Авторські статті від Івана Ущапівського Авторські статті від Івана Ущапівського

Сторінки: 1 2 »


Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого  світу до України 34

Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка підлоги - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.Статтю додано: 26/Грудня/2017     переглядів: 824Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

 

Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


Деревина

Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

 Статтю додано: 20/Листопада/2017     переглядів: 1423Паркет дуб - цінність та довговічність Вашої підлоги! 32

Насамперед про дуже цікаві факти - дуб легко досягає віку більше 1000 років. Дерева виростають до 18-30 метрів і в діаметрі 120-180 см. Стовбур дуба, що росте в лісі прямий і без сучків до висоти 15 метрів. Відрізняється великою різноманітністю, тому що налічує в цілому близько 200 різновидів. Північні дерева, що ростуть на поганому грунті, мають кращу деревину, у порівнянні з деревиною південних дерев. Заболонь дуба світло-жовта. Зріла деревина має опеньки від світло-коричневої до жовтувато-коричневої з гарною текстурою на зрізі. Вона міцна, довговічна, стійка до зовнішніх впливів. Згодом дуб небагато темніє, що додає відтінок благородної старовини.

Деревина дуба висихає порівняно повільно, при прискореної сушці схильна до утворення тріщин. Для додання деревині дуба більш високих декоративних якостей, її часто піддають морению або травленню. Під моренням дуба розуміють багаторічне витримування його у воді, від чого деревина набуває шовковисте темно-фіолетове забарвлення. Морення збільшує твердість деревини, але при цьому підвищується її крихкість. Дубову кору і тирсу застосовують для просочення інших порід деревини, що змінює їх природне забарвлення. Для цього дерев'яні заготовки витримують у відварі з суміші подрібненої кори і стружки стовбура дуба, насичуючи їх дубильними речовинами.Статтю додано: 19/Жовтня/2017     переглядів: 936ВПЕРШЕ! Спеціально від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ - Паркет по Фен Шуй! 31

У сучасному світі ми багато наших питаннь вирішуємо згідно з різними психологічними і філософськими вченнями, напрямками і т. Д. І сьогодні я хочу розповісти, що фен шуй для багатьох грає в житті досить важливу роль. В особистому житті, в кар'єрі, в побуті та інших сферах люди слідують розпорядженням і порадам фен шуй, щоб зробити своє життя краще і комфортніше. Дійсно, багато положень фен шуй мають певний і навіть серйозний сенс, вони не тільки притягують позитивну енергію, що і є їх основним завданням, але і з практичної точки зору є цілком розумними, адекватними і рекомендованими до виконання.Статтю додано: 26/Вересня/2017     переглядів: 2932ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛІНТУСІВ СВОЇМИ РУКАМИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ! САМА ПРОСТА ІНСТРУКЦІЯ 30

Буває так, що паркет вроді нормальний, а плінтуси вже старі та вигляд в них доволі страшний. І звісно виникне бажання замінити плінтуси на нові.  Ви можете звернутись до професійних фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які все зроблять ідеально та якісно, але деяі люди люблять робити все самі, тому в даній статті я чітко та просто поясню як встановити плінтус в домашніх умовах для початківців в даній сфері.

Отже, монтаж покриття для плінтусів здійснюється на завершальній стадії ремонту, після того, як на підлогу укладено покриття, і завершена обробка стін. Процес цей не представляє особливої складності, тому, ознайомившись з деякими нюансами, цілком реально впоратися з роботою своїми силами.
 Статтю додано: 04/Вересня/2017     переглядів: 843Як безпечно та в самий раз вибрати паркет в магазині 29

Рано, чи пізно приходиться замінювати старий паркет, який ще ставили безкоштовно в часи Радянського Союзу, чи купити паркет в нову оселю з нуля. Тут саме головне обрати все правильно та ідеально. І от Ви все таки вирішили постелити паркет, тоді кращим вибором буде звернутися до фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які візьмуть на себе вирішення всіх проблем: від вибору і покупки паркету, лаку до здійснення всіх циклів паркетних робіт. Якщо все таки Ви захотіли приєднатися до процесу і самостійно вибрати і купити паркет, то візьміть до уваги декілька простих порад, які допоможуть швидко визначити якість пропонованого паркету і не дати себе надурити хитрим продавцям, які продають халтуру за ціною дорогих товарів.Статтю додано: 30/Серпня/2017     переглядів: 1179Чи варто обирати екзотичний паркет? 28

В наші дні екзотичний паркет не менш популярний за класичний паркет з українських порід дерева. Тому, я думаю, варто буде все детально пояснити моїм клієнтам та простим користувачам сайту всі плюси і мінуси екзотичної підлоги. 

Під екзотичним зазвичай мається на увазі  паркет, виготовлений з порід деревини, яка не виростає в Україні, а привозиться з різних країн Африки, Південної Америки і Південно - Східної Азії. Також в розряд екзотики потрапляють добре відомі, але досить рідкісні породи української деревини: Карельська береза, тик і інші. Тут варто зауважити, що для центру України вельми рідкісним є паркет з високоякісного сибірського кедра, хоча в Сибіру він досить поширений і, звичайний, а не є екзотикою.Статтю додано: 04/Серпня/2017     переглядів: 1273Коли саме краще робити відновлення паркету. Саме головне, щоб не було пізно! 27

Підлога як і все піддається часу та взаємодією з навколишнім середовищем, а це означає, що якби якісно не був встановлений паркет, вічно стояти не буде. Як і у всього на землі є свій відрізок життя. Одразу у Вас може виникнути зустрічне питання: «Тоді як часто потрібно робити ремонт, чи оновлення паркету?». Однозначно на таке питання відповісти неможливо, так як на стан паркету впливають безліч чинників. Перерахую найважливіші:

  • Деревина, з якої зроблений паркет;
  • Якість укладання паркету;
  • Якість підготовки основи;
  • Вид лакового покриття;
  • Умови експлуатації паркету;
  • Інтенсивність використання підлоги;


Статтю додано: 26/Липня/2017     переглядів: 1042Чи варто ставити паркет, чи масивну дошку на кухні та в передпокої (Прихожій) 26

Багато клієнтів мене запитували чи вартує ставити паркет, чи масивну дошку на кухні, чи в передпокої. Такі питання доречні, адже на кухні є справа з водою та їжею, а в передпокої велике навантаження - взуття з вулиці та багато інших факторів, які не так вже й позитивно впливають на підлогу. Даю аргументовану відповідь – можна ставити підлогу як на кухні, так і  в передпокої. В цій статті я поясню все чітко та ясно, щоб Ви позбулись найменших сумнівів.

Серед наших клієнтів старшого покоління існує думка, що паркет доречний тільки в житлових кімнатах: спальні, вітальні, кабінеті. У передпокої і на кухні прийнято віддавати перевагу більш дешевим і міцним покриттям - плитці або лінолеуму. В даний час технології виробництва, способи укладання і засоби догляду за паркетом та масивною дошкою дозволяють використовувати дерев'яну підлогу практично скрізь у Вашій квартирі.Статтю додано: 02/Липня/2017     переглядів: 1595Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення 25

Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.
 Статтю додано: 27/Червня/2017     переглядів: 983Вибираємо масивну дошку по породі деревини 24

Від породи деревини залежить не тільки колір і відтінок майбутнього підлогового покриття, що, звичайно, дуже важливо, але і твердість поверхні підлоги, стійкість деревини до перепадів температур і високої вологості та багато іншого.
Ці характеристики впливають на вибір в набагато більшому ступені, ніж відтінок, вишуканість або екзотичність виробу. Наприклад, масивну дошку можна виготовити з будь-якого дерева, будь-якої далекої екзотичної країни, але, як ця дошка поведе себе в наших умовах? Адже у нас влітку жарко і волого, а взимку сухо і холодно. Дерево то розширюється, то зсихається, а в деяких випадках навіть може викручуватися і жолобитися. Саме тому необхідно вибирати ті породи деревини, які зарекомендували себе в нашому кліматі найкраще.
 Статтю додано: 04/Червня/2017     переглядів: 974Чому  Ви повинні обирати компанію ФАЙНІ ПІДЛОГИ 23

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ вже давно спеціалізується в сфері паркетних робіт і має 17 річний досвід на ринку!
Ми починали, як і всі майстри по паркету, з малих і простих об’єктів, але кожного року компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ себе вдосконалювала та виточувала максимально швидко і якісно, в той час як інші паркетники досі використовують застарілі, іноді зовсім неправильні технології виготовлення та укладання масивної дошки, чи будь-якого іншого паркету. Звісно на сьогоднійшній день ми використовуємо самі передові  та перевірені технології виготовлення / монтажу / встановлення масивної дошки та всіх видів паркету. 
Далі я постараюсь Вас переконати, чому Ви повинні обирати компанію ФАЙНІ ПІДЛОГИ. Почну з наших переваг.Статтю додано: 29/Травня/2017     переглядів: 5073Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки 22

Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.Статтю додано: 25/Травня/2017     переглядів: 3593Як правильно вибрати якісну масивну дошку за доступною ціною 21

Багато людей хочуть придбати натуральну якісну масивну дошку за доступною ціною, але якщо походити по магазинах, подивитися на масивну дошку, послухати консультантів – то робиться висновок, що всюди масивна дошка максимально якісна і ціни у всіх самі нижчі. Але все таки, якщо порозмислити, то і ціни не такі вже й низькі, і масивна дошка різна, а деяка виглядає зовсім не натуральною, але і на це у всіх продавців є розумні фактичні відповіді з дуже незрозумілою термінологією. І тому я хочу в даній статті розповісти, незалежно від комерції, який дійсно масив потрібно вибирати правильно, спираючись на власні знання та вподобання. Хочу зазначити, що компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ спеціалізується на масивній дошці вже 17 років, тому і хочу поділитись з Вами власним досвідом, щоб ви в результаті ходили по ідеальній підлозі своєї мрії.Статтю додано: 01/Травня/2017     переглядів: 978Як правильно та ідеально вибрати клей для паркету, чи масивної дошки 20

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ встановлює паркет та масивну дошку за самими передовими технологіями і використовує самі якісні та перевірені клеї, які ви можете вибрати з нашого асортименту в інтернет магазині www.ivan-parket.at.ua, або в виставковому офіс-магазині за адресою  м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а/корпус 6 (колишній військовий госпіталь). Якщо Ви замовляєте у нас встановлення паркету, чи масивної дошки, Вам необов’язково читати дану статтю про те як обрати правильно клей, за Вас все ідеально зроблять наші майстри. Але якщо Ви все-таки вирішили все робити самі, то обов’язково ознайомтесь з наступними вказівками.Статтю додано: 25/Квітня/2017     переглядів: 830Лак для паркету. Всі, які тільки існують види та критерії! 19

Судячи по дзвінках та візитах клієнтів у компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, я зробив такий висновок, що більшості людей не знають і не розуміють як правильно підібрати лак до своєї підлоги. Отож зараз я все просто і детально розповім в даній статті.

Паркетний лак вже довгий час використовується людством як найефективніший засіб для збереження природної краси підлог з дерева.

Покриття з лаку - це найправильніше рішення для відмінного захисту паркетної підлоги від зовнішніх впливів. Лаковий шар можна оновлювати не один раз, весь час отримуючи відмінне фінішне покриття. Самі якісні лаки від відомих та провірених виробників, ви можете придбати в Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ за наступним посиланням www.ivan-parket.at.ua/shop/lak
 Статтю додано: 22/Березня/2017     переглядів: 1459Ідеальний ПЛІНТУС для Вашої неповторної підлоги! 18

Всім моїм читачам і клієнтам доброго дня! Мені дуже приємно читати Ваші  відгуки та подяки нарахунок компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ і моїх авторських статтей! Ми раді і надалі для Вас старатись і вести рубрику Авторських статтей!

Мої статті насамперед  базуються на інформаційних потребах як клієнтів, так і мережевих читачів. В той час, як інші пишуть статті для маркетингу та піару, мої статті пишуться від душі і для всіх людей. Я хочу внести свій вклад для народу, щоб українці на рідній землі були щасливі!Статтю додано: 27/Лютого/2017     переглядів: 1894Якісна та унікальна паркетна продукція з Німеччини IRSA! Перевірені Факти! 17

      Доброго дня, шановні читачі та клієнти компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ! 
      Хочу Вам представити нову паркетну продукцію з Німеччини, яка з’явилась у нас не так давно, буквально місяць назад і вже встигла себе зарекомендувати на Українському ринку! Якість та надійність Воску, Герметиків, Грунтовок, унікальних Засобів від очистки навіть сильно забрудених поверхонь, Альтернативних засобів по доглядуза підлогою, мальовничих кольорових Олій та Шпаклівок, Лаків та багато іншого від продукції IRSA вже вразили сотні клієнтів!

 Статтю додано: 09/Лютого/2017     переглядів: 1577Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття 16

В Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ одним із головних приорітетів продукції є масивна дошка з натурального дерева, також наша Компанія виготовляє готову до встановлення дошку – детальніше дивіться тут. Буде доцільним розповісти історію самої масивної дошки, через які вдосконалення вона пройшла, щоб стати такою ідеальною і вишуканою, якою вона являється на сьогоднішній день. Дана історія взята з правдивих джерел та фактів, тому думаю буде цікаво всім любителям підлоги з натурального дерева, а також і фахівцям в цій сфері!Статтю додано: 03/Лютого/2017     переглядів: 1751Встановлення та укладка ламінату своїми руками в домашніх умовах! ПРОСТА ІНСТРУКЦІЯ 15

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди рада Вам допомогти порадами і точними інструкціями в паркетній індустрії! На сьогодніщній день стало дуже популярно купувати дешеве підлогове покриття, але як ми знаємо дешеве довго не служить, але якщо Ви все таки придбали Ламінат, то потрібно його встановити і бажано безкоштовно своїми руками. Так от, я підготував покрокову та просту інструкцію, як безпечно та якісно встановити ламінат! І так почнено з підготовки основи!Статтю додано: 30/Січня/2017     переглядів: 1784Переваги і тільки переваги Натяжного паркету 14

Як Ви вже знаєте, на будівельному ринку з’явилось революційне відкриття – Натяжний паркет! Про нього ще мало людей знають, але і немала кількість вже переконалась в перевагах натяжного паркету. Так є багато статтей про плюси та мінуси того чи іншого продукту, але скільки не вивчай, скільки не аналізуй – все таки немає мінусів в натяжному паркеті і зараз я Вам це доведу в даній статті!Статтю додано: 26/Січня/2017     переглядів: 1161Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ! 13

Щоб Ваша підлога  служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.

Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!

Загальні правила прибирання дуже прості.  Головна умова правильного миття масивної дошки - дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути...Статтю додано: 20/Січня/2017     переглядів: 7473ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!! 12

Всім доброго дня! 
Нещодавно я написав статтю про Художній та Палацовий паркет, також  згадувалось про економ версію художнього паркету – Фризи та Розетки.  Багато людей написали мені на поштову скриньку, з проханням написати про догляд за художнім паркетом.  В інтернеті багато інформації про догляд за простим паркетом, але Художній паркет – це зовсім інша справа!      Тому, я вперше на сайті розмішую статтю  про догляд за Художнім паркетом! 

 Статтю додано: 08/Січня/2017     переглядів: 2755Непотрібно бути мільйонером на Україні, щоб мати натуральну підлогу!  Істинна цінність Натурального покриття! 11

Останнім часом, а вірніше в останні роки хімія у всіх сферах діяльності набула нечуваних  масштабів, що звісно призводить до негативних наслідків, так як людина не встигає звикати до нових хімічних та пластикових виробів. Ми з Вами живемо на Україні, де ще навідмінну від Європи, чи Америки – натуральна підлога доступна і порівняно з Європою за низькими цінами. А саме, ще є шанси поставити натуральне покриття і при тому  непотрібно бути мільйонером, адже як говорить ЗМІ – за кордоном, щоб поставити натуральну підлогу потрібно бути мільйонером! Статтю додано: 03/Січня/2017     переглядів: 1499


1-24 25-32