→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТ - ТА СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ
 
РЕСТАВРАЦІЯ   
 

Ми також виконуємо дрібний ремонт та реставрацію паркету. Для виконання робіт використовуємо імпортне та вітчизняне спеціалізоване обладнання.

Паркет - це природний екологічно-чистий, безпечний і довговічний матеріал. Довговічність паркету залежить від якості укладання, правильного догляду за підлогою, інтенсивності навантажень та ін.Власникам паркетної підлоги потрібно знати елементарні методи і засоби догляду за паркетом, які полягають у вологому прибиранні (ганчірка повинна бути добре віджата), прибирання порохотягом, натирання підлоги, покриття воском.

Найбільш поширенні випадки, коли потрібна реставрація паркету:

Подряпини на паркеті: Усуваються шліфуванням паркету із шпаклюванням пошкодженних ділянок. Тоді паркет покривають лаком, олією або воском.

Скрип паркету: Скрип появляється при відшаруванні паркетувід основи. Такий паркет краще перекласти або настелити новий. Також можлива робота і над окремими ділянками підлоги наприклад, вибіркове циклювання або шліфування підлоги.

Втрата кольору: Відновлення паркету до первинного вигляду в цьому випадку не складає труднощів. Проблема вирішується за допомогою шліфування паркету і нанесенням нового лакового покриття.

Здуття: Найчастіше виникає при надмірній вологості чи затопленні паркету водою. В цьому випадку потрібне перестилання або, навіть, заміна паркету.