Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України

Масивна дошка, Паркетна дошка

Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.

Масивна дошка використовувалася в багатьох будинках ще задовго до того, як з'явився сам паркет і його сучасні аналоги - ламінована підлога. Дане підлогове покриття являє собою цільний натуральний дерев'яний масив, що дозволяє надати підлозі особливу міцність і довговічність. Зовні це чимось нагадує паркет, однак значно відрізняється від планок розмірами.

Властивості масивної дошки багато в чому залежать від товщини використовуваного дерев'яного матеріалу. Так, чим таке покриття ширше, тим вищі механічні властивості майбутньої підлоги, а відповідно і служити таке підлогове покриття буде довше.

На сьогоднішній день масивна дошка і дубовий паркет визнаються самими екологічно чистими покриттями, використовуваними як в громадських приміщеннях, так і в квартирах і приватних будинках. Натуральна деревина, просочена спеціальними лаками, не викликає алергій і не схильна до гниття. Укладання масивної дошки мало чим відрізняється від укладання паркету - єдина різниця полягає в розмірах використовуваних деталей.

Масивна дошка може виготовлятися з деревини різних кольорів і відтінків, це обумовлюється умовами виростання і видом обраного дерева. А от сучасні технології обробки дозволяють зробити це покриття таким же довговічним, як старовинний дубовий паркет в палацах і залах Європи.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 26 грудня 2017 року

Теги: Масивна дошка, паркетна дошка

Статтю додано: 19/Листопада/2018     переглядів: 8978

  Також рекомендуємо:

  Надсучасна підлога та її різновиди
  Надсучасна підлога та її різновиди 44

  Люди завжди прямують за останніми піками моди та тренду ринку і ремонт не обійшовся без таких звичаїв. Звісно мова йде про підлогове покриття і багато хто може догадатись, що завжди і від того часу, коли з'явився ламінат і є в тренді, так як ціна низька на нього і встановлювати не важко. Але це омана, так як паркетна масивна дошка і є в тренді і в моді довгі роки і мабуть так і надалі буде і зараз я Вам поясню чому!

  Так от одним з варіантів оригінального покриття для підлоги є паркетна масивна дошка. Така підлога завжди виглядає цікаво, доглянуто, благородно.

  Та й в практичному застосуванні покриття з паркетних дощок набагато довговічніше. А основні параметри масиву виділяють його зі всього ряду підлогового покриття. До речі, якщо в процесі укладання потрібні будуть супутні матеріали, такі як - клей, лак, плінтуси та інше, то купити їх можна на сайті www.ivan-parket.at.ua також.
     Також рекомендуємо:

  Масивна дошка – з давних часів вважається елегантним природним покриттям. І знову вкінці дуже цінна порада!
  Масивна дошка – з давних часів вважається елегантним природним покриттям. І знову вкінці дуже цінна порада! 6

  Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди вшановувала та вшановує підлогове покриття тільки з натурального дерева. І все таки, паркетна дошка вважається самою багатою на мальовничу та неповторну  текстуру підлогового покриття. І я зробив висновок, що серед безлічі підлогових покриттів для дому та офісу, вироби з натуральних природних матеріалів продовжують залишатися популярними. І найкращим варіантом, що демонструє естетичний зовнішній вигляд, довговічність і надійність, як і раніше є деревина.  Також рекомендуємо:

  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття
  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття 16

  В Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ одним із головних приорітетів продукції є масивна дошка з натурального дерева, також наша Компанія виготовляє готову до встановлення дошку – детальніше дивіться тут. Буде доцільним розповісти історію самої масивної дошки, через які вдосконалення вона пройшла, щоб стати такою ідеальною і вишуканою, якою вона являється на сьогоднішній день. Дана історія взята з правдивих джерел та фактів, тому думаю буде цікаво всім любителям підлоги з натурального дерева, а також і фахівцям в цій сфері!  Також рекомендуємо:

  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки
  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки 22

  Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.  Також рекомендуємо:

  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна!
  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна! 35

  Початок

  Існуючі покриття для підлоги до недавнього часу не викликали ніяких розбіжностей споживачів щодо їх вартості та зовнішнього вигляду. Так, безсумнівним лідером за якістю, довговічності і натуральності був паркет, досить недорогим, естетично привабливим і синтетичним - ламінат, ну і найдешевшим - лінолеум. Однак поява на будівельному ринку однополосної паркетної дошки в корені вплинуло на ставлення споживачів до підлогового покриття.

   

  Однополосна паркетна дошка

  Однополосна паркетна дошка за вартістю може зрівнятися з якісним ламінатом, а по практичності і зовнішньому вигляду лише незначно поступається штучному паркету. Причиною високої вартості і одночасно привабливості паркету є на 100% натуральна деревина, що застосовується для його виготовлення. А планка паркетної дошки складається з трьох шарів. Основою, як і у ламінату, є фанера, посередині розташований брусок натуральної ялини або сосни, і тільки зверху кріпиться шпон натурального дерева. Саме багатошаровість планки паркетної дошки дозволяє виробникові економити на натуральній деревині і, відповідно, знижувати ціну на покриття. Але при цьому зовнішній вигляд паркетної дошки однополосної зовні практично не відрізняється від паркету. Адже шпон використовується самих різних порід, в тому числі міцного дуба або горіха, красивою вишні, світлого клена і екзотичного мербау, венге і т.д. Крім того, товщина декоративного шару дозволяє після закінчення часу реставрувати паркетну дошку, а особливий шар укладання шарів планки не дозволяє дошці розсихатися в спеку і набухати від вологи.  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!
  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

  Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

  Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

   

  КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

  Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.