Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами

Ламінат Львів, Ламінат Купити, Види Ламінату

І знову усім моїм читачам та клієнтам Привіт! Як я і обіцяв у попередній статті, сьогодні я лаконічно і водночас детально опишу всі види і класи Ламінату, щоб Ви могли базово ознайомитися і вирішити чи Вам це взагалі потрібно, а якщо потрібно, то що саме і яке саме воно повинне бути, звісно ж мова йде про Ламінат.

Ламінат укладається практично у всіх приміщеннях, як адміністративного так і житлового призначення. Він має різноманітні кольори, малюнки і є на сьогодні Найбільш поширеним покриттям підлоги економ класу.

Ламінат класифікують за кількома параметрами.

 

По класу навантаження

Такий ламінат прийнято розділяти на промисловий і побутовий. Наприклад, маркування, 21-23 відноситься до приміщень для укладання побутового призначення, тобто спальні, вітальні, кухні і так далі. Для приміщення з більш високим класом, відповідає і більш високий клас.

Маркування від 31 до 34, відповідає вже класу, який можна використовувати в приміщеннях адміністративного призначення і навіть в промислових. Але слід знати, що клас 31 можна укладати в невеликих офісах, з невеликою прохідністю. А 32 клас вже витримає навантаження, яка буває в готелях, магазинах, тобто 33 або 34 клас можуть укладати вже в приміщеннях з більш високою прохідністю. Але найпопулярніший - це 32 клас. Найчастіше його використовують навіть в заміських будинках. Ламінат такого типу не прослужить більше 5 років в приміщеннях промислового призначення, а в приватному будинку не менше 15.

 

За типом з'єднання

Виділяють два типи з'єднання - замок Click і Lock. Такі замки розрізняються по щільності з'єднання і можливістю появи щілин з часом. Ці типи відносяться до бесклеєвого способу з'єднання панелей. Ці типи замків також розрізняють за швидкістю і типом укладання. Система Click дозволяє збирати і розбирати конструкцію не один раз і до того ж ціна дуже доступна. Система Lock з пластикового пластиною фіксує панелі дуже міцно. Такий замок буває жорстким і пружинистим і швидкість монтажу безпосередньо залежить від того який замок обраний, наприклад, пружинистий замок в монтажі швидший.

 

За зовнішнім виглядом розрізняють такий ламінат:

Весь ламінат виготовляється з тришарового матеріалу. Верхній шар відповідає перш за все за зовнішній вигляд підлогового покриття. Тому ламінат буває різноманітний:

 • матовий;
 • глянсовий;
 • гладкий або зі змінним покриттям;
 • текстурований.

Матовий і текстурований має більш шорстку поверхню, нерівності, що робить його практично не слизьким і при цьому виглядає більш натурально. У продажі також є ламінат з дуже великим рельєфом. Такий ламінат дуже схожий з деревиною, яка оброблена вручну і називають його «кантрі».

Як бачите немає нічого складного, якщо правильно все подати і в доступній формі!

 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 22 Липня 2018 року

Теги: Ламінат Львів, Види Ламінату, Ламінат купити

Статтю додано: 18/Серпня/2018     переглядів: 4182

  Також рекомендуємо:

  САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом
  САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом 39

  Всім привіт! З Вами знову я, Іван. Я вже багато статтей написав про Догляд за паркетом, Масивною дошкою...Але багато клієнтів просили мене написати дієву та чітку статтю про догляд за ламінатом, так як є і багато шанувальників синтетичної підлоги, то я вирішив підготувати та викласти статтю з Власного досвіду, про що зараз і розповім доступно і просто!

  Наскільки ми знаємо, Ламінат - одне з найпопулярніших синтетичних покриттів для підлоги. 

  Бажання, щоб воно якомога довше радувало око, цілком природне. Почати піклуватися про це слід ще до початку укладання ламінату.

  А саме: простежити і зробити так, щоб поверхня чорнової підлоги була ідеально рівною. Якщо цього не зробити, то ламинатне покриття з часом почне деформуватися, з'являться щілини, стикувальні замки прийдуть в непридатність. Експлуатація такої підлоги буде неможлива. Здійснити вирівнювання чорнової підлоги можна різними способами: шліфування поверхні, заливка спеціальними сумішами, використання вирівнюючої підкладки. Якщо укладання здійснювалося на рівну поверхню, то ламінатна підлога може прослужити довше, ніж заявлено  виробником. Однак довговічний і бездоганний зовнішній вигляд багато в чому залежить від правильного і дбайливого догляду за поверхнею підлоги з ламінату.  Також рекомендуємо:

  Халявні плюси та серйозні недоліки ЛАМІНАТУ! Душевна стаття з власного досвіду…
  Халявні плюси та серйозні недоліки ЛАМІНАТУ! Душевна стаття з власного досвіду… 8

  Я вже доволі давно працюю в сфері паркетної індустрії і  можу заявити з впевненістю, що ламінат ніколи не зрівняється з натуральним паркетом. По ціні є дешевий ламінат і дорогий, так от – дорогий ламінат більш менш нормальний, але по ціні майже зрівнюється з натуральним паркетом. Зараз я все розповім детальніше...