Чи варто ставити паркет, чи масивну дошку на кухні та в передпокої (Прихожій)

паркет на кухні, масивна дошка на кухні, паркет в прихожій

Багато клієнтів мене запитували чи вартує ставити паркет, чи масивну дошку на кухні, чи в передпокої. Такі питання доречні, адже на кухні є справа з водою та їжею, а в передпокої велике навантаження - взуття з вулиці та багато інших факторів, які не так вже й позитивно впливають на підлогу. Даю аргументовану відповідь – можна ставити підлогу як на кухні, так і  в передпокої. В цій статті я поясню все чітко та ясно, щоб Ви позбулись найменших сумнівів.

Серед наших клієнтів старшого покоління існує думка, що паркет доречний тільки в житлових кімнатах: спальні, вітальні, кабінеті. У передпокої і на кухні прийнято віддавати перевагу більш дешевим і міцним покриттям - плитці або лінолеуму. В даний час технології виробництва, способи укладання і засоби догляду за паркетом та масивною дошкою дозволяють використовувати дерев'яну підлогу практично скрізь у Вашій квартирі.

 

Підлога на кухні – це цілком можливо!


На кухні паркет піддається великій кількості ризиків: на нього можуть пролити багато рідини, він може змінити колір, на нього може впасти гострий ніж і залишити вм'ятину. Життя паркету на кухні виглядає страхітливо, але це не привід відмовитися від нього взагалі. Досить дотримуватися таких порад:

 • На кухні краще не використовувати м'які або світлі породи дерева, а варто віддати перевагу недорогим твердим темним породам з простим малюнком.
 • Краще використовувати не штучний паркет, а масивну дошку. Таке покриття прослужить Вам довше, і на ньому простіше проводити циклювання і шліфування. 
 • Ретельно вибирайте засоби по догляду за паркетом - зверніть увагу на антисептичні й антигрибкові просочення, засоби вогнезахисту, лакові покриття з підвищеною функцією механічного захисту.
 • Біля плити і мийки все-таки краще утриматися від паркету і укласти невелику смугу керамічної плитки, що дозволить паркету прослужити набагато довше
 • Слідкуйте за станом підлоги, щоб вчасно побачити проблему і зробити відновлення і реставрацію паркету. 

 

Підлога в передпокої


При виборі паркету в передпокій слід керуватися такими ж правилами, що і на кухні. Я особисто рекомендую вибирати простий і міцний паркет неяскравих кольорів. Слід захищати його міцним лаком і активно користуватися різними засобами для догляду за паркетом. Щоб зменшити шкоду, що наноситиметься покриттю, ми радимо перевзуватися на невеличкому п'ятачку перед дверима, а по дому ходити в тапочках або босоніж. При такій експлуатації підлога в коридорі прослужить Вам вірою і правдою.

І саме головне! Перед купівлею та встановленням підлоги в кухні та в передпокої обов’язково порадьтесь із спеціалістом в даній сфері. Наші спеціалісти компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди дадуть Вам чіткі поради та виконають встановлення максимально комфортно для Вас!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 2 Липня 2017 року.

Теги: масивна дошка на кухні, паркет в прихожій, масивна дошка в прихожій, масивна дошка в передпокої, паркет в передпокої, паркет на кухні

Статтю додано: 18/Лютого/2019     переглядів: 8680

  Також рекомендуємо:

  Що краще обирати для кухні? Ламінат, чи Паркет?
  Що краще обирати для кухні? Ламінат, чи Паркет? 46

  Якщо так пригадати, то ще кілька десятиліть тому власники квартир і заміських будинків, затіявши косметичний ремонт, були обмежені у виборі підлогового покриття.

  Лінолеум був єдиним доступним варіантом. Сьогодні ситуація виглядає перспективніше: на зміну лінолеуму приходять ламінат, паркет, паркетна дошка, Масивна дошка та багато інших альтернатив. Але сьогодні я хочу поговорити суто про паркет і ламінат. Обидва варіанти, незважаючи на різний склад, набагато якісніші, естетичніші і довговічніші. Окремо варто поговорити про кухню - зоні з підвищеною вологістю, високою температурою і високим ризиком упустити щось на підлогу. Робочі поверхні можна захистити від відколів і тріщин, вибравши штучний камінь для стільниці, підлога ж залишається вразливою. Який з двох сучасних варіантів підлогового покриття пройде всі випробування кухні?

  От зараз про це ми і поговоримо далі!