Найголовніші фактори, які нищать Вашу підлогу та їх унікальне вилучення

Туге шпунтове з'єднання, Вздуття підлоги, Тріщини на підлозі

Почнем з того, що якщо встановлювати підлогу за всіма стандартами та новітніми технологіями і правильно доглядати за підлогою то нічого з нею суттєво не станеться. Але є випадки вже пошкоджених підлог з часом, халтурного встановлення, також є випадки де люди просто незнали як правильно проводити експлуатацію підлоги і в результаті є плачевні наслідки.

У цій статті я розкажу про основні пошкодженнях паркету, чому вони виникають, і як їх виправити. Раджу звернути особливу увагу на дії, які дозволяють запобігти появі дефектів. Виконання цих нескладних рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби паркету і заощадити гроші на ремонті.

 

Вицвітання підлоги


При тривалому впливі рідини на паркет, попаданні на покриття сечі тварин або миючих засобів, в результаті на поверхні підлоги можуть з'явитися вицвілі ділянки. Щоб такого не сталося, намагайтеся якомога швидше витирати будь-яку рідину, що потрапила на паркет, і не використовувати миючі засоби, до складу яких входить нашатирний спирт. Якщо площа пошкодження невелика, то достатньо оновити лакове покриття на вицвілій ділянці, якщо ж площа вицвітання значна, то доведеться робити повторне циклювання і лакування паркету.

 

Тріщини на підлозі


Тріщини з'являються в паркеті, коли всихається деревина, яка віддає занадто багато вологи сухому повітрю в приміщенні. Особливо сильно сушать повітря нагрівальні прилади під час опалювального сезону, тому паркет тріскається в основному взимку. Зазвичай тріщини на паркеті зникають самі собою по завершенню опалювального сезону. Щоб запобігти потріскування паркету, потрібно підтримувати в приміщенні температуру не вище 25 градусів, і вологість близько 40% -50%, для цього можна використовувати побутові зволожувачі повітря, які не тільки добре впливають на експлуатацію Вашої підлоги, а й на Ваше здоров’я!

 

Вздуття підлоги


Якщо кімнату залила вода, і постояла там деякий час, то є ризик того, що скоро паркет вздується. Це відбувається через те, що волога потрапляє під паркет, плашки розширюються і напирають один на одного, утворюючи здуття. У такій ситуації не допомагає протерти паркет насухо зовні, так як волога залишається усередині. Існує єдиний варіант врятувати паркет і уникнути перестилання пошкодженої ділянки - дати плашкам додатковий простір для розширення. Для цього потрібно зняти плінтуса і дверні пороги, після чого збільшиться зазор між паркетом і стіною, і плашки зможуть розширюватися, не напираючи один на одного. В такому стані паркету потрібно дати висохнути, причому дерево повністю просихає лише після двох опалювальних сезонів, так що доведеться почекати, перш ніж ситуація повністю виправиться.

 

Туге шпунтове з'єднання


Така проблема може виникнути в двох випадках - коли упаковку з паркетинами розкривають занадто рано, і плашки встигають набрякнути, і коли паркет укладається за допомогою неправильного інструменту. Для запобігання цих проблем потрібно намагатися розкривати упаковку з паркетом якомога пізніше, а також довіряти укладання тільки досвідченим паркетникам. В іншому випадку буде досить проблематично довести, що саме їх невміння стало причиною пошкодження паркету і повернути гроші за укладку. Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ дає гарантію на виконання паркетних робіт та виконує встановлення за всіма найвищими стандартами та новими технологіями!
 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 27 Червня 2017 року.

Теги: Вицвітання підлоги, Вздуття підлоги, Туге шпунтове з'єднання, Тріщини на підлозі, Догляд за паркетом

Статтю додано: 13/Листопада/2024     переглядів: 91810

    Також рекомендуємо:

    ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!!
    ВПЕРШЕ! Унікальний догляд за ХУДОЖНІМ та ПАЛАЦОВИМ паркетом !!! 12

    Всім доброго дня! 
    Нещодавно я написав статтю про Художній та Палацовий паркет, також  згадувалось про економ версію художнього паркету – Фризи та Розетки.  Багато людей написали мені на поштову скриньку, з проханням написати про догляд за художнім паркетом.  В інтернеті багато інформації про догляд за простим паркетом, але Художній паркет – це зовсім інша справа!      Тому, я вперше на сайті розмішую статтю  про догляд за Художнім паркетом! 

     



    Також рекомендуємо:

    Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ!
    Експуатація та догляд за МАСИВНОЮ ДОШКОЮ під МАСЛОМ та ЛАКОМ! Діючі поради від компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ! 13

    Щоб Ваша підлога  служила довго і надійно та не втрачала свій незрівнянний вигляд, потрібно правильно її експлуатувати та вчасно доглядати.

    Перше і саме головне - ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ МАСИВНУ ДОШКУ!

    Загальні правила прибирання дуже прості.  Головна умова правильного миття масивної дошки - дуже добре відтискати ганчірку, щоб вона не була занадто мокрою. Навіть незважаючи на товстий захисний шар, велика кількість води може залишити слід на масивній дошці. Для того, щоб очистити підлогу від пилу і бруду, можна використовувати пилосос з насадкою з м'якого ворсу, але про миючий пилосос доведеться забути...



    Також рекомендуємо:

    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги
    Найголовніші Вороги Вашої паркетної підлоги 37

    Основним матеріалом для паркету служить натуральне дерево. Тому воно може піддаватися негативному впливу і механічного пошкодження, так як це не настільки міцний матеріал, який може встояти перед деякими з них.

    Як відомо, найбільший ворог паркетного покриття - це вода. Вона впливає як через безпосередній контакт, так і за допомогою вологого повітря. Тому потрібно відразу ж витирати пролиту рідину, поки вона не встигла всмоктатися. І навіть під час прибирання ганчірка повинна бути лише трохи вологою.

    Звісно дода - це не єдиний ворог паркету. Давайте ж розглянемо інші види потенційної небезпеки і як їх запобігати.

     

    Механічні ушкодження паркету

    Механічні ушкодження паркету найчастіше проявляються у вигляді подряпин. Небезпечними для нього стають домашні тварини, предмети меблів і найголовніший ворог - жіночі туфлі на шпильках. Вихованці можуть пошкодити паркет своїми кігтями, тому якщо ви хочете запобігти появі дрібних подряпин на паркеті, то краще регулярно приділяти увагу манікюру кішок або собак.