Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ!

Щоб Ваша підлога  служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.

 

Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!

Загальні правила прибирання дуже прості.  Головна умова правильного


- дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути.

Важливо! Будь-яку розлиту рідину потрібно витирати насухо якомога швидше. Особливо якщо це кава, червоне вино, сік та інші кольорові напої.

Під час вологого прибирання підлоги дозволяється використовувати миючі засоби. Але це не повинно бути звичайне мило, або універсальна рідина для всіх поверхонь в будинку. Потрібно скористатися спеціальними засобами для догляду за підлогою, які випускається окремо для лакового і масляного покриття. В нашому магазині Ви можете знайти перевірені засоби по догляду за підлогою у вкладці - Догляд за ПАРКЕТОМ!

 

7 ПРАВИЛ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ПІДЛОГОЮ!

  1. Мийте підлогу паралельно волокнам деревини, а не впоперек.
  2. Не ставте вазонки з кімнатними рослинами на підлогу, так як через них на поверхні буде накопичуватися конденсат.
  3. Уникайте появи на підлозі подряпин від меблів, гострих каблуків і кігтів тварин. На ніжки меблів наклейте повстяні накладки (їх можна вирізати з звичайного фетру).
  4. Якщо в кімнаті з масивною дошкою стоїть стілець або крісло на коліщатах, купіть прозорий пластиковий килимок. Місце під офісним стільцем стирається в першу чергу! Килимок буде не дуже помітний і збереже первинний вигляд підлоги.
  5. Слідкуйте за вологістю в приміщенні. Масивна дошка не любить дуже сухе або вологе повітря. Допустимий діапазон - від 30 до 60% при температурі 20-240С.
  6. Забудьте всі «бабусині» рецепти, які вчать стирати сліди від підошов і плями від косметики, або чорнила скипидаром, бензином, ацетоном і іншою хімією. Так Ви не тільки не стрете плями, але і розчинете захисне покриття підлоги. Якщо пляма свіжа, її можна стерти водою та спеціалізованим миючим засобом для деревляної підлоги.
  7. Пересуваючи меблі, підкладайте під них килимок, щоб не дряпати цінний шар дошки.

 

ОСОБЛИВОСТІ ДОГЛЯДУ ЗА ЗА ПІДЛОГОЮ З ЛАКОВИМ ПОКРИТТЯМ

Шари лаку утворюють на поверхні масивної дошки захисну плівку, тому волога і пил до деревини не доходять. Прибирати забруднення з напівглянсовою плівкою лаку не складно, головне - якомога довше зберігати її блиск. Для цього потрібно мити підлогу не дуже гарячою водою і приблизно раз в 2 місяці.

 

НЮАНСИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА МАСИВНОЮ ДОШКОЮ ПІД МАСЛОМ

Масло захищає дерево по-іншому: не утворює плівки, а всмоктується в пори дошки, виштовхуючи вологу зсередини. Тому масивна дошка під маслом більш вразлива для дрібних пошкоджень. Але цей недолік компенсується тим, що така підлога легко піддається локальній реставрації. Для цього використовують масло або масло з воском тієї ж марки, що наносилося при покритті. Існує також віск для маскування ушкоджень, який втирають в ділянку підлоги з подряпинами або щербинками.

 

Не забувайте, що догляд за масивною дошкою починається зі створення оптимальних умов в квартирі. Слідкуйте за вологістю і температурою, частіше провітрюйте кімнати. Це корисно не тільки для дерев'яної підлоги, але і для Вас і Вашої родини!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 20 січня 2017 року.

Теги: експлуатація масивної дошки, Догляд за паркетом, догляд за масивною дошкою

Статтю додано: 25/Квітня/2024     переглядів: 11835

    Також рекомендуємо:

    ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!!
    ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!! 12

    Всім доброго дня! 
    Нещодавно я написав статтю про Художній та Палацовий паркет, також  згадувалось про економ версію художнього паркету – Фризи та Розетки.  Багато людей написали мені на поштову скриньку, з проханням написати про догляд за художнім паркетом.  В інтернеті багато інформації про догляд за простим паркетом, але Художній паркет – це зовсім інша справа!      Тому, я вперше на сайті розмішую статтю  про догляд за Художнім паркетом! 

     



    Також рекомендуємо:

    Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення
    Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення 25

    Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

    У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.
     



    Також рекомендуємо:

    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

    Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

    Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

    Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

     

    Механічні ушкодження паркету

    Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.