Повний перелік всіх надсучаних видів підлогового покриття

Види паркету, Типи підлоги, Класифікація

Багато моїх клієнтів мене часто запитували - які є види підлоги і все в тому роді... Вирішив посвятити цій тематиці сьогоднішню вичерпно-лаконічну  статтю.

Так от! У наш час існує велика кількість різних видів підлогового покриття, яке відрізняється за ціною, зовнішнім виглядом, а також технічними характеристиками.

Однак все більше моїх покупців вибирають паркет, Який має велику кількість переваг.

 

Паркет

Паркет - це дуже популярне підлогове покриття. Паркет збирається в конструкцію за допомогою замків. При цьому одна планка з пазами, а інша з  гребнями, що з'єднуються між собою. Виготовляється виключно з натуральної деревини. Розміри планок можуть варіюватися, тому найкраще перед покупкою проконсультуватися з продавцем. Довговічність і багаторазовість ремонту з таким паркетом гарантована. Також існує безліч варіантів укладання. Штучний паркет класифікується за методом розпилу.

 

Мозаїчний (складальний) паркет

Даний вид паркету останнім часом користується неймовірною популярністю серед сучасних покупців, які хочуть мати в своєму будинку не тільки красиве, але і якісне покриття для підлоги. У цих щитках кілька планок різних відтінків. І зовні така підлога виглядає як, мозаїка також можна викладати певні малюнки. За типом кріплення мозаїчний паркет ділять на кілька видів, з клепками і фланцем, з косими пазами, з кріпленням на твердій і м'якій рейці.

 

Щитовий паркет

Має два шари, нижній з ДВП або дощок, верхній з деревини з твердих сортів. Необхідно дуже серйозно і уважно підходити до вибору, щоб покладений паркет прослужив якомога довше. Малюнок такого паркету можна навіть замовити в індивідуальному порядку. Може прослужити до 30 років, стійкий до механічних пошкоджень і навіть до падіння важких предметів. Монтаж проводитися досить просто з використанням лаг.

 

Художній або палацовий паркет

Має величезну кількість переплетень і вигинів, дуже дорогий і по праву може називатися твором мистецтва. Для виготовлення такого паркету використовується велика кількість різних порід деревини.

 

Масивний паркет

Паркет цього виду проводиться з цілісної деревини, звідси власне і назва. Має тривалий термін служби і дуже багато-ефектний зовнішній вигляд.

 

Паркетна дошка

Виготовляється з трьох шарів, поперечних один одному. Вологостійка і не схильна до перепадів температури. Найчастіше абсолютно нешкідлива, тому що покривається лаком на водній основі.

 

Ламінат

Виготовляється з синтетичних матеріалів, але має структуру натурального дерева. Має хороші експлуатаційні характеристики та різні класифікації, про які я розповім у наступній статті.

 

Пронто-паркет (ПАРКЕТ та МАСИВНА ДОШКА - готова до встановленн)

Простіше кажучи - це паркет, чи масивна дошка, яка виготовляється компанією ФАЙНІ ПІДЛОГИ до останнього етапу, тобто на об'єкт вже привозиться готова підлога, яка встановлюється швидко і без всяких шкідливих запахів та сміття.

Чесно кажучи - паркет можна віднести до продукції, яка дійсно ввібрала в себе всю чарівну силу природи.

 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 24 Червня 2018 року

Теги: Види паркету, Типи підлоги, Класифікація

Статтю додано: 19/Вересня/2018     переглядів: 4791

    Також рекомендуємо:

    Непотрібно бути мільйонером на Україні, щоб мати натуральну підлогу! Істинна цінність Натурального покриття!
    Непотрібно бути мільйонером на Україні, щоб мати натуральну підлогу!  Істинна цінність Натурального покриття! 11

    Останнім часом, а вірніше в останні роки хімія у всіх сферах діяльності набула нечуваних  масштабів, що звісно призводить до негативних наслідків, так як людина не встигає звикати до нових хімічних та пластикових виробів. Ми з Вами живемо на Україні, де ще навідмінну від Європи, чи Америки – натуральна підлога доступна і порівняно з Європою за низькими цінами. А саме, ще є шанси поставити натуральне покриття і при тому  непотрібно бути мільйонером, адже як говорить ЗМІ – за кордоном, щоб поставити натуральну підлогу потрібно бути мільйонером!