Масивна дошка – з давних часів вважається елегантним природним покриттям. І знову вкінці дуже цінна порада!

паркетна дошка купити, паркетна дошка

Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ завжди вшановувала та вшановує підлогове покриття тільки з натурального дерева. І все таки, паркетна дошка вважається самою багатою на мальовничу та неповторну  текстуру підлогового покриття. І я зробив висновок, що серед безлічі підлогових покриттів для дому та офісу, вироби з натуральних природних матеріалів продовжують залишатися популярними. І найкращим варіантом, що демонструє естетичний зовнішній вигляд, довговічність і надійність, як і раніше є деревина.
      Незважаючи на широкий асортимент ламінату, лінолеуму, килимових покриттів, споживачі, які дбають про стиль і якість підлогового покриття, вибирають штучний паркет, або паркетну дошку.
      Паркетна дошка, як і випливає з назви, являє собою виріб, виготовлений з цільної деревини. Вона дозволяє створити міцну, довговічну, екологічно чисту підлогу, що залишить багатим будь-яке приміщення. На відміну від еко-штучної паркетної дошки, що складається з двох та з трьох шарів, натуральна паркетна дошка  витримує більше число шліфувань, тому зберігає привабливий зовнішній вигляд набагато довше. Від паркету пакетна дошка відрізняється, перш за все, розмірами. Вона чудово виглядає у великих приміщеннях, збільшуючи їх обсяг і надаючи підлозі особливу привабливість завдяки яскраво вираженій текстурі деревини.
     Екологічність паркетної дошки є, була і буде на висоті. Матеріал, з якого виготовлена паркетна дошка, створює сприятливу атмосферу в будь-якому приміщенні. Натуральна деревина «дихає», виділяє корисні для здоров'я фітонциди. Що ж таке фітонциди? Зараз коротко і зрозуміло поясню! Як ви вже знаєте Компанія ФАЙНІ ПІЛОГИ проти викорисання психологічних атак невідомими термінами. Так от цим терміном вчені назвали речовини, які виділяються живими клітинами багатьох рослин для захисту від шкідників і хворіб. Характерними представниками фітонцидів є ефірні олії, що їх видобувають з рослинної сировини за допомогою промислових технологій. Крім того, паркетна дошка не притягає пил і не накопичує статичну електрику, як це роблять багато синтетичних покритів. Догляд за підлогою з паркетної дошки досить простий: регулярне прибирання дозволяє підтримувати підлогу в ідеальному стані. Підтримувати привабливість зовнішнього вигляду підлогового покриття дозволяє видалення зношеного лакового шару та нанесення нового. Шліфування паркетної дошки здійснюється залежно від того як за нею доглядати. Після шліфування підлога  буде виглядати як нова ще довгий час.
     Важливим аргументом при виборі підлогового покриття з паркетної дошки є його тепло- і звукоізоляційні характеристики. Низька теплопровідність деревини дозволяє зберігати тепло в приміщенні, що веде до значної економії енергії. Якщо правильно встановити дерев'яну підлогу , а Компанія ФАЙНІ ПІЛОГИ встановлює будь-яке дерев’яне підлогове покриття за самими новими технологіями, то можна ходити босоніж навіть в холодну пору року, а завдяки гарній звукоізоляції, вечірка, влаштована з приводу якоїсь події, завдасть сусідам набагато менше проблем.
     Однак для того, щоб підлогове покриття було якісним, при виготовленні паркетної дошки необхідно строго дотримуватися всіх технологій виробництва. Відомо, що вироби з цільної деревини є набагато частішими, ніж з клеєної, тому вихідний матеріал повинен бути висушений і оброблений особливо ретельно. Тільки в цьому випадку можна отримати дійсно хороший продукт, який прослужить своїм власникам протягом багатьох десятиліть. Крім того, у виробництві масивної дошки є свої особливості і тонкощі. Так, наявність вентиляційних канавок на внутрішній стороні виробу дозволяє зняти напругу деревини і знизити ризик викривлення під впливом зміни температурно-вологісного режиму. Для забезпечення гарної геометрії паркетної дошки і щільного з'єднання по системі «паз-гребінь» процес виробництва здійснюється на сучасному високоточному обладнанні. Багато в чому гладкість і монолітність усього підлогового покриття з деревини залежить саме від того, наскільки точно витримані розміри окремих планок. Тому купуйте підлогове покриття з натуральної деревини тільки у перевірених часом компаній, та ніколи не ведіться на дуже низьку ціну. Якщо логічно подумати, то ціна неможе бути дуже низькою, якщо виготовлення відбувалось за всіма стандартами. Як то кажуть – скупий тратить двічі, тому не попадайте і Ви в цю пастку! 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 1 грудня 2016 року.

Теги: паркетна дошка купити, паркетна дошка

Статтю додано: 19/Грудня/2018     переглядів: 15182

  Також рекомендуємо:

  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України
  Глибинна цінність та справжня елітність масивної дошки шляхом Америки і старого світу до України 34

  Все наше сьогодення ґрунтується на досвіді і традиціях попередніх поколінь: основи будівельної справи, кулінарні рецепти, правила поведінки в суспільстві - всі ці правила і технології століттями передавалися від покоління до покоління. Так, яку б з сфер нашого життя ми не розглядали, скрізь минуле дає про себе знати. Наприклад, сьогодні особливою популярністю користується дерев'яна підлога, створена з цілісних масивних дощок із застосуванням спеціальних технологій обробки деревини. А виявляється, що масивна дошка підлоги - це одне з найстаріших підлогових покриттів, яке традиційно настилалось в багатих будинках Старого Світу і Америки.

  Практичні європейці і американці, що фактично є приймачами їх культури, вважали, що саме дерев'яна підлога, дубовий паркет і масивна дошка, зокрема, є самим довговічним і красивим покриттям для будинку. Також в Європі і Америці в моді був і сам паркет, однак на його виробництво і укладання йшло набагато більше часу і коштів, внаслідок чого дозволити собі таку розкіш могли не всі.  Також рекомендуємо:

  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна!
  Нове відкриття у сфері підлоги - Паркетна дошка однополосна! 35

  Початок

  Існуючі покриття для підлоги до недавнього часу не викликали ніяких розбіжностей споживачів щодо їх вартості та зовнішнього вигляду. Так, безсумнівним лідером за якістю, довговічності і натуральності був паркет, досить недорогим, естетично привабливим і синтетичним - ламінат, ну і найдешевшим - лінолеум. Однак поява на будівельному ринку однополосної паркетної дошки в корені вплинуло на ставлення споживачів до підлогового покриття.

   

  Однополосна паркетна дошка

  Однополосна паркетна дошка за вартістю може зрівнятися з якісним ламінатом, а по практичності і зовнішньому вигляду лише незначно поступається штучному паркету. Причиною високої вартості і одночасно привабливості паркету є на 100% натуральна деревина, що застосовується для його виготовлення. А планка паркетної дошки складається з трьох шарів. Основою, як і у ламінату, є фанера, посередині розташований брусок натуральної ялини або сосни, і тільки зверху кріпиться шпон натурального дерева. Саме багатошаровість планки паркетної дошки дозволяє виробникові економити на натуральній деревині і, відповідно, знижувати ціну на покриття. Але при цьому зовнішній вигляд паркетної дошки однополосної зовні практично не відрізняється від паркету. Адже шпон використовується самих різних порід, в тому числі міцного дуба або горіха, красивою вишні, світлого клена і екзотичного мербау, венге і т.д. Крім того, товщина декоративного шару дозволяє після закінчення часу реставрувати паркетну дошку, а особливий шар укладання шарів планки не дозволяє дошці розсихатися в спеку і набухати від вологи.  Також рекомендуємо:

  Надсучасна підлога та її різновиди
  Надсучасна підлога та її різновиди 44

  Люди завжди прямують за останніми піками моди та тренду ринку і ремонт не обійшовся без таких звичаїв. Звісно мова йде про підлогове покриття і багато хто може догадатись, що завжди і від того часу, коли з'явився ламінат і є в тренді, так як ціна низька на нього і встановлювати не важко. Але це омана, так як паркетна масивна дошка і є в тренді і в моді довгі роки і мабуть так і надалі буде і зараз я Вам поясню чому!

  Так от одним з варіантів оригінального покриття для підлоги є паркетна масивна дошка. Така підлога завжди виглядає цікаво, доглянуто, благородно.

  Та й в практичному застосуванні покриття з паркетних дощок набагато довговічніше. А основні параметри масиву виділяють його зі всього ряду підлогового покриття. До речі, якщо в процесі укладання потрібні будуть супутні матеріали, такі як - клей, лак, плінтуси та інше, то купити їх можна на сайті www.ivan-parket.at.ua також.