→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТ - ТА СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ

Паркетні поради від компанії «ФАЙНІ ПІДЛОГИ»

Наші практичні поради споживачам базуються на 11-річному досвіді роботи в сфері «Паркет і все для паркету».
 

Загальне

Загальна проблема більшості споживачів полягає в тому, що вони, як правило, замислюються тільки про вибір окремих елементів покриття:
паркетних планок, лаку, іноді  клею і т.д., а не розглядають рішення проблеми підлоги в цілому, в поєднанні всіх його складових.
Набагато зручніше і в кінцевому підсумку вигідніше купувати паркет, всі необхідні паркетні матеріали і замовляти монтаж підлоги «під ключ» у компанії  «ФАЙНІ ПІДЛОГИ» , яка і буде нести відповідальність за кінцевий результат. В кінцевому підсумку замовник повинен платити не за вихідні матеріали - фактично напівфабрикати для підлоги, а за готовий виріб - реальну паркетну підлогу.
Довіряйте професіоналам, які, повірте, самі зацікавлені виконати свою роботу якнайкраще.

 

Основа під паркет

Зверніть найсерйознішу увагу на правильну підготовку основи, від якої у вирішальній мірі залежать якість і термін служби паркетної підлоги. Нерівне, нетривке або непросушена основа може звести «нанівець» всі витрати на найкращий паркет, паркетний клей, лак і т.д.
Підлога на дерев'яній основі (по лігерам) значно стабільніше і довговічніше, ніж покладений безпосередньо по стяжці.

Використовуйте в якості проміжного шару основк, на яку безпосередньо укладається паркет, якісну фанеру підвищеної вологостійкості. Товщина фанери повинна бути не менше 3/4 товщини використовуваного паркету або дошки.

 

Порода деревини

Не прагніть до вибору абсолютно однорідної деревини. Штучний паркет - це дивовижний природний матеріал. Він має нескінченну різноманітність текстури, колірних відтінків, він не повторюється навіть у планках, послідовно випиляних з одного стовбура. В цьому і полягає одна з основних відмінностей паркету від штучних матеріалів - натуральна деревина не може бути абсолютно однорідною, вона «жива» на відміну від «мертвої» синтетики.

Відкривайте заводські упаковки паркету тільки безпосередньо в процесі укладання. Заводська упаковка високоякісного паркету (картон + щільна поліетиленова плівка) дозволяє зберегти задані виробником оптимальні значення вологості деревини і тим самим забезпечує стабільність геометричних параметрів планок. При оцінці споживчих властивостей паркету цілком достатньо розкрити і перевірити 1 -2 упаковки, а потім їх ретельно закрити до початку укладання.

Не прагніть штучно тонувати деревину. Це вкрай рідко приводить до бажаного результату. Оптимальне рішення - натуральна деревина потрібного кольору і структури, а її вибір практично необмежений.

 

Клеї для паркету

Приклеювання - це основа-основ сучасних паркетних технологій. Від правильного вибору паркетного клею залежить не тільки миттєвий результат, а й реальний термін служби підлоги, і навіть її можливість з меншими втратами пережити протікання і т.п. екстремальні для деревини ситуації.

Для готового, лакованого в заводських умовах паркету, оптимальним є застосування класичних двокомпонентних поліуретанових клеїв, практично не роблять впливу на деревину і повністю затвердевающих протягом однієї доби.

Намагайтеся в максимально можливій мірі застосовувати екологічно найбільш чисті дисперсійні клеї з низьким вмістом води (менше 25%).

 

Захисно-декоративні покриття

Все більшим попитом користуються просочення для деревини на основі натуральних масел, особливо талового (соснового).

Вимоги до паркетних лаків явно зміщуються в напрямку максимальної «екологічності». З'явилися новітні воднодисперсійні лаки з дійсно видатними споживчими властивостями по стійкості до стирання, впливу побутових хімікатів, еластичності та ін

Примикання до стін і інших елементів

У місцях сполучення паркету із плиткою, каменем і т.д. застосовуйте спеціальні пробкові компенсатори.

Вибирайте для плінтуса знімний варіант кріплення.