Від великих Корпорацій до маленьких осель! Сама цінна інформація про Палацовий та художній паркет!

Паркет художній, паркет Палацовий, паркет мозаїчний, паркет купити, па

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ займається самими різними об’єктами, а саме - від великих корпорацій до маленьких осель. До наших задоволених клієнтів відносяться і депутати, і директори корпорацій та багато інших серйозних людей, в яких все повинно бути ідеально до останнього міліметра!  Тому я вирішив написати цінну статтю про паркет, який розрахований для багатих та серйозних людей, а саме палацовий та художній паркет.

Я вже маю великий досвід в паркетній індустрії , завжди вивчаю нову інформацію та історію паркету, і як я помітив, що протягом багатьох століть паркет так і не втратив своєї популярності. І це не дивно, адже паркетні підлоги досить гарні, стильні і відрізняються довговічністю. А ось художній паркет крім усього цього буде Вас приємно дивувати та насичувати позитивною та багатою енергією, адже такі підлоги якраз підходять для Вашого “палацу”, ніж для звичайної квартири. Художнім є паркет, який має складний малюнок, який складається з планок всіляких форм і порід деревини. Однак важливо враховувати не тільки естетичну сполучуваність порід  дерева, а й їх фізичні характеристики: поведінка при зміні вологості і температури., тому я завжди раджу і буду радити купувати паркет тільки в провірених часом фірм і виготовлених в сучасних виробництвах, де дотримуються всі стандарти до останнього міліметра, а то і менше.

В  Україні для виготовлення художнього паркету використовуються такі дерева, як дуб, мербау, клен, ясень, акація, горіх, а також екзотичні деревні породи. Таке різноманіття деревини надає широкий вибір колірної гами і різноманітність текстур для створення дивовижних малюнків.

У колишні часи елементи паркету виготовлялися в ручному режимі. Сьогодні ж комп'ютерне проектування дозволяє виготовляти деталі, до того ж виробникам на допомогу приходить лазер і новітнє механічне обладнання. Все це сприяє тому, що виготовляються вироби з високою точністю геометричних елементів.

Техніки виготовлення художнього паркету

Для виготовлення художнього паркету застосовують різні техніки, серед яких особливою популярністю користуються інтарсія і маркетрі.Що таке Інтарсія? Зараз поясню - інтарсія є інкрустацією з вкрапленням коштовних порід у підлогу. Ефектність і краса цієї технології багато в чому залежить від мистецтва створення поверхонь з різних текстур і кольору деревини. Вибрані породи дерева повинні бути схожою щільностю. Якщо в один і той же час будуть використовуватися м'які і тверді матеріали, тоді при зміні вологості і температури деформація елементів паркету буде нерівномірною. 

А суть техніки маркетрі полягає в тому, щоб щільно підігнати планки одна до одної і приклеїти їх до основи . Досить складним завданням є вибір зображення для художнього паркету. Це можуть бути нові та оригінальні композиції, а також старі зразки. Якщо ви хочете заощадити, тоді можете використовувати окремі елементи, які представлені готовими бордюрами і розетками. Розетка - це декоративний елемент овальної, квадратної, круглої або багатогранної форми, яка може являти собою окремий малюнок. Як правило, розетки поміщають по центру приміщення або в окремій його зоні. Найчастіше діаметр розетки становить 1 метр.

Бордюри найчастіше виступають в ролі яскравого обрамлення паркетної підлоги. Їх укладають по периметру кімнати або з їх допомогою окреслюється певна зона. У довжину один фрагмент має близько метра-півтора. Бордюри і розетки збираються на фанері.

В моєму інтернет магазині, ви можете побачити широкий асортимент найрізноманітніших розеток та бордюрів.

Малюнки і вартість художнього паркету

Основою готового художнього паркету досить часто є типові малюнки, такі як «плетенка» або «кубики». Для виготовлення «плетенки» використовуються планки двох сортів дерев різних тонів, один з яких світлий, а інший темний. В результаті такого їх використання створюється ілюзія переплетення. Візерунок «кубиків» отримують завдяки викладеним в певному геометричному порядку ромбів, що мають різний розмір. 

Рівень цін на виготовлення художнього паркету багато в чому визначається складністю малюнка, особливо якщо це стосується індивідуальних проектів. Якщо говорити про ціни, то за розетку потрібно буде заплатити приблизно від 5200 до 12100 гривень, вартість же декоративних фризів становить приблизно 385-2640 гривень за погонний метр.

Як бачите, художній паркет не з дешевих, та такий паркет і неможе бути дешевим, хіба що десь виготовлений в підвалі вручну  :D  

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 20 грудня 2016 року.

Теги: паркет мозаїчний, Фризи, Бордбри, паркет Палацовий, Паркет художній, паркет, розетка, Паркет купити

Статтю додано: 15/Грудня/2018     переглядів: 31274

  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ в інтернеті! Про що так довго мовчали Паркетники – ми відкрили всі тємниці Паркетної індустрії!
  ВПЕРШЕ в інтернеті! Про що так довго мовчали Паркетники – ми відкрили всі тємниці Паркетної індустрії! 3

     Паркет - це  краса і традиція українського народу. Це і  відмінна якість,  якщо паркет виготовляється за всіма стандартами, тоді така підлога служитиме Вам довго і надійно.  Якісний паркет є ідеально рівним і гладким. 
     Паркет поділяється на сорти, зазвичай їх є три,  кожен сорт відрізняється лише текстурою, а так будь-який сорт має бути зробленим по всіх стандартах і не вірте продавцям, коли Вам говорять, що в третьому сорті, тобто в останньому можуть бути нерівні покручені паркетини, чи ще щось в тому роді...  Також рекомендуємо:

  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога.
  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

  ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

  Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

   

  Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


  Деревина

  Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
  легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
  Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

  Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

     Також рекомендуємо:

  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
  Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

  Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

  Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

  Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

   

  Механічні ушкодження паркету

  Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.

     Також рекомендуємо:

  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало!
  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало! 38

  Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

  Сьогодні для цих цілей краще всього підійде паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

  Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів своєї оселі. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

   

  Причини популярності

  Чому ж паркетна підлога настільки популярна? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також паркет дуже легко прибирати. До того ж цей процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, його монтаж повинен бути виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений.  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!
  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

  Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

  Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

   

  КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

  Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.