Лак для паркету. Всі, які тільки існують види та критерії!

лаки, лак для дерева, лак для паркету, лак для масивної дошки

Судячи по дзвінках та візитах клієнтів у компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, я зробив такий висновок, що більшості людей не знають і не розуміють як правильно підібрати лак до своєї підлоги. Отож зараз я все просто і детально розповім в даній статті.

Паркетний лак вже довгий час використовується людством як найефективніший засіб для збереження природної краси підлог з дерева.

Покриття з лаку - це найправильніше рішення для відмінного захисту паркетної підлоги від зовнішніх впливів. Лаковий шар можна оновлювати не один раз, весь час отримуючи відмінне фінішне покриття. Самі якісні лаки від відомих та провірених виробників, ви можете придбати в Компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ за наступним посиланням www.ivan-parket.at.ua/shop/lak

 

Види лаків

 

  • Грунтувальні. Застосовуються для поліпшення якості поверхні паркету, а також для створення рівного відтінку, ізоляції масел екзотичних деревних порід і загальної гідроізоляції підлоги. Вони довго сохнуть, а також передбачають застосування грунтовки одного і того самого виробника, що і масло, чи лак.
  • Водорозчинні. Це найоптимальніший варіант по співвідношенню «ціна-якість». Вони не горючі, не мають різкого запаху, оброблена ними поверхня стає дуже міцною і максимально твердою. Варто уважно вибирати  засіб нанесення. Ідеально підходить лише валик, і то не кожен.
  • Безводні лаки на поліуретані. Вважаються кращими лаками. Їх використовують там, де підвищена навантаженість. Різні види лаків включають в себе ароматичні сполуки, які під час роботи перебивають вихідний різкий запах лаку. Такі лаки мають гарну еластичність, їм не потрібні грунтовки. Основа їх теж буває різною, найчастіше це розчинники, акрил і уретан. При лакуванні потрібно строго дотримуватися процентний вміст вологи як в кімнаті, так і в самому паркеті, а то на поверхні, через деякий час, можуть з'явитися некрасиві бульбашки.
  •  Алкідні лаки. Основа таких лаків - масляні алкідні смоли. Це повністю натуральні складові, які іноді недобросовісними виробниками розбавляються уайт-спіритом. Алкідні лаки добре переносять механічні дії, а також перепади умов в навколишньому середовищі.
  •  Формальдегідні лаки. Це найстійкіший вид. Шкідливі формальдегіди при фарбуванні відразу ж випаровуються і стають безпечними. Залишається лак, який не вимагає нанесення грунтовки, а також добре зчіплюється з деревиною і буде стійким до перепадів вологості і температури.

 

Критерії вибору

 

Потрібно завжди бути обізнаним в питаннях ремонту. Фінішна обробка не є винятком. Найважливіший фактор при виборі лаку - це функції приміщення, де йде ремонт. Якщо це спальня або вітальня, то можна вибрати паркетний лак з мінімальним навантаженням, а якщо передпокій або кухня, де ходять багато людей, то лак, який максимально захищає поверхню і буде якраз до речі.

У будь-якому випадку, проводити будь-які роботи необхідно максимально акуратно і обережно. Якщо власних знань недостатньо, то краще всього довірити цю роботу досвідченим професіоналам своєї справи, які все зроблять швидко і правильно. Компанія ФАЙНІ підлоги, якраз і є такими досвідченими професіоналами, які завжди допоможуть Вам у виборі та подальших діях.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 22 березня 2017 року.

Теги: лак для паркету, лак для дерева, Лаки, лак для масивної дошки

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 11517