Халявні плюси та серйозні недоліки ЛАМІНАТУ! Душевна стаття з власного досвіду…

Ламінат купити, лімінат

Я вже доволі давно працюю в сфері паркетної індустрії і  можу заявити з впевненістю, що ламінат ніколи не зрівняється з натуральним паркетом. По ціні є дешевий ламінат і дорогий, так от – дорогий ламінат більш менш нормальний, але по ціні майже зрівнюється з натуральним паркетом. Зараз я все розповім детальніше.
Яку підлогу вам потрібно? Гарну? Міцну? Довговічну? Недорогу? Напевно, і красиву, і міцну, і довговічну, і, бажано, по дешевше. Так буває? У наш час – буває під назвою “Скупий тратить вдвічі”. Я говорю  звісно про ламінат. Порівняно недавно з'явившись на ринку підлогових покриттів, ламінат зміг впевнено заявити конкурентам про своє існування. І багато людей його купити, встановили і багато пожаліли потім. От щоб люди знали, як все є насправді і без реклам, я сьогодні  і займуся виявленням халявних плюсів і серйозних  недоліків ламінату.

Халявні плюси ламінату

 • Головна перевага ламінату - це, звичайно ж, його зовнішній вигляд, але тільки в дорогому ламінаті. В дешевому – вигляд тусклий та бідний.
 • Ламінат досить стійкий до експлуатаційних навантажень, теж якщо це дорога марка і серйозний догляд за ламінатом.
 • Сертифіковані і дуже дорогі моделі ламінату володіють стійкістю до високих температур.

Як бачите плюсів мало, тепер розкажу Вам про недоліки ламінату

Серйозні недоліки ламінату

 • По-перше   багато моделей ламінату 21 або 22 класу виробляються з досить дешевої сировини, тому термін служби такого покриття істотно знижується. Так  ми і опиняємося перед вибором: заощадити зараз, але замінити ламінат через 2-3 роки використання - чи вкластися один раз і купити паркет - але надовго.
 • По-друге, ламінат можна монтувати тільки на ідеально рівну поверхню . Перепад в площині більше 2 мм на 2 м2 робить основу непридатною  для укладання ламінату.
 • Але головний недолік ламінату - це його водобоязнь. І дійсно, недорогі моделі ламінату, незважаючи на воскову обробку замків і захисне полімерне покриття досить погано переносять  найменшу зміну вологи, а як я вже говорив – на Україні нема ідеальних життєвих, погодних ті інших умов.
 • Але і це ще не все: для ламінату, укладеного з порушенням правил (тобто на нерівну основу, або без потрібного зазору зі стіною) характерні періодичні деформації . Ось чому інструкція по монтажу ламінату повинна дотримуватися неухильно, інакше через деякий час ламінат доведеться перекладати.
 • Ну, і останній фактор, про який слід згадати - це ціна ламінату. З одного боку, на ринку досить недорогих моделей, які дають можливість суттєво заощадити на обробці підлоги. З іншого боку, як тільки нам буде потрібно якесь «вище середнього» або екзотичне забарвлення - вартість тут же впритул наближається до вартості паркету з натурального дерева.

Як бачите, ламінат має більше недоліків ніж переваг, тому раджу для Вашого ж блага, купувати тільки натуральне покриття від перевірених фірм та виробників. Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ представляє широкий асортимент натурального паркетного покриття. А нещодавно, в нас появився сенсаційний паркет, який не потрібно більше встановлювати за старили стандартами з фанерами, клеями, лаками та іншими додатковими матеріалами, а саме – НАТЯЖНИЙ ПАРКЕТ, детальніше про це неймовірне відкриття в сфері паркетої індустрії читайте тут.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 17 грудня 2016 року.

Теги: Ламінат купити, лімінат

Статтю додано: 21/Січня/2019     переглядів: 6187

  Також рекомендуємо:

  САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом
  САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом 39

  Всім привіт! З Вами знову я, Іван. Я вже багато статтей написав про Догляд за паркетом, Масивною дошкою...Але багато клієнтів просили мене написати дієву та чітку статтю про догляд за ламінатом, так як є і багато шанувальників синтетичної підлоги, то я вирішив підготувати та викласти статтю з Власного досвіду, про що зараз і розповім доступно і просто!

  Наскільки ми знаємо, Ламінат - одне з найпопулярніших синтетичних покриттів для підлоги. 

  Бажання, щоб воно якомога довше радувало око, цілком природне. Почати піклуватися про це слід ще до початку укладання ламінату.

  А саме: простежити і зробити так, щоб поверхня чорнової підлоги була ідеально рівною. Якщо цього не зробити, то ламинатне покриття з часом почне деформуватися, з'являться щілини, стикувальні замки прийдуть в непридатність. Експлуатація такої підлоги буде неможлива. Здійснити вирівнювання чорнової підлоги можна різними способами: шліфування поверхні, заливка спеціальними сумішами, використання вирівнюючої підкладки. Якщо укладання здійснювалося на рівну поверхню, то ламінатна підлога може прослужити довше, ніж заявлено  виробником. Однак довговічний і бездоганний зовнішній вигляд багато в чому залежить від правильного і дбайливого догляду за поверхнею підлоги з ламінату.  Також рекомендуємо:

  Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами
  Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами 41

  І знову усім моїм читачам та клієнтам Привіт! Як я і обіцяв у попередній статті, сьогодні я лаконічно і водночас детально опишу всі види і класи Ламінату, щоб Ви могли базово ознайомитися і вирішити чи Вам це взагалі потрібно, а якщо потрібно, то що саме і яке саме воно повинне бути, звісно ж мова йде про Ламінат.

  Ламінат укладається практично у всіх приміщеннях, як адміністративного так і житлового призначення. Він має різноманітні кольори, малюнки і є на сьогодні Найбільш поширеним покриттям підлоги економ класу.

  Ламінат класифікують за кількома параметрами.

   

  По класу навантаження

  Такий ламінат прийнято розділяти на промисловий і побутовий. Наприклад, маркування, 21-23 відноситься до приміщень для укладання побутового призначення, тобто спальні, вітальні, кухні і так далі. Для приміщення з більш високим класом, відповідає і більш високий клас.