ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!!

Догляд за паркетом, догляд за художнім паркетом

Всім доброго дня! 
Нещодавно я написав статтю про Художній та Палацовий паркет, також  згадувалось про економ версію художнього паркету – Фризи та Розетки.  Багато людей написали мені на поштову скриньку, з проханням написати про догляд за художнім паркетом.  В інтернеті багато інформації про догляд за простим паркетом, але Художній паркет – це зовсім інша справа!      Тому, я вперше на сайті розмішую статтю  про догляд за Художнім паркетом! 


Так от, наші клієнти, яким ми встановили неповторний художній паркет, хочуть, щоб їхні підлоги зберігали свою якість і зовнішню пишність якомога довше. А для цього художньому паркету потрібна увага і певний підхід. Перш за все, він полягає в дбайливій експлуатації Вашої неповторної  підлоги  з натурального дерева. В першу чергу – це  захист від механічних пошкоджень. Появи подряпин простіше запобігти, ніж через короткий час вже викликати майстрів для поновлення лакового покриття, або реставрації художнього паркету. Тому важливо обладнати ніжки меблів захисними накладками або фетровими чохольчиками. Меблі на коліщатках або піаніно можна поставити на пластикові прозорі килимки. Також по палацовому паркету краще ходити в домашніх тапочках - вуличне взуття та особливо тонкі жіночі каблуки, можуть залишити глибокі подряпини. З вуличним взуттям на підлогу потрапляє пісок, сіль, бруд  і, зрозуміло, вони небезпечні для лакового покриття художнього паркету.


Натуральному дереву важлива певна вологість. Тому намагайтеся підтримувати стабільну вологість повітря в приміщенні на рівні 40-60%, при середній температурі 20 градусів. Якщо випадково на паркет була розлита вода - її потрібно негайно прибрати, інакше дошка може покоробитися! Мити його можна вологою, але не мокрою ганчіркою із застосуванням спеціальних миючих засобів, які Ви можете придбати у нас в магазині за цим посиланням. 


Миючі засоби від Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ для паркету містять також і захисні компоненти. Підбираємо ми їх за типом покриття деревини. Ні в якому разі не застосовуйте їдкі хімічні речовини і порошки для чищення. На підлогу  із середнім навантаженням приблизно раз на місяць можна наносити спеціальний захисний засіб, який підвищить зносостійкість лакового покриття.
Зверніть увагу, що якщо у Вас зовсім нова підлога, то мити її можна не раніше, ніж через два тижні після укладання художнього паркету і дуже важливо експлуатувати його в ці перші дні виключно дбайливо. Після чого, звичайно, допускається і вологе прибирання, і чищення пилососом, але неодмінно з м'якою щіткою.

І пам’ятайте, що забезпечивши художньому паркету належний догляд, Ви зможете користуватися ним протягом десятиліть. І не тільки Ви, а ще й Ваші діти, і внуки, адже таке покриття для підлоги прослужить більше століття, звісно якщо художній паркет та укладання було виконано максимально чітко за всіма стандартами! Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ дає гарантію на якість та стабільність ідеального виконання паркетних робіт!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 8 січня 2017 року.

Теги: догляд за художнім паркетом, Догляд за паркетом

Статтю додано: 19/Квітня/2024     переглядів: 13185

    Також рекомендуємо:

    Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ!
    Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ! 13

    Щоб Ваша підлога  служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.

    Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!

    Загальні правила прибирання дуже прості.  Головна умова правильного миття масивної дошки - дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути...



    Також рекомендуємо:

    Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення
    Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення 25

    Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

    У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.
     



    Також рекомендуємо:

    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

    Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

    Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

    Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

     

    Механічні ушкодження паркету

    Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.