Який має бути ідеальний Ламінат для кухні та коридору

Ламінат Львів, Ламінат на Кухні, Ламінат на Коридорі

Звісно я всім пропоную нашу ГОТОВУ ДО ВСТАНОВЛЕННЯ МАСИВНУ ДОШКУ від Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, але є завзяті вшануваьники ламінату і ті вшануваьники нічого нехочуть чути про щось інше, окрім ламінату! І тому я вирішив написати статтю про те, який ламінат можна встановлювати в кухні і коридорі, бо питань було надто багато на цю тему! Отож вперед!


Ламінат для цих приміщень повинний відповідати особливим вимогам, відмінним від вимог, що пред'являються до ламінату для кімнат, оскільки експлуатаційні умови в цих приміщеннях абсолютно різні.


В першу чергу кухня і коридор відрізняються підвищеною вологістю. Отже, ламіноване покриття для підлоги повинно мати таку характеристикою, як висока стійкість до вологи. Взагалі ламіновані панелі набагато більш стійкі до води і вологи, ніж підлоги з натуральної деревини, але водночас сильно шкідливі для здоровя (я про - це писав в попередніх статтях)! Це варто враховувати!

 

Дизайн ламінатного покриття для кухні та коридору

Якщо говорити про дизайнерське рішення, то для кухні, коридору, передпокою найбільше підходять ламіновані поверхні, які імітують керамічну плитку або натуральний камінь. Майже всі відомі фірми-виробників випускають такі моделі. Це дуже ефектні матеріали, які точності відтворюють колір і імітують фактуру кераміки або каменю, звісно можна поставити так само плитку і не морочитись, але буде доволі холодно.

 

Вологостійкість ламінатного покриття для кухні та коридору

Ламінатні панелі великого розміру дуже швидко і легко укладаються, шви між панелями мають високий захист від протікання, а замки, кромки і самі панелі додатково піддаються обробці парафіну або восковими складами, які не пропускають вологу.

Основний шар ламінатних панелей з підвищеною вологостійкістю виготовляється з HDF-плит, які мають підвищену стійкість до впливу вологи. Такі плити, витримують навіть тривалий контакт з водою і при цьому не деформуються, хоча я сильно сумніваюсь в цьому...


Дуже важливо те, що поверхня ламінованого підлогового покриттів, яка призначена для кухонних приміщень, яка має здатність відштовхувати бруд, і в поверхню панелей не в'їдається жир і інші забруднювачі. Варто зауважити, що ламіновані плити для кухні завжди виготовляють не слизькими.

Звичайно ж, є й інші варіанти підлогових покриттів для коридору або кухні. Це може бути керамічна плитка або керамограніт. Але у цих матеріалів є істотні недоліки. Їх установка набагато складніше, ніж укладання ламінованих панелей, а вартість набагато вище.

Грамотно підібраний ламінатний матеріал для кухні або коридору буде швидко змонтований, він ефектно і стильно виглядатиме, а також приємний на дотик і матиме експлуатаційний термін набагато більший, ніж керамічна плитка.

І саме краще для таких цілей скористатись послугами професіоналів даної сфери, щоб потім ще більше не витратити на перевстановлення Вашої підлоги!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 26 Листопада 2018 року.

Теги: кухня, коридор, Ламінат

Статтю додано: 15/Грудня/2018     переглядів: 3128

  Також рекомендуємо:

  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги!
  ВПЕРШЕ! Самі передові рекомендації дизайнерів інтер'єру Вашої стильної підлоги! 42

  Ви підбираєте килим в дитячу кімнату, спальню або вітальню? Яку роль в правильному виборі килима грає колір і фактура підлогового покриття?

  Чи є якісь правила, якими потрібно керуватися, підбираючи килим під ламінат, паркет або паркетну дошку? Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ проаналізувала рекомендації дизайнерів інтер'єру в цьому відношенні і наводимо деякі з них.

   

  КИЛИМ І ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ - невід'ємна частина ОДНІЄЇ КАРТИНИ

  Розглядаючи інтер'єри приміщень від провідних дизайнерів, можна помітити, що в 90% випадків килими не покривають підлогу повністю. Чому? Справа в тому, що будь-який дизайнер розглядає підлогове покриття як декоративну рамку, подібно паспарту в картині, на якій можна ефектно розмістити килимове полотно. Килим, тонко гармонізує з покриттям підлоги, прикрашає кімнату, робить приміщення вишуканим і затишним.