Авторські статті від Івана Ущапівського Авторські статті від Івана Ущапівського

Сторінки: 1 2 3 »


Для чого і чому використовують плаваючий метод укладання паркету, чи  паркетної дошки 66

Види укладання паркету

Не всі знають, що у будівництві існує величезна кількість укладання паркету.

Але плаваючий метод прокладки паркетної основи з'явився на ринку будівельних послуг незадовго до перебудови. Укладання паркету плаваючим способом вимагає того, щоб паркет не був приклеєний. Основа повинна бути акуратною, виразною і сухою. У квадратному приміщенні паркетні дошки розкладаються по всьому периметру у напрямку сонячних променів. Захисний шар від проникнення вологи укладається на основу, щоб уникнути утворення вогкості. Гідроізоляційний шар нагадує тонку плівку, яка викладається шматочками.


Плаваючий метод укладання

1. Малюється план роботи, визначається центральна точка в кімнаті, яка трохи зсувається на п'ять сантиметрів вправо.
2. Складається візерунок паркетної дошки, напрямок візерунка має бути перпендикулярним по відношенню до входу в приміщення.
3. Наноситься клейова основа по всій дошці і приклеюється.
4. Закладається паркет пазами назовні, при цьому, залишається простір біля стін в один сантиметр.
5. Перший ряд повинен бути прямим, потім укладається до упору в стіну.
6. Фахівці рекомендують укладати плаваючий паркет у формі ялинки.Статтю додано: 31/Травня/2020     переглядів: 2192Перші найголовніші переваги паркетної підлоги на сьогоднішній день 65

Чому паркет став таким популярним на сьогодні

Не всі на сьогодншній день знають, що Паркет - це популярне  підлогове покриття. Не тільки завдяки практичності, а й завдяки стильному зовнішньому вигляду. І найголовніше, що Можна підібрати гарний паркет абсолютно для будь-якого інтер'єру і в будь-якому інтер'єрному вирішенні.

 

Основні Переваги

Однак цей матеріал, як і будь-який інший, має і переваги, і недоліками (їх дуже мало і вони не значні, але вони є). Тому сказати, що паркетна підлога - ідеальний варіант для обробки, не можна. Перед покупкою паркету краще зважити всі плюси і мінуси його використання.


До безперечних плюсів паркету можна віднести те, що це теплий матеріал. Він має приємну на дотик поверхню, яка, на відміну від ламінату, набагато тепліша і тому зручніша. По паркету можна ходити, не побоюючись простудитися.Статтю додано: 29/Квітня/2020     переглядів: 9201Чому потрібно обирати саме Масивну дошку 64

Перевірено часом

Вже багато років масивні дошки для підлоги представлені у вигляді планок з цілісних масивів натурального дерева.

Водночас вони мають вигляд класичного штучного паркету, тільки більш переважаючих розмірів. Укладання такого покриття може проводитися клеєм шип-пазовим з'єднанням або без клею замковим з'єднанням.


Як правильно обрати Масивну Дошку?

Звичайно, зазвичай покупці починають спочатку шукати відповідний колір. Масивні дошки можуть мати натуральний природний колір або природний відтінок зроблений штучним способом. Для збереження природного відтінку використовують натуральний лак або масло. Бувають тоновані темні або світлі відтінки. Крім цього, дошки забарвлюють емаллю. Фарбу наносять із заповненням всіх порів. У таких масивних дощок досить висока декоративність.

У певних групах деревних порід є своя відмітна гамма кольорів. Вони бувають: традиційними - теплувато-жовтими, екзотичними - червоними відтінками.

Далі покупець починає цікавитися породою. У кожної породи є свої індивідуальні характеристики: вологостійкість, твердість, довговічність і реставраційні особливості.Статтю додано: 17/Березня/2020     переглядів: 14641Які є офіційно стандартизовані види та маркування Паркету 63

Основи Маркування

Всі повинні знати, що у паркетного маркування даються вказівки його категорії з розпилом, породою і розмірами дерева.

Сортування паркетних планок проводиться за такими характеристиками: є чи ні на деревині сучки, заболонь, якими особливостями володіє відтінок і текстура матеріалу.

Використовують деревину тільки в радіальному і тангенціальному розпилі. Розпил відрізняється за річними лініях. Якщо розпил тангенціальний, то лінії йдуть хвилями, а якщо радіальний, то у вигляді поздовжніх паралельних ліній.

 

Класифікація

класи паркету
• Вищий клас А.
• Перший клас Б.

В основному виробники використовують німецький стандарт DIN 280 володіє трьома категоріями:

• натуральний - N;
• смугастий - G;
• неоднорідний, сучкуватий - R.Статтю додано: 22/Лютого/2020     переглядів: 12641Один з кращого підлогового покриття - Штучний паркет з ясеня 61

БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД

Як показав багаторічний досвід - Ясень є дуже гнучкою й еластичною породою деревини. При цьому в деяких випадках твердість ясеня може перевершувати твердість деяких сортів дуба. Саме з цієї причини в минулі часи ясен застосовувався у виготовленні міцної зброї, яка не ламається в битві. З ясеня робили дубини і луки. Звичайно, в наш час дубини і луки втратили свою колишню значимість. Однак ясен як і раніше є актуальний: з нього роблять якісне покриття для підлоги.

 

ЧИМ Є ДУЖЕ ХОРОШИЙ ПАРКЕТ З ЯСЕНЯ?

Штучний паркет тут не виняток. У чому переваги штучного паркету з ясеня? Перш за все його висока зносостійкість. Такий паркет витримає будь-які навантаження. По виду плашки з ясена "рясніють", створюють гру кольору. Натуральний колір цього виду деревини жовтий або має відтінки інших світлих кольорів. Варто відзначити також красу деревного малюнка - він виражений дуже чітко. Незважаючи на те, що після обробки поверхня виходить матова, паркет продовжує грати на світлі. Відбиваючи сонячні промені, красиво переливається. Завдяки цій особливість паркету з ясена, в приміщеннях візуально збільшується простір. З'являється відчуття більшого обсягу в кімнаті.

Крім того, ясен дуже активний і з біологічного боку. Деревина ясеня виділяє фітонциди, які очищають повітря в приміщенні. Паркет з ясеня може охороняти від різних інфекцій дітей і  дорослих, які переміщаються по ньому.Статтю додано: 18/Січня/2020     переглядів: 8219Як заново укласти Ваш старий Паркет так як ніби повністю новий 59

Всі ми знаємо, що згодом підлога з дощок або паркету поступово зношується і через кілька десятиліть перетворюється в жалюгідне видовище. Деякі люди не мають змоги замовити кваліфікованих майстрів, щоб зробити реставрацію підлоги, чи заново її встановити і використовують старий паркет як основу для нового покриття. І я вирішив написати дану статтю, щоб всі хто немає змоги замовити майстрів - самі власноруч зробили свою підлогу знову красивою :)

 

Підготовка до демонтажу старої підлоги

Щоб на існуючий зношений паркет покласти нове покриття для підлоги, старе доведеться все одно прибрати. В результаті оголюється чорнова основа, яку можна переглянути і усунути всі виявлені горби, западини і інші вади поверхні.

Ось перелік необхідних будівельних інструментів, які можуть знадобитися при роботі з демонтажу старого підлоги:Статтю додано: 19/Грудня/2019     переглядів: 5755Стіновий паркет - Ваша оселя стане ще більш природною і теплішою 58

Якісна обробка стін - основа успішного і надійного дизайну інтер'єру. Саме тому так важливо вибрати найбільш підходящий варіант обробки Ваших стін.

У цій статті мова піде про супер іновацію - Стіновий паркет!

 

Що атке Стіновий Паркет

Він зовні подібний до звичайного підлогового покриття у вигляді паркету. Однак розрахований саме на настінне розміщення, що виглядає набагато естетичніше і модерновіше ніж всім відома Вагонка.

Сам матеріал являє собою плашки, виготовлені із сортової деревини. Використовується і хвойна деревина, і листяна. Найбільш поширені сорти: липа, осика і вільха. Трохи менш популярні ялина, сосна і модрина.

 

Види Стінового Паркету

Сьогодні використовуються два види паркету для стін: штучний і зібраний в щити. Вони відрізняються не тільки конструктивними особливостями, але також розцінками і перевагами.

Наприклад, штучний паркет дозволяє створювати оригінальний малюнок або візерунок, що дає масу можливостей для дизайну. Однак на укладку такого паркету йде чимало часу. Щитовий паркет же укладається за мінімальний час, проте не досягне такого прекрасного ефекту.Статтю додано: 26/Листопада/2019     переглядів: 5185Що краще обирати ? Паркет чи Масивну дошку? 57

Власний досвід

Сьогодні піде мова про те, що краще обрати для Вашого підлогового покриття. Особисто я завжди з власного досвіду надаю перевагу Масивній дошці, але і Штучний паркет теж хороший, тому я і хочу в даній статті допомогти і Вам розібратись у виборі Вашої майбутньої підлоги!


Вибір

При виборі підлогового покриття багато стикаються з вибором паркету у вигляді набірного штучного або цільного масивного. Такого матеріал є самим екологічним, оскільки в його складі знаходяться тільки натуральні матеріали.

Кожен з цих видів має ряд своїх переваг і недоліків, докладного опису яких присвячена ця стаття. Після прочитання ви зрозумієте до чого віднести свій вибір.


Особливості Штучного паркету


Простота монтажу та догляду;

Широкий вибір різновидів і колірних рішень;

Цінова політика Штучного паркету трохи дешевша, в порівнянні з масивною дошкою;Статтю додано: 27/Жовтня/2019     переглядів: 6316Як не помилитися у виборі кольору Вашої підлоги та зберегти його насиченість 56

Більше 140 кольорів

Зараз коли стільки навколо багато різного підлогового покриття - легко помилитися у виборі кольору підлоги. Тому ми підготували для вас більше 140 різних колірних гам кольору, які можна переглянути тут!


Так багато різного

Звічно кожним днем популярність паркетного підлогового покриття все більше зростає завдяки практичності і доступності цінової політики такого матеріалу. При виборі підлоги найважливішу роль грає його колір. Ні для кого не секрет, що різні породи деревини наділені характерним унікальним кольором, який залежить від природних смол, що містяться в деревині.Статтю додано: 25/Вересня/2019     переглядів: 6030Чому Інженерна Паркетна дошка в рази краща за Ламінат! Стаття з власного досвіду! 55

Сьогодні я хочу розповісти з власного досвіду, що таке Ламінат. І звернути Вашу увагу на те, чому він такий шкідливий. А також хочу поділитися з Вами про одну із найякісніших Паркетних дошок, а саме про Інженерну паркетну дошку.  Звісно ж порівняти Інженерну паркетну дошку з популярнним на даний час покриттям таким, як Ламіна і застережити всіх шанувальників цього покриття від хибного вибору! 

 

Хибне замішання

Звісно вибір типу підлогового покриття не такий простий, як здається. Різноманітність варіантів може привести в замішання за вартістю і деякими технічними характеристиками Ламінату і Інженерної паркетної дошки.
Але незважаючи на певну схожість, вони мають багато відмінностей. Спробуємо з'ясувати, що краще - ламінат або інженерна дошка - на основі порівняльного аналізу їх властивостей.


Ламінат або інженерна дошка, що вибрати?

 

Структура

Інженерна дошка виготовляється тільки з натуральної твердої деревини і фанери, укладених поперечно відносно один одного. Верхній шар складається з твердої деревини.


По суті, в той час як інженерний настил виготовлений з натурального дерева і зберігає унікальні текстуровані волокна і зовнішній вигляд натуральної деревини, ламінат - це тільки імітація натурального. Хоча деякі зразки Ламінату можуть виглядати як натуральне дерево, між ними все ж багато відмінностей.
 Статтю додано: 27/Серпня/2019     переглядів: 4009Здавна найвишуканішим покриттям вважався Паркет - чому? 54

Цінність

Здавна важливу роль в сприйнятті простору грає якісне підлогове покриття. При цьому найбільш вигідно вписується в інтер'єр будь-якого стилю художньо оформлена паркетна дошка завдяки безлічі варіантів її укладання. Такий матеріал є найбільш екологічним, оскільки виконаний з натуральних матеріалів.

У минулі часи на виготовлення художнього паркету найвищої якості у фахівця йшов не один місяць, що природно позначалося на його ціні. Дозволити собі таке покриття міг далеко не кожен, результат роботи по красі найчастіше перевершував все очікування. Тому наявність в будинку такої розкоші свідчило про інтелігентність сім'ї, її приналежності до керівного класу лідерів.

 

Історія

Паркетна підлога бере свій початок в XIII-XIV століттях, коли майстрам прийшла в голову ідея прикраси розкішних замків за допомогою створення на підлозі картин з невеликих дерев'яних дощечок за принципом мозаїки. Такі картини, які прикрашали найбагатші фортеці, збереглися до наших днів, що свідчить про міцність зазначеного матеріалу.Статтю додано: 26/Липня/2019     переглядів: 4684Пронто Паркет - найновіший вид паркету 53

СУПЕР Паркет Пронто

Сьогодні я хочу розповісти про один з найякісніших видів паркету, а саме - Паркет Пронто! Такий вид паркету виготовляється дуже довго, не менше семи місяців. У цей період його пресують і зміцнюють. Посилення міцності відбувається за рахунок перехресного розташування всіх шарів деревини. Це також дозволяє захистити паркет від перепадів температури і високої вологості. Не схильний до деформації. Середній шар за технологією виготовляється з більш м'яких сортів дерева, верхній з більш твердих. Наприклад, з горіха або червоного дерева.

Клепки мають великий розмір як в довжину, так і в ширину, тому такий паркет виглядає більш солідно і ефектно, в порівнянні зі штучним паркетом.

Технологія виготовлення

Технологія виготовлення являє собою складний процес, який дозволяє домогтися найвищих якостей експлуатації. Деревину спочатку шліфують, потім лакують. Шарів лаку повинно бути не менше семи. Така технологія дозволяє експлуатувати паркет дуже довго. Після виготовлення, паркет можна відразу ж експлуатувати.Статтю додано: 28/Червня/2019     переглядів: 4276Як  найграмотніше обрати клей для паркету 52

Багато моїх клієнтів мене часто запитували - який фактор є найголовнішим для довготривалої підлоги? 

Насамперед потрібно знати, що для того, щоб паркет прослужив вам довгі роки і був кваліфіковано покладений, потрібно належним чином правильно підібрати найбільш підходящий клеq для його укладання.

Хороший клей буде служити вам гарантом того, що ваша підлога залишатиметься в надійному стані багато років. Дуже часто, в магазинах продають дешевий клей або клей, у якого закінчився термін придатності. Купувати його ні в якому разі не можна, тому що він все одно рано чи пізно проявить свої погані якості. І виправити що-небудь буде неможливо. Купувати клей найкраще в спеціалізованих магазинах або салонах, які зможуть надати вам всі необхідні документи, що підтверджують його якість. Також цілком безпечно можна купити продукцію через наш Інтернет Магазин.

Характеристики клею
Хороша паркетна підлога повинна мати такі властивості:Статтю додано: 25/Травня/2019     переглядів: 6664Грамотне шліфування паркету, чи масивної дошки 50

Зважившись приступити до оновлення своєї паркетної підлоги, багато крім словосполучення «шліфування паркету» не знають нічого. На перший погляд ця операція здається простою.

Але це не так! Незнаючи нічого про грамотне фліфування - ми довіряємось спеціалістам даної сфери, чи пробуємо навіть самі приступати до шліфовки. І от коли за справу береться дилетант (або спеціаліст, який щойно почав свою кар'єру), це часто призводить до того, що паркет після лакування буває зіпсований. Смуги, вибоїни, ями, залишки старого лаку і інші дефекти зустрічаються набагато частіше, ніж Ви можете подумати. Звісно найпростіше - це звернутись до наших спеціалістів і вони все зроблять грамотно по всіх стандартах і навіть дадуть гарантію на якість! Але якщо по якихось причинах Ви не маєте змоги звернутись до наших спеціалістів, то саме для Вас наш технолог компанії «ФАЙНІ ПІДЛОГИ» підготував цю статтю, щоб застерегти вас і пояснити, які неправильні дії можуть привести до сумних наслідків. Ця стаття дасть коротке уявлення про проблему. Більш докладно про основні помилки циклювання паркету читайте на інформаційному порталі нашої компанії.

Отже, необхідно зрозуміти, що для шліфування використовується абразивна стрічка або «наждачка». Це стрічка з приклеєними на неї «камінчиками». Чим більше каміння, тим грубша шкурка, і тим більше вона впливає на паркет. Звичайно, більш потужний абразив набагато швидше і якісніше прибере нерівності і забруднення, але проблема в тому, що і смуги він залишить теж глибокі.Статтю додано: 30/Квітня/2019     переглядів: 5786Квартирний паркет - унікальні методи вибору та поєднання 49

Паркет - дуже поширене рішення для будь-якого інтер'єру. Однак багатьох лякає питання вибору кольору і фактури паркету.

Найчастіше ми боїмося підібрати підлогове покриття так, що воно не буде гармоніювати з інтер'єром кімнати. Багато хто запитує, скільки коштує дизайн квартири від професіоналів, щоб вони змогли правильно підібрати покриття для підлоги, виходячи з дизайну. Однак з допомогою наших простих порад від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ у вас з'явиться можливість самостійно все розпланувати.


Професійні Фахівці нашої компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ стверджують, що найкраще підбирати покриття на підлогу з нейтральним кольором, щоб він гармоніював з приміщенням. Однак можна підібрати і щось більш оригінальне. Наприклад, самим ідеальним варіантом вважається жовтувато-золотисті варіанти дерева. Краще вибрати світлі породи деревини. В інтер'єрі такі підлоги будуть гармоніювати як з холодними, так і теплими відтінками стін. А жовтий колір буде створювати теплу затишну атмосферу. Пам'ятайте, що для золотистої підлоги потрібні аналогічні акценти в інтер'єрі.

А ось з рудуватими тонами потрібно бути обережними. Вони підійдуть під коричневі, зелені і червоні інтер'єри. При цьому таке поєднання не створить дисбалансу. Хоча бажано основний відтінок стін розбавити білими акцентами. Цікаве застосування сірої підлоги. Така підлога  вважається найбільш універсальним колірним рішенням, але найкраще така підлога підходить до молочних або бежевим стін, створюючи сприятливе тиху обстановку.Статтю додано: 28/Березня/2019     переглядів: 7187Кілька секретів від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ про правильний вибір Вашої Файної Підлоги 48

У процесі ремонту багато хто з нас стикаються з масою проблем. До основних з них можна віднести проблематику вибору найбільш оптимальних матеріалів. Від правильності їх вибору безпосередньо залежить підсумковий результат, а також кінцева вартість проведеного ремонту Вашої підлоги. Якщо говорити про підлогу, то виникає питання: що вважати за краще? Часто ми зупиняємо свій вибір на лінолеумі, ламінаті, штучному камені, паркеті, чи паркетній дошці. Кожен з них має свої характерні особливості і характеристики. Однак, сьогодні мова піде про останній з них. Чому ж слід віддати перевагу саме паркетній дошці?

Перш за все необхідно відзначити той факт, що придбати даний матеріал можна без особливих зусиль, якщо звернутися до допомоги наших кваліфікованих спеціалістів компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ. Тут кваліфіковані консультанти обов'язково допоможуть вам визначитися з вибором. Паркетна дошка прийшла на заміну багатьом любителям класичного паркету. Однак вона зуміла перейняти всі корисні властивості і набула ряд інших характеристик. Виготовляють її з високоміцної і обов'язково натуральної деревини.

Попри всю різноманітність матеріалу необхідно підібрати саме той вид, який ідеально підійде для ваших потреб. Але незалежно від виду паркетна дошка має структуру, що складається відразу з декількох окремих шарів деревини, які спеціально склеєні між собою. В якості основи виступає міцна дерев'яна плита з хвойних порід деревини, яка вважається міцною, але при цьому досить дешева. Ну а в верхніх шарах вже використовується досить дорога деревина. Найчастіше застосовують африканський махагони, дуб, бук, мербау, венге, ясен і ін.Статтю додано: 24/Лютого/2019     переглядів: 3913Чому небезпечно купувати паркетну дошку і ламінат китайських виробників 47

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ виготовляє та співпрацює тільки з перевіреними часом та якістю виробниками і звісно ціна таких виробників не є дуже низькою (хоча я ціни знижую сильно :)). Але є клієнти, які цього не розуміють і не знають, купують дешеве і мають з тим багато проблем, в тому числі і матеріальних. Тому саме цю статтю я хочу присвятити китайським виробникам, або іншими словами підробкам. 

Так от у Китаї виробляються абсолютно всі види товару. Продукція цієї країни часто вважається низькоякісною і навіть небезпечною для здоров'я людини.

Однак в Китаї можуть виготовлятися ы речі, які мають відмінну якість і, незважаючи на це, продаються за низькою ціною.

Що стосується ламінату та паркетноъ дошки, то ці товари нині успішно проводиться китайськими заводами. Думки про цю продукцію розходяться. Одні люди говорять, що їм пощастило Отримати відмінну якість за низькою ціною. А інші вважають, що купили ламінат, чи паркетну дошку від китайського виробника, і вчинили величезну помилку, адже це покриття швидко втратило свій первинний вигляд і здулося від найменшої краплі води.

 Статтю додано: 28/Січня/2019     переглядів: 5540Що краще обирати для кухні? Ламінат, чи Паркет? 46

Якщо так пригадати, то ще кілька десятиліть тому власники квартир і заміських будинків, затіявши косметичний ремонт, були обмежені у виборі підлогового покриття.

Лінолеум був єдиним доступним варіантом. Сьогодні ситуація виглядає перспективніше: на зміну лінолеуму приходять ламінат, паркет, паркетна дошка, Масивна дошка та багато інших альтернатив. Але сьогодні я хочу поговорити суто про паркет і ламінат. Обидва варіанти, незважаючи на різний склад, набагато якісніші, естетичніші і довговічніші. Окремо варто поговорити про кухню - зоні з підвищеною вологістю, високою температурою і високим ризиком упустити щось на підлогу. Робочі поверхні можна захистити від відколів і тріщин, вибравши штучний камінь для стільниці, підлога ж залишається вразливою. Який з двох сучасних варіантів підлогового покриття пройде всі випробування кухні?

От зараз про це ми і поговоримо далі!Статтю додано: 22/Грудня/2018     переглядів: 3933Який має бути ідеальний Ламінат для кухні та коридору 45

Звісно я всім пропоную нашу ГОТОВУ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ МАСИВНУ ДОШКУ від Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, але є завзяті вшануваьники ламінату і ті вшануваьники нічого нехочуть чути про щось інше, окрім ламінату! І тому я вирішив написати статтю про те, який ламінат можна встановлювати в кухні і коридорі, бо питань було надто багато на цю тему! Отож вперед!


Ламінат для цих приміщень повинний відповідати особливим вимогам, відмінним від вимог, що пред'являються до ламінату для кімнат, оскільки експлуатаційні умови в цих приміщеннях абсолютно різні.


В першу чергу кухня і коридор відрізняються підвищеною вологістю. Отже, ламіноване покриття для підлоги повинно мати таку характеристикою, як висока стійкість до вологи. Взагалі ламіновані панелі набагато більш стійкі до води і вологи, ніж підлоги з натуральної деревини, але водночас сильно шкідливі для здоровя (я про - це писав в попередніх статтях)! Це варто враховувати!Статтю додано: 26/Листопада/2018     переглядів: 3371Надсучасна  підлога та її різновиди 44

Люди завжди прямують за останніми піками моди та тренду ринку і ремонт не обійшовся без таких звичаїв. Звісно мова йде про підлогове покриття і багато хто може догадатись, що завжди і від того часу, коли з'явився ламінат і є в тренді, так як ціна низька на нього і встановлювати не важко. Але це омана, так як паркетна масивна дошка і є в тренді і в моді довгі роки і мабуть так і надалі буде і зараз я Вам поясню чому!

Так от одним з варіантів оригінального покриття для підлоги є паркетна масивна дошка. Така підлога завжди виглядає цікаво, доглянуто, благородно.

Та й в практичному застосуванні покриття з паркетних дощок набагато довговічніше. А основні параметри масиву виділяють його зі всього ряду підлогового покриття. До речі, якщо в процесі укладання потрібні будуть супутні матеріали, такі як - клей, лак, плінтуси та інше, то купити їх можна на сайті www.ivan-parket.at.ua також.
 Статтю додано: 22/Жовтня/2018     переглядів: 4934Недосказане про найцінніші особливості Паркету 43

Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

Сьогодні для цих цілей найкраще підійде звісно паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, Який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів будинку. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

 

Причини популярності

Чому ж паркетна підлога настільки популярний? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також його дуже легко прибирати. До того ж це процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, якщо його монтаж був виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений. І звісно таких фахівців має наша Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ і завжди рада Вам допомогти, і виконати паркетні роботи за всіма останніми технологіями та стандартами. Також ми маємо всі необхідні обладнання та дорогу і якісну техніку, з якою всі паркетні роботи пройдуть максимально якісно та комфортно! Статтю додано: 20/Вересня/2018     переглядів: 5350ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

 

КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.Статтю додано: 23/Серпня/2018     переглядів: 6202Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами 41

І знову усім моїм читачам та клієнтам Привіт! Як я і обіцяв у попередній статті, сьогодні я лаконічно і водночас детально опишу всі види і класи Ламінату, щоб Ви могли базово ознайомитися і вирішити чи Вам це взагалі потрібно, а якщо потрібно, то що саме і яке саме воно повинне бути, звісно ж мова йде про Ламінат.

Ламінат укладається практично у всіх приміщеннях, як адміністративного так і житлового призначення. Він має різноманітні кольори, малюнки і є на сьогодні Найбільш поширеним покриттям підлоги економ класу.

Ламінат класифікують за кількома параметрами.

 

По класу навантаження

Такий ламінат прийнято розділяти на промисловий і побутовий. Наприклад, маркування, 21-23 відноситься до приміщень для укладання побутового призначення, тобто спальні, вітальні, кухні і так далі. Для приміщення з більш високим класом, відповідає і більш високий клас.Статтю додано: 22/Липня/2018     переглядів: 4654Повний перелік всіх надсучаних видів підлогового покриття 40

Багато моїх клієнтів мене часто запитували - які є види підлоги і все в тому роді... Вирішив посвятити цій тематиці сьогоднішню вичерпно-лаконічну статтю.

Так от! У наш час існує велика кількість різних видів підлогового покриття, яке відрізняється за ціною, зовнішнім виглядом, а також технічними характеристиками.

Однак все більше моїх покупців вибирають паркет, Який має велику кількість переваг.

 

 

Паркет

Паркет - це дуже популярне підлогове покриття. Паркет збирається в конструкцію за допомогою замків. При цьому одна планка з пазами, а інша з гребнями, що з'єднуються між собою. Виготовляється виключно з натуральної деревини. Розміри планок можуть варіюватися, тому найкраще перед покупкою проконсультуватися з продавцем. Довговічність і багаторазовість ремонту з таким паркетом гарантована. Також існує безліч варіантів укладання. Штучний паркет класифікується за методом розпилу.Статтю додано: 24/Червня/2018     переглядів: 5048


1-24 25-48 49-61