Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги

Підлога, паркет, догляд за паркетом

Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

 

Механічні ушкодження паркету

Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.

Щоб не подряпати підлогу після користування меблями, то варто купити спеціальні гумові накладки. Особливо вони необхідні для тих предметів, які часто рухаються, наприклад, столи, стільці, крісла та інше. Взуття з каблуками або навіть з набойками несе не меншу небезпеку. Тому вкрай не рекомендується ходити по будинку в вуличному взутті, а також стежити за тим, щоб гості теж так не робили. Є ще одне правило: не потрібно упускати на підлогу важкі предмети. Хоча в основному це відбувається випадково, але краще все ж дотримуватися акуратності.

 

Забруднення паркету

Наступні вороги, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд паркетного настилу - це пил і бруд. Саме вони хоч повільно, але впевнено перетворюють гладке блискуче покриття для підлоги в тьмяну поверхню. Що стосується пилу, то він має здатність заповнювати пори деревини. Якщо рідко і неякісно прибирати приміщення, то такого ефекту не уникнути. В такому випадку доведеться повністю міняти настил, адже інакше ніяк не можна видалити пил в порах деревини.

Пісок також може стати причиною тьмяності паркету. Для того, щоб він не потрапляв на нього, необхідно в коридорі постелити килимок. Звісно, його потрібно регулярно чистити. Варто знати, що повсюдне використання килимів не гарантує повний захист від подряпин. Саме під ними часто накопичується пісок або пил, особливо якщо ходити по кімнаті у взутті. Найчастіше саме на підошві переноситься пісок.

Тепер Ви знаєте ворогів паркету в обличчя і як з ними боротись! Бажаю, щоб Ваша підлога Вам прослужила максимально довго і якісно! А якщо все ж таки щось станеться, то наші кваліфіковані майстри від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди готові Вам допомогти!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 23 Березня 2018 року

Теги: паркет, Догляд за паркетом, Підлога

Статтю додано: 17/Жовтня/2018     переглядів: 4813

  Також рекомендуємо:

  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога.
  Паркет в дитячій кімнаті. Екологічна та повністю безпечна підлога. 33

  ВИБИРАЄМО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ДИТЯЧИХ КІМНАТ

  Підлогове покриття для дитячої ігрової кімнати повинно бути безпечним для здоров'я, пом'якшувати падіння і удари, виглядати яскраво і привабливо, легко чиститись і коштувати при цьому недорого - так або приблизно так являють підлогуь дитини більшість батьків. Чи можна знайти матеріал, який поєднує всі ці якості, або ідеалу не існує? У цій статті ми розглянемо яке покриття саме краще для дитячої кімнати.

   

  Екологічне підлогове покриття в дитячу кімнату


  Деревина

  Підлога з дерева могла б претендувати на звання кращого варіанту облаштування підлоги в дитячих кімнатах. Правильно оброблена і просушена паркетна дошка буде щільно прилягати, гарантуючи відсутність щілин, в які може засунути пальчик цікавий малюк, захищене лаковим покриттям, щоб уникнути скалок,
  легко прибиратися від плям їжі, соків, фарб та інших неминучих забруднень.
  Дерево, що створює відчуття тепла, що володіє гарною природною фактурою і малюнком, цілком підійде для маленьких активних непосид. Дерев'яні дошки пом'якшать удари від падіння малюків або швидкого любителя переміщатися бігом, стрибати зі стільців і диванів. Але така підлога повина бути максимально якісною і ціна на якісні підлоги з деревини  зазвичай трохи вища від стандарту.

  Особливо цікавим буде встановити художній паркет в дитячу кімнату. Адже Ви , або дитина може вибрати будь-який малюнок з натурального дерева, особливо буде цікавим художній паркет у виді пазлів, чи зірочок.

     Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!
  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

  Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

  Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

   

  КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

  Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.  Також рекомендуємо:

  Від великих Корпорацій до маленьких осель! Сама цінна інформація про Палацовий та художній паркет!
  Від великих Корпорацій до маленьких осель! Сама цінна інформація про Палацовий та художній паркет! 9

  Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ займається самими різними об’єктами, а саме - від великих корпорацій до маленьких осель. До наших задоволених клієнтів відносяться і депутати, і директори корпорацій та багато інших серйозних людей, в яких все повинно бути ідеально до останнього міліметра!  Тому я вирішив написати цінну статтю про паркет, який розрахований для багатих та серйозних людей, а саме палацовий та художній паркет...  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!!
  ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!! 12

  Всім доброго дня! 
  Нещодавно я написав статтю про Художній та Палацовий паркет, також  згадувалось про економ версію художнього паркету – Фризи та Розетки.  Багато людей написали мені на поштову скриньку, з проханням написати про догляд за художнім паркетом.  В інтернеті багато інформації про догляд за простим паркетом, але Художній паркет – це зовсім інша справа!      Тому, я вперше на сайті розмішую статтю  про догляд за Художнім паркетом! 

     Також рекомендуємо:

  Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ!
  Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ! 13

  Щоб Ваша підлога  служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.

  Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!

  Загальні правила прибирання дуже прості.  Головна умова правильного миття масивної дошки - дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути...  Також рекомендуємо:

  Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення
  Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення 25

  Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

  У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.