінату.Статтю додано: 25/Травня/2018     переглядів: 4302Цінні Факти про паркет, яких так бракувало! 38

Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

Сьогодні для цих цілей краще всього підійде паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів своєї оселі. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

 

Причини популярності

Чому ж паркетна підлога настільки популярна? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також паркет дуже легко прибирати. До того ж цей процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, його монтаж повинен бути виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений.Статтю додано: 26/Квітня/2018     переглядів: 3039Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

 

Механічні ушкодження паркету

Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.

 Статтю додано: 23/Березня/2018     переглядів: 4813Яким повинен бути мікроклімат для паркету зимою і літом 36

Паркет - це підлогове покриття, яке зроблено з екологічних природних матеріалів. Він, як правило, має здатність дихати.

Якщо в приміщенні підвищений рівень вологості, то паркет може збільшитися в розмірі, що призведе до деформації укладання. Сухе повітря негативно впливає на підлогове покриття і стає причиною утворення тріщин, щілин, а також зневоднення деревини.

Зміни погоди за вікном природно може вплинути на стан підлогового покриття, незважаючи на матеріал, з якого вона зроблена. На деякі з них впливу буде менше, а на деякі - більше. Наприклад, не варто особливо турбуватися, якщо паркет зроблений з дуба, ясеня, горіха або клена. А ось екзотичні породи можуть як раз таки піддатися негативному впливу.

Чи можна запобігти такий ефект? Так. Для початку потрібно почати контролювати вологість повітря в приміщенні. Хоча це далеко не все. Для підтримки нормальних експлуатаційних властивостей паркету потрібно, щоб вологість в приміщенні не перевищувала 60%, а температура була в межах 20-25 градусів.Статтю додано: 22/Лютого/2018     переглядів: 21113Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна! 35

Початок

Існуючі покриття для підлоги до недавнього часу не викликали ніяких розбіжностей споживачів щодо їх вартості та зовнішнього вигляду. Так, безсумнівним лідером за якістю, довговічності і натуральності був паркет, досить недорогим, естетично привабливим і синтетичним - ламінат, ну і найдешевшим - лінолеум. Однак поява на будівельному ринку однополосної паркетної дошки в корені вплинуло на ставлення споживачів до підлогового покриття.

 

Однополосна паркетна дошка

Однополосна паркетна дошка за вартістю може зрівнятися з якісним ламінатом, а по практичності і зовнішньому вигляду лише незначно поступається штучному паркету. Причиною високої вартості і одночасно привабливості паркету є на 100% натуральна деревина, що застосовується для його виготовлення. А планка паркетної дошки складається з трьох шарів. Основою, як і у ламінату, є фанера, посередині розташований брусок натуральної ялини або сосни, і тільки зверху кріпиться шпон натурального дерева. Саме багатошаровість планки паркетної дошки дозволяє виробникові економити на натуральній деревині і, відповідно, знижувати ціну на покриття. Але при цьому зовнішній вигляд паркетної дошки однополосної зовні практично не відрізняється від паркету. Адже шпон використовується самих різних порід, в тому числі міцного дуба або горіха, красивою вишні, світлого клена і екзотичного мербау, венге і т.д. Крім того, товщина декоративного шару дозволяє після закінчення часу реставрувати паркетну дошку, а особливий шар укладання шарів планки не дозволяє дошці розсихатися в спеку і набухати від вологи.Статтю додано: 22/Січня/2018     переглядів: 19208Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого  світу до України 34

Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка підлоги - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.Статтю додано: 26/Грудня/2017     переглядів: 8971Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

 

Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


Деревина

Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

 Статтю додано: 20/Листопада/2017     переглядів: 6502Паркет дуб - цінність та довговічність Вашої підлоги! 32

Насамперед про дуже цікаві факти - дуб легко досягає віку більше 1000 років. Дерева виростають до 18-30 метрів і в діаметрі 120-180 см. Стовбур дуба, що росте в лісі прямий і без сучків до висоти 15 метрів. Відрізняється великою різноманітністю, тому що налічує в цілому близько 200 різновидів. Північні дерева, що ростуть на поганому грунті, мають кращу деревину, у порівнянні з деревиною південних дерев. Заболонь дуба світло-жовта. Зріла деревина має опеньки від світло-коричневої до жовтувато-коричневої з гарною текстурою на зрізі. Вона міцна, довговічна, стійка до зовнішніх впливів. Згодом дуб небагато темніє, що додає відтінок благородної старовини.

Деревина дуба висихає порівняно повільно, при прискореної сушці схильна до утворення тріщин. Для додання деревині дуба більш високих декоративних якостей, її часто піддають морению або травленню. Під моренням дуба розуміють багаторічне витримування його у воді, від чого деревина набуває шовковисте темно-фіолетове забарвлення. Морення збільшує твердість деревини, але при цьому підвищується її крихкість. Дубову кору і тирсу застосовують для просочення інших порід деревини, що змінює їх природне забарвлення. Для цього дерев'яні заготовки витримують у відварі з суміші подрібненої кори і стружки стовбура дуба, насичуючи їх дубильними речовинами.Статтю додано: 19/Жовтня/2017     переглядів: 7998ВПЕРШЕ! Спеціально від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ - Паркет по Фен Шуй! 31

У сучасному світі ми багато наших питаннь вирішуємо згідно з різними психологічними і філософськими вченнями, напрямками і т. Д. І сьогодні я хочу розповісти, що фен шуй для багатьох грає в житті досить важливу роль. В особистому житті, в кар'єрі, в побуті та інших сферах люди слідують розпорядженням і порадам фен шуй, щоб зробити своє життя краще і комфортніше. Дійсно, багато положень фен шуй мають певний і навіть серйозний сенс, вони не тільки притягують позитивну енергію, що і є їх основним завданням, але і з практичної точки зору є цілком розумними, адекватними і рекомендованими до виконання.Статтю додано: 26/Вересня/2017     переглядів: 9997ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛІНТУСІВ СВОЇМИ РУКАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ! САМА ПРОСТА ІНСТРУКЦІЯ 30

Буває так, що паркет вроді нормальний, а плінтуси вже старі та вигляд в них доволі страшний. І звісно виникне бажання замінити плінтуси на нові.  Ви можете звернутись до професійних фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які все зроблять ідеально та якісно, але деяі люди люблять робити все самі, тому в даній статті я чітко та просто поясню як встановити плінтус в домашніх умовах для початківців в даній сфері.

Отже, монтаж покриття для плінтусів здійснюється на завершальній стадії ремонту, після того, як на підлогу укладено покриття, і завершена обробка стін. Процес цей не представляє особливої складності, тому, ознайомившись з деякими нюансами, цілком реально впоратися з роботою своїми силами.
 Статтю додано: 04/Вересня/2017     переглядів: 7913Як безпечно та в самий раз вибрати паркет в магазині 29

Рано, чи пізно приходиться замінювати старий паркет, який ще ставили безкоштовно в часи Радянського Союзу, чи купити паркет в нову оселю з нуля. Тут саме головне обрати все правильно та ідеально. І от Ви все таки вирішили постелити паркет, тоді кращим вибором буде звернутися до фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які візьмуть на себе вирішення всіх проблем: від вибору і покупки паркету, лаку до здійснення всіх циклів паркетних робіт. Якщо все таки Ви захотіли приєднатися до процесу і самостійно вибрати і купити паркет, то візьміть до уваги декілька простих порад, які допоможуть швидко визначити якість пропонованого паркету і не дати себе надурити хитрим продавцям, які продають халтуру за ціною дорогих товарів.Статтю додано: 30/Серпня/2017     переглядів: 21235Чи варто обирати екзотичний паркет? 28

В наші дні екзотичний паркет не менш популярний за класичний паркет з українських порід дерева. Тому, я думаю, варто буде все детально пояснити моїм клієнтам та простим користувачам сайту всі плюси і мінуси екзотичної підлоги. 

Під екзотичним зазвичай мається на увазі  паркет, виготовлений з порід деревини, яка не виростає в Україні, а привозиться з різних країн Африки, Південної Америки і Південно - Східної Азії. Також в розряд екзотики потрапляють добре відомі, але досить рідкісні породи української деревини: Карельська береза, тик і інші. Тут варто зауважити, що для центру України вельми рідкісним є паркет з високоякісного сибірського кедра, хоча в Сибіру він досить поширений і, звичайний, а не є екзотикою.Статтю додано: 04/Серпня/2017     переглядів: 7321Коли саме краще робити відновлення паркету. Саме головне, щоб не було пізно! 27

Підлога як і все піддається часу та взаємодією з навколишнім середовищем, а це означає, що якби якісно не був встановлений паркет, вічно стояти не буде. Як і у всього на землі є свій відрізок життя. Одразу у Вас може виникнути зустрічне питання: «Тоді як часто потрібно робити ремонт, чи оновлення паркету?». Однозначно на таке питання відповісти неможливо, так як на стан паркету впливають безліч чинників. Перерахую найважливіші:

  • Деревина, з якої зроблений паркет;
  • Якість укладання паркету;
  • Якість підготовки основи;
  • Вид лакового покриття;
  • Умови експлуатації паркету;
  • Інтенсивність використання підлоги;


Статтю додано: 26/Липня/2017     переглядів: 5079Чи варто ставити паркет, чи масивну дошку на кухні та в передпокої (Прихожій) 26

Багато клієнтів мене запитували чи вартує ставити паркет, чи масивну дошку на кухні, чи в передпокої. Такі питання доречні, адже на кухні є справа з водою та їжею, а в передпокої велике навантаження - взуття з вулиці та багато інших факторів, які не так вже й позитивно впливають на підлогу. Даю аргументовану відповідь – можна ставити підлогу як на кухні, так і  в передпокої. В цій статті я поясню все чітко та ясно, щоб Ви позбулись найменших сумнівів.

Серед наших клієнтів старшого покоління існує думка, що паркет доречний тільки в житлових кімнатах: спальні, вітальні, кабінеті. У передпокої і на кухні прийнято віддавати перевагу більш дешевим і міцним покриттям - плитці або лінолеуму. В даний час технології виробництва, способи укладання і засоби догляду за паркетом та масивною дошкою дозволяють використовувати дерев'яну підлогу практично скрізь у Вашій квартирі.Статтю додано: 02/Липня/2017     переглядів: 8648Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення 25

Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.
 Статтю додано: 27/Червня/2017     переглядів: 91053Вибираємо масивну дошку по породі деревини 24

Від породи деревини залежить не тільки колір і відтінок майбутнього підлогового покриття, що, звичайно, дуже важливо, але і твердість поверхні підлоги, стійкість деревини до перепадів температур і високої вологості та багато іншого.
Ці характеристики впливають на вибір в набагато більшому ступені, ніж відтінок, вишуканість або екзотичність виробу. Наприклад, масивну дошку можна виготовити з будь-якого дерева, будь-якої далекої екзотичної країни, але, як ця дошка поведе себе в наших умовах? Адже у нас влітку жарко і волого, а взимку сухо і холодно. Дерево то розширюється, то зсихається, а в деяких випадках навіть може викручуватися і жолобитися. Саме тому необхідно вибирати ті породи деревини, які зарекомендували себе в нашому кліматі найкраще.
 Статтю додано: 04/Червня/2017     переглядів: 21125Чому  Ви повинні обирати компанію ФАЙНІ ПІДЛОГИ 23

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ вже давно спеціалізується в сфері паркетних робіт і має 17 річний досвід на ринку!
Ми починали, як і всі майстри по паркету, з малих і простих об’єктів, але кожного року компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ себе вдосконалювала та виточувала максимально швидко і якісно, в той час як інші паркетники досі використовують застарілі, іноді зовсім неправильні технології виготовлення та укладання масивної дошки, чи будь-якого іншого паркету. Звісно на сьогоднійшній день ми використовуємо самі передові  та перевірені технології виготовлення / монтажу / встановлення масивної дошки та всіх видів паркету. 
Далі я постараюсь Вас переконати, чому Ви повинні обирати компанію ФАЙНІ ПІДЛОГИ. Почну з наших переваг.Статтю додано: 29/Травня/2017     переглядів: 65150Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки 22

Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.Статтю додано: 25/Травня/2017     переглядів: 13751Як правильно вибрати якісну масивну дошку за доступною ціною 21

Багато людей хочуть придбати натуральну якісну масивну дошку за доступною ціною, але якщо походити по магазинах, подивитися на масивну дошку, послухати консультантів – то робиться висновок, що всюди масивна дошка максимально якісна і ціни у всіх самі нижчі. Але все таки, якщо порозмислити, то і ціни не такі вже й низькі, і масивна дошка різна, а деяка виглядає зовсім не натуральною, але і на це у всіх продавців є розумні фактичні відповіді з дуже незрозумілою термінологією. І тому я хочу в даній статті розповісти, незалежно від комерції, який дійсно масив потрібно вибирати правильно, спираючись на власні знання та вподобання. Хочу зазначити, що компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ спеціалізується на масивній дошці вже 17 років, тому і хочу поділитись з Вами власним досвідом, щоб ви в результаті ходили по ідеальній підлозі своєї мрії.Статтю додано: 01/Травня/2017     переглядів: 8033Як правильно та ідеально вибрати клей для паркету, чи масивної дошки 20

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ встановлює паркет та масивну дошку за самими передовими технологіями і використовує самі якісні та перевірені клеї, які ви можете вибрати з нашого асортименту в інтернет магазині www.ivan-parket.at.ua, або в виставковому офіс-магазині за адресою  м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь). Якщо Ви замовляєте у нас встановлення паркету, чи масивної дошки, Вам необов’язково читати дану статтю про те як обрати правильно клей, за Вас все ідеально зроблять наші майстри. Але якщо Ви все-таки вирішили все робити самі, то обов’язково ознайомтесь з наступними вказівками.Статтю додано: 25/Квітня/2017     переглядів: 8893


1-24 25-41