Чи варто ставити паркет, чи масивну дошку на кухні та в передпокої (Прихожій)

паркет на кухні, масивна дошка на кухні, паркет в прихожій

Багато клієнтів мене запитували чи вартує ставити паркет, чи масивну дошку на кухні, чи в передпокої. Такі питання доречні, адже на кухні є справа з водою та їжею, а в передпокої велике навантаження - взуття з вулиці та багато інших факторів, які не так вже й позитивно впливають на підлогу. Даю аргументовану відповідь – можна ставити підлогу як на кухні, так і  в передпокої. В цій статті я поясню все чітко та ясно, щоб Ви позбулись найменших сумнівів.

Серед наших клієнтів старшого покоління існує думка, що паркет доречний тільки в житлових кімнатах: спальні, вітальні, кабінеті. У передпокої і на кухні прийнято віддавати перевагу більш дешевим і міцним покриттям - плитці або лінолеуму. В даний час технології виробництва, способи укладання і засоби догляду за паркетом та масивною дошкою дозволяють використовувати дерев'яну підлогу практично скрізь у Вашій квартирі.

 

Підлога на кухні – це цілком можливо!


На кухні паркет піддається великій кількості ризиків: на нього можуть пролити багато рідини, він може змінити колір, на нього може впасти гострий ніж і залишити вм'ятину. Життя паркету на кухні виглядає страхітливо, але це не привід відмовитися від нього взагалі. Досить дотримуватися таких порад:

  • На кухні краще не використовувати м'які або світлі породи дерева, а варто віддати перевагу недорогим твердим темним породам з простим малюнком.
  • Краще використовувати не штучний паркет, а масивну дошку. Таке покриття прослужить Вам довше, і на ньому простіше проводити циклювання і шліфування. 
  • Ретельно вибирайте засоби по догляду за паркетом - зверніть увагу на антисептичні й антигрибкові просочення, засоби вогнезахисту, лакові покриття з підвищеною функцією механічного захисту.
  • Біля плити і мийки все-таки краще утриматися від паркету і укласти невелику смугу керамічної плитки, що дозволить паркету прослужити набагато довше
  • Слідкуйте за станом підлоги, щоб вчасно побачити проблему і зробити відновлення і реставрацію паркету. 

 

Підлога в передпокої


При виборі паркету в передпокій слід керуватися такими ж правилами, що і на кухні. Я особисто рекомендую вибирати простий і міцний паркет неяскравих кольорів. Слід захищати його міцним лаком і активно користуватися різними засобами для догляду за паркетом. Щоб зменшити шкоду, що наноситиметься покриттю, ми радимо перевзуватися на невеличкому п'ятачку перед дверима, а по дому ходити в тапочках або босоніж. При такій експлуатації підлога в коридорі прослужить Вам вірою і правдою.

І саме головне! Перед купівлею та встановленням підлоги в кухні та в передпокої обов’язково порадьтесь із спеціалістом в даній сфері. Наші спеціалісти компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди дадуть Вам чіткі поради та виконають встановлення максимально комфортно для Вас!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 2 Липня 2017 року.

Теги: масивна дошка на кухні, паркет в прихожій, масивна дошка в прихожій, масивна дошка в передпокої, паркет в передпокої, паркет на кухні

Статтю додано: 23/Травня/2018     переглядів: 8625