Надсучасна підлога та її різновиди

масивна дошка, паркетна дошка, підлога

Люди завжди прямують за останніми піками моди та тренду ринку і ремонт не обійшовся без таких звичаїв. Звісно мова йде про підлогове покриття і багато хто може догадатись, що завжди і від того часу, коли з'явився ламінат і є в тренді, так як ціна низька на нього і встановлювати не важко. Але це омана, так як паркетна масивна дошка і є в тренді і в моді довгі роки і мабуть так і надалі буде і зараз я Вам поясню чому!

Так от одним з варіантів оригінального покриття для підлоги є паркетна масивна дошка. Така підлога завжди виглядає цікаво, доглянуто, благородно.

Та й в практичному застосуванні покриття з паркетних дощок набагато довговічніше. А основні параметри масиву виділяють його зі всього ряду підлогового покриття. До речі, якщо в процесі укладання потрібні будуть супутні матеріали, такі як - клей, лак, плінтуси та інше, то купити їх можна на сайті www.ivan-parket.at.ua також.

 

Види паркетної масивної дошки і їх основні параметри

Це покриття являє дошки різного розміру з певних деревних порід. За рахунок візерунка самої деревини після остаточного укладання покриття на підлозі вимальовує досить мудрі та цікаві розписи. І вони з часом не зникають, а навпаки, стають більш помітними. Виготовлення масивної дошки з різних порід дерев надає кожному підлоговому покриттю трохи відмінні параметри. Але все ж, масиву притаманні і основні характеристики. Це, перш за все, відсутність токсичності. Адже масив виготовляється з натуральних інгредієнтів. І основою завжди є деревина. Крім того, дерево чудово накопичує і зберігає тепло. А значить підлога, вкрита масивною дошкою, завжди буде теплішо за інших покриттів. І додатковий обігрів такій підлозі не потрібний. Ходити по такому покриттю приємно босими ногами або в м'якому домашньому взутті.

 

Різновиди покриття з Масивної дошки

Покриття масивного типу являють собою планки певного розміру. Тому відмінності в покриттях такого типу тільки в розмірах паркетних дощок, сортах і типах дерева, з якого виконується покриття підлоги. Найпоширенішими видами масиву вважаються дошки невеликого розміру, виконані з твердих деревних порід. Це дубові, ясеневі масивні дошки. Їх зручно викладати на підготовленій площі. Є можливість замінити зіпсовані дошки, не знімаючи покриття цілком. Такі масивні дошки називають штучними. Але часто перевага віддається екзотичним породам деревини. Такі покриття відрізняються візерунком, одержуваним після остаточної установки на підлозі і розміром застосовуваних дощок. Ці різновиди підлоги називають масивними.

І як висновок такий вид підлогового покриття вважається найкращим. Саме тому воно користується неймовірною популярністю у сучасних покупців, які вже встигли оцінити по достоїнству всі позитивні характеристики та інші переваги підлоги з натурального дерева!

 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 22 Жовтня 2018 року.

Теги: Масивна дошка, Підлога, паркетна дошка

Статтю додано: 19/Листопада/2018     переглядів: 4530

  Також рекомендуємо:

  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України
  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України 34

  Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка підлоги - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

  Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!
  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

  Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

  Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

   

  КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

  Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.  Також рекомендуємо:

  Масивна дошка – з давних часів вважається елегантним природним покриттям. І знову вкінці дуже цінна порада!
  Масивна дошка – з давних часів вважається елегантним природним покриттям. І знову вкінці дуже цінна порада! 6

  Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди вшановувала та вшановує підлогове покриття тільки з натурального дерева. І все таки, паркетна дошка вважається самою багатою на мальовничу та неповторну  текстуру підлогового покриття. І я зробив висновок, що серед безлічі підлогових покриттів для дому та офісу, вироби з натуральних природних матеріалів продовжують залишатися популярними. І найкращим варіантом, що демонструє естетичний зовнішній вигляд, довговічність і надійність, як і раніше є деревина.  Також рекомендуємо:

  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття
  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття 16

  В Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ одним із головних приорітетів продукції є масивна дошка з натурального дерева, також наша Компанія виготовляє готову до встановлення дошку – детальніше дивіться тут. Буде доцільним розповісти історію самої масивної дошки, через які вдосконалення вона пройшла, щоб стати такою ідеальною і вишуканою, якою вона являється на сьогоднішній день. Дана історія взята з правдивих джерел та фактів, тому думаю буде цікаво всім любителям підлоги з натурального дерева, а також і фахівцям в цій сфері!  Також рекомендуємо:

  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки
  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки 22

  Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.  Також рекомендуємо:

  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога.
  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

  ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

  Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

   

  Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


  Деревина

  Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
  легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
  Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

  Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

     Також рекомендуємо:

  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна!
  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна! 35

  Початок

  Існуючі покриття для підлоги до недавнього часу не викликали ніяких розбіжностей споживачів щодо їх вартості та зовнішнього вигляду. Так, безсумнівним лідером за якістю, довговічності і натуральності був паркет, досить недорогим, естетично привабливим і синтетичним - ламінат, ну і найдешевшим - лінолеум. Однак поява на будівельному ринку однополосної паркетної дошки в корені вплинуло на ставлення споживачів до підлогового покриття.

   

  Однополосна паркетна дошка

  Однополосна паркетна дошка за вартістю може зрівнятися з якісним ламінатом, а по практичності і зовнішньому вигляду лише незначно поступається штучному паркету. Причиною високої вартості і одночасно привабливості паркету є на 100% натуральна деревина, що застосовується для його виготовлення. А планка паркетної дошки складається з трьох шарів. Основою, як і у ламінату, є фанера, посередині розташований брусок натуральної ялини або сосни, і тільки зверху кріпиться шпон натурального дерева. Саме багатошаровість планки паркетної дошки дозволяє виробникові економити на натуральній деревині і, відповідно, знижувати ціну на покриття. Але при цьому зовнішній вигляд паркетної дошки однополосної зовні практично не відрізняється від паркету. Адже шпон використовується самих різних порід, в тому числі міцного дуба або горіха, красивою вишні, світлого клена і екзотичного мербау, венге і т.д. Крім того, товщина декоративного шару дозволяє після закінчення часу реставрувати паркетну дошку, а особливий шар укладання шарів планки не дозволяє дошці розсихатися в спеку і набухати від вологи.  Також рекомендуємо:

  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

  Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

  Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

  Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

   

  Механічні ушкодження паркету

  Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.