Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ!
Щоб Ваша підлога служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.
Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!Загальні правила прибирання дуже прості. Головна умова правильного - дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути. Важливо! Будь-яку розлиту рідину потрібно витирати насухо якомога швидше. Особливо якщо це кава, червоне вино, сік та інші кольорові напої. Під час вологого прибирання підлоги дозволяється використовувати миючі засоби. Але це не повинно бути звичайне мило, або універсальна рідина для всіх поверхонь в будинку. Потрібно скористатися спеціальними засобами для догляду за підлогою, які випускається окремо для лакового і масляного покриття. В нашому магазині Ви можете знайти перевірені засоби по догляду за підлогою у вкладці - Догляд за ПАРКЕТОМ! 7 ПРАВИЛ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ПІДЛОГОЮ!
ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗА ПІДЛОГОЮ З ЛАКОВИМ ПОКРИТТЯМШари лаку утворюють на поверхні масивної дошки захисну плівку, тому волога і пил до деревини не доходять. Прибирати забруднення з напівглянсовою плівкою лаку не складно, головне - якомога довше зберігати її блиск. Для цього потрібно мити підлогу не дуже гарячою водою і приблизно раз в 2 місяці.
НЮАНСИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА МАСИВНОЮ ДОШКОЮ ПІД МАСЛОММасло захищає дерево по-іншому: не утворює плівки, а всмоктується в пори дошки, виштовхуючи вологу зсередини. Тому масивна дошка під маслом більш вразлива для дрібних пошкоджень. Але цей недолік компенсується тим, що така підлога легко піддається локальній реставрації. Для цього використовують масло або масло з воском тієї ж марки, що наносилося при покритті. Існує також віск для маскування ушкоджень, який втирають в ділянку підлоги з подряпинами або щербинками.
Не забувайте, що догляд за масивною дошкою починається зі створення оптимальних умов в квартирі. Слідкуйте за вологістю і температурою, частіше провітрюйте кімнати. Це корисно не тільки для дерев'яної підлоги, але і для Вас і Вашої родини! Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 20 січня 2017 року. | |
Статтю додано: 13/Листопада/2024 переглядів: 11898 |