ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!

Підлога, Килим, Дизайн, Паркет, Ламінат, Парктна дошка, Масивна дошка

Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

 

КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.

 

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Як правильно вибрати розмір полотна? Багато в чому це залежить від цілей його використання в приміщенні. Якщо мова йде про виділення функціональних зон, наприклад площі для ніг біля ліжка в спальній, або зони для відпочинку гостей у вітальні, то підійдуть килими невеликого і середнього розміру. Невеликі килимки також незамінні для розстановки колірних і сенсових акцентів.
Великі килими є вже незалежними предметами інтер'єру, іноді навіть центральними елементами кімнати. Такі полотна логічно використовувати в просторих дитячих кімнатах і спальнях, і не нагромаджених меблями і складним декором.

 

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СХЕМИ ПІДБОРУ КОЛЬОРУ КИЛИМА ПІД ПАРКЕТ АБО ЛАМІНАТ

Варіант №1 - гра контрастів. На темному ламінаті розкішно виглядають килими світлих тонів. Контрастні поєднання освітлюють кімнату, підкреслюють красу як підлогового покриття, так і килимового полотна. А комбінуючи насиченістю тонів, можна домогтися різного ступеня контрастності, починаючи від білого, бежевого, світло-блакитного і закінчуючи яскравими насиченими кольорами. Контрастна схема працює і в приміщеннях зі світлою підлогою. На світлому ламінаті багато виглядають темні килими, а також полотна яскравих кольорів. Головне при цьому, не вибитися із загальної концепції інтер'єру і вписати килим в загальну колірну гаму кімнати.

Варіант №2 - неконтрастная схема. Ця схема має на увазі використання килима в схожій з інтер'єром та покриттям для підлоги кольоровій гамі. Тональність килима може повністю збігатися з колірною гамою підлогового покриття, а може бути на тон світліше або темніше паркету або ламінату. Ця колірна схема виграшно виглядає в сучасних і мінімалістичних інтер'єрах або в приміщеннях, де необхідно візуально розширити приміщення, створити відчуття легкості і спокою.

Варіант №3: класична схема. Ця загальноприйнята схема застосовується дизайнерами інтер'єру найчастіше. Килим підбирають таким чином, щоб його домінуючий колір або один з переважаючих відтінків збігався з кольором підлогового покриття. За цією ж схемою підбирається поєднання полотна з текстилем, стінами, предметами декору в кімнаті.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 23 Червня 2018 року

Теги: паркет, Ламінат, дизайн, Масивна дошка, Підлога, килим, Парктна дошка

Статтю додано: 22/Вересня/2018     переглядів: 5823

  Також рекомендуємо:

  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога.
  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

  ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

  Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

   

  Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


  Деревина

  Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
  легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
  Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

  Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

     Також рекомендуємо:

  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

  Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

  Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

  Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

   

  Механічні ушкодження паркету

  Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.

     Також рекомендуємо:

  Від великих Корпорацій до маленьких осель! Сама цінна інформація про Палацовий та художній паркет!
  Від великих Корпорацій до маленьких осель! Сама цінна інформація про Палацовий та художній паркет! 9

  Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ займається самими різними об’єктами, а саме - від великих корпорацій до маленьких осель. До наших задоволених клієнтів відносяться і депутати, і директори корпорацій та багато інших серйозних людей, в яких все повинно бути ідеально до останнього міліметра!  Тому я вирішив написати цінну статтю про паркет, який розрахований для багатих та серйозних людей, а саме палацовий та художній паркет...  Також рекомендуємо:

  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття
  Перша в інтернеті повна і зі всіма подробицями історія масивної дошки! Авторська стаття 16

  В Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ одним із головних приорітетів продукції є масивна дошка з натурального дерева, також наша Компанія виготовляє готову до встановлення дошку – детальніше дивіться тут. Буде доцільним розповісти історію самої масивної дошки, через які вдосконалення вона пройшла, щоб стати такою ідеальною і вишуканою, якою вона являється на сьогоднішній день. Дана історія взята з правдивих джерел та фактів, тому думаю буде цікаво всім любителям підлоги з натурального дерева, а також і фахівцям в цій сфері!  Також рекомендуємо:

  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки
  Всі етапи Підготовки та Розрахунку супутних матеріалів, які є необхідними для укладання масивної Дошки 22

  Підлога з масивної  дошки, як і інші види покриття вимагає спеціальної підготовки та розрахунку всіх супутних матеріалів перед укладанням. Тому компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ серйозно та відповідально підходить до вибору матеріалу, з якого буде виготовлена Ваша неповторна підлога.  Також рекомендуємо:

  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України
  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України 34

  Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка підлоги - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

  Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.