САМА передова інструкція по експлуатації та доглядом за Ламінатом

Ламінат Львів, Ламінат Купити, Догляд За Ламінатом

Всім привіт! З Вами знову я, Іван. Я вже багато статтей написав про Догляд за паркетом, Масивною дошкою...Але багато клієнтів просили мене написати дієву та чітку статтю про догляд за ламінатом, так як є і багато шанувальників синтетичної підлоги, то я вирішив підготувати та викласти статтю з Власного досвіду, про що зараз і розповім доступно і просто!

Наскільки ми знаємо, Ламінат - одне з найпопулярніших синтетичних покриттів для підлоги. 

Бажання, щоб воно якомога довше радувало око, цілком природне. Почати піклуватися про це слід ще до початку укладання ламінату.

А саме: простежити і зробити так, щоб поверхня чорнової підлоги була ідеально рівною. Якщо цього не зробити, то ламинатне покриття з часом почне деформуватися, з'являться щілини, стикувальні замки прийдуть в непридатність. Експлуатація такої підлоги буде неможлива. Здійснити вирівнювання чорнової підлоги можна різними способами: шліфування поверхні, заливка спеціальними сумішами, використання вирівнюючої підкладки. Якщо укладання здійснювалося на рівну поверхню, то ламінатна підлога може прослужити довше, ніж заявлено  виробником. Однак довговічний і бездоганний зовнішній вигляд багато в чому залежить від правильного і дбайливого догляду за поверхнею підлоги з ламінату.

 

Основні правила і невеликі секрети по догляду

На ламінат, як і на будь-які дерев'яні поверхні, негативно впливає велика вологість. Навіть якщо ламінат високого класу і просочений вологовідштовхуючим складом, все ж не варто влаштовувати потоп на поверхні. Необхідно в короткий термін прибирати пролиту воду за допомогою сухої тканини.

Догляд за ламінатом, як правило, здійснюється за допомогою пилососа. Раз на тиждень можна мити підлогу, але не дуже мокрою ганчіркою. Після вологого прибирання рекомендується протерти ламінат насухо м'якою тканиною. Потрібно також пам'ятати, що від гарячої води матеріал легко деформується.

Зараз на ринку представлені спеціальні мастики по догляду за ламінатом. Вони мають вологовідштовхувальний ефект і надають блиск. Досить використовувати їх раз на місяць для чудового ефекту. Наноситься засіб на суху і чисту поверхню. Потім, протягом декількох годин, не рекомендується наступати на підлогу. Не варто вибирати мастики для натурального паркету, так як вони можуть зруйнувати ламінований шар дошки. Також дуже рекомендую використовувати спеціальні м'які накладки з гуми або тканини на ніжки меблів, які допоможуть не подряпати поверхню.

 

Усунення невеликих пошкоджень

Якщо все-таки з'явилися неглибокі відколи й подряпини, наприклад від каблуків, то їх можна усунути восковим олівцем або антисептичною пастою. Головне підібрати їх під колір ламінату. Реставрація выдбуваэться дуже просто. Потрібно очистити і знежирити пошкоджену поверхню. Потім тонким шаром нанести восковим олівцем або пасту до тих пір, поки подряпина не заповниться. Після висихання поверхня полірується, і, якщо це необхідно, покривається безбарвним лаком.

Не варто думати, що можна легко замінити пошкоджену ламель ламінату - для цього доведеться розібрати всю кладку і зібрати її назад. Легше, звичайно, стежити і доглядати за поверхнею підлоги і не допускати серйозних ушкоджень.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 27 Травня 2018 року

Теги: Ламінат Львів, Ламінат купити, Догляд За Ламінатом

Статтю додано: 21/Січня/2019     переглядів: 4331

  Також рекомендуємо:

  Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами
  Повна класифікація Ламінату за останніми стандартами 41

  І знову усім моїм читачам та клієнтам Привіт! Як я і обіцяв у попередній статті, сьогодні я лаконічно і водночас детально опишу всі види і класи Ламінату, щоб Ви могли базово ознайомитися і вирішити чи Вам це взагалі потрібно, а якщо потрібно, то що саме і яке саме воно повинне бути, звісно ж мова йде про Ламінат.

  Ламінат укладається практично у всіх приміщеннях, як адміністративного так і житлового призначення. Він має різноманітні кольори, малюнки і є на сьогодні Найбільш поширеним покриттям підлоги економ класу.

  Ламінат класифікують за кількома параметрами.

   

  По класу навантаження

  Такий ламінат прийнято розділяти на промисловий і побутовий. Наприклад, маркування, 21-23 відноситься до приміщень для укладання побутового призначення, тобто спальні, вітальні, кухні і так далі. Для приміщення з більш високим класом, відповідає і більш високий клас.  Також рекомендуємо:

  Халявні плюси та серйозні недоліки ЛАМІНАТУ! Душевна стаття з власного досвіду…
  Халявні плюси та серйозні недоліки ЛАМІНАТУ! Душевна стаття з власного досвіду… 8

  Я вже доволі давно працюю в сфері паркетної індустрії і  можу заявити з впевненістю, що ламінат ніколи не зрівняється з натуральним паркетом. По ціні є дешевий ламінат і дорогий, так от – дорогий ламінат більш менш нормальний, але по ціні майже зрівнюється з натуральним паркетом. Зараз я все розповім детальніше...