Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки

Масивна дошка, Встановлення масивної дошки, Розрахунок і кошторис маси

Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.

 

Основа під монтаж Масивної дошки


Перед початком монтажу Масивної дошки, потрібно зважити плюси і мінуси самої основи на яку буде безпосередньо монтуватись масивна Дошка

Етап 1

Виїзд Майстра - консультанта на обьєкт, який в свою чергу виконує наступну роботу:

 • Перевіряє Вологість бетонної основи (стяжки), її вологість не повинна перевищувати 2%, щоб у подальшому не виникало негараздів здуття основи чи всихання масиву.
 • Перевіряє Рівність основи на дефекти викревлення,  чи основа є рівна по усій площі кімнати,  чи не потрібно проводити додаткові роботи по вирівнюванню, збиттю стяжки, шліфовці стяжки   і т.д.
 • Перевіряє Місткість бетонної стяжки, чи немає на  ній тріщин, чи не відклеюються, відлущуються частини основи,  чи основа потребує додаткових робіт по зміцненню  і т.д.
 • Переміряє чи точні м2 і м/п  Основи де буде масив і плінтус  а також добавляє запас на дані площі на такі нюанси разізка  підгін матеріалу ( масиву - Плінтусу)  під батареї підгін під арки  виходи під балкони тощо. 

Етап 2

Далі майстер Проводить консультацію з Клієнтом. Якщо на об’єкті є дефекти по основі тоді надає майстерну пораду щодо їх виправлення,  відповідає на усі додаткові запитання щодо монтажу ( якщо на це є потреба), надає інформацію щодо побаченого та визначеного дефекта, надає інформацію по додаткових роботах,  які потрібно провести до монтажу Масивної Підлоги
 

Завершальний Етап

Коли  Усі Нюанси по основі виправлено (якщо такі були, або не було), якщо все знаходиться у задовільному стані та відповідає усім нормам для початку монтажу, тоді безпосередньо  приступається до роботи...

 

Розрахунок всіх супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки

 

Етап 1 -  Грунтовка
Грунт Церезіт СТ -17 ( 10л) - Дана суміш використовується для зміцнення бетонної основи перед монтажем фанери. Розхід - від 150гр до 300 грам/м2 в залежності від якості бетонної основи.

Етап 2 -  Клей каучук
Каучук ANSERCOLL 23 кг - Клей який використовується під фанеру, важливо звернути увагу саме на оригінальний Клей, щоб отримати задовільну якість. На оригінальному Клею повинна бути Кругла голографічна бірка. Розхід - 1,2 кг /м2

Етап 3 -  Фанера
Фанера Вологостійка ( Береза ФСК) - Фанера вологостійка, яка безпосередньо монтується уже на Каучуковий клей АNSERCOLL. Фанера прораховується відповідно до чистової основи, тобто 40 м2, чиста площа значить 40 м2 фанери.
  Потрібно безпосередньо звернути Увагу на фанеру, так як є різні типи фанери: такі як ФСФ - підвищеної водостійкості, у якій йдуть клеї з великим вмістом формальдегіду  який негативно впливає на Ваше здоров’я. А також Фанера ОСБ, яка також в собі має клеї з вмістом формальдегіду, які шкідливі для Вашого здоров’я, а також ОСБ представляє собою специфікації тирси, яка крихка і в процесі експлутації відривається  разом з  клеєм,паркетом і з кусками тирси.
 

Етап 4 -  Пневмо цвяхи (Нове покоління дюбелів)
Пневмо цвяхи для кріплення фанери. - Іншими словами це "Дюбеля"  які використовуються для Прикріплення фанери до бетонної основи пневмо інструментом.  Тобто попри те, що фанера приклеюється до бетонної основи вона ще й кріпиться пневмоцвяхами.  10грн на /м2
 

Етап 5 – Клей Двох Компонентний
Sipol Lexler 10 кг. - Двох Компонентний Поліуретан  Клей який використовується під масивну дошку. Так, як масивна дошка йде шириною більш ніж 7 см і довжиною більш ніж 50 см, тоді для її хорошої експлуатації потрібен вже стійкіший витриваліший, міцніший  клей у даному випадку Sipol Lexler . Розхід 1,2 кг/м2


Етап 6 – Скоби
 Скоби для кріплення масивної дошки, чи паркету безпосередньо до фанери.  Дана Скоба виконує наступну роль - вона має пеподібну форму  і працює за методом канцелярського степлера, тільки у нашому випадку вона більш  міцніша і товстіша. Кріпиться Скоба в масив, чи паркет під кутом 45 градусів під тиском від пістолета, пробиває товщину масивної дошки, нижче товщину фанери і нижче відбиваючись від беттонної основи загинається. 15 грн на /м2.

 

Висновок

Це Самий короткий кошторис по якому Ви, наші дорогі клієнти, можете зоорієнтуватись  плюс мінус по ціні матеріалів для монтажу. 

До кошторису також можна буде добавити: Покриття по містцю, якщо таке є бажання,  у даному випадку мається на увазі ЛАКМасло, але кількість матеріалу для покриття і тип покриття масло чи лак потрібно буде визначити у нас  в офісі  і там вже можна буде прорахувати все з менеджером компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, скільки і який матеріал Вам буде потрібен для покриття. Аджеж матеріали для покриття є різні і розхід у них відрізняється.

 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 25 Травня 2017 року.

Теги: Розрахунок і кошторис масивної дошк, Масивна дошка, Встановлення масивної дошки

Статтю додано: 14/Грудень/2017     переглядів: 3571

  Також рекомендуємо:

  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття
  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття 16

  В Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ одним із головних приорітетів продукції є масивна дошка з натурального дерева, також наша Компанія виготовляє готову до встановлення дошку – детальніше дивіться тут. Буде доцільним розповісти історію самої масивної дошки, через які вдосконалення вона пройшла, щоб стати такою ідеальною і вишуканою, якою вона являється на сьогоднішній день. Дана історія взята з правдивих джерел та фактів, тому думаю буде цікаво всім любителям підлоги з натурального дерева, а також і фахівцям в цій сфері!