Як безпечно та в самий раз вибрати паркет в магазині

купити паркет, паркет ціна

Рано, чи пізно приходиться замінювати старий паркет, який ще ставили безкоштовно в часи Радянського Союзу, чи купити паркет в нову оселю з нуля. Тут саме головне обрати все правильно та ідеально. І от Ви все таки вирішили постелити паркет, тоді кращим вибором буде звернутися до фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які візьмуть на себе вирішення всіх проблем: від вибору і покупки паркету, лаку до здійснення всіх циклів паркетних робіт. Якщо все таки Ви захотіли приєднатися до процесу і самостійно вибрати і купити паркет, то візьміть до уваги декілька простих порад, які допоможуть швидко визначити якість пропонованого паркету і не дати себе надурити хитрим продавцям, які продають халтуру за ціною дорогих товарів.

Поради щодо купівлі паркету

 

 • Намагайтеся купувати паркет тільки в перевірених компаній , бо халтурний паркет може бути гарно запакований, а в середині може бути безліч механічних  пошкоджень та інших браків, які можуть бути непомітні при першому погляді, але після встановлення паркету покажуться назовні. 
 • Для перевірки якості паркетних плашок попросіть продавця дістати кілька плашок з різних коробок, складіть їх один до одного. Якщо вийшла рівна по краях фігура без щілин, то для остаточної перевірки зробіть наступне: візьміть будь-яку пластикову карту і різко проведіть нею по поверхні плашки в напрямку, перпендикулярному напрямку укладання. Якщо між плашками є зазори, то Ви почуєте характерний звук. Якщо зазори невеликі, то це нормально, і вони зникнуть після циклювання.
 • Для перевірки якості заводського шліфування паркету просто проведіть долонею по поверхні плашки. Якщо не відчувається ніяких мікроскопічних скалок, то проведіть плашкою по щоці. Якщо і після цього не з'явилося неприємних відчуттів, то це означає, що заводське шліфування паркету проведено якісно.
 • Якщо Ви прийшли купувати паркет в фірмовий магазин, то попросіть у продавця вологомір для точної перевірки вологості деревини. Стандартне значення для паркету 9 -13%.. Якщо вологоміра в магазині не виявилося, то це дає привід засумніватися в їх рівні контролю якості продукції.

І на кінець хочу нагадати, що Ви завжди можете звернутися до фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ за консультаціями по вибору паркету, а також з питань по паркетних роботах.

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 30 Серпня 2017 року

Теги: паркет ціна, купити паркет

Статтю додано: 18/Лютого/2019     переглядів: 21263

  Також рекомендуємо:

  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало!
  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало! 38

  Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

  Сьогодні для цих цілей краще всього підійде паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

  Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів своєї оселі. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

   

  Причини популярності

  Чому ж паркетна підлога настільки популярна? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також паркет дуже легко прибирати. До того ж цей процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, його монтаж повинен бути виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений.  Також рекомендуємо:

  Недосказане про найцінніші особливості Паркету
  Недосказане про найцінніші особливості Паркету 43

  Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

  Сьогодні для цих цілей найкраще підійде звісно паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, Який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

  Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів будинку. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

   

  Причини популярності

  Чому ж паркетна підлога настільки популярний? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також його дуже легко прибирати. До того ж це процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, якщо його монтаж був виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений. І звісно таких фахівців має наша Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ і завжди рада Вам допомогти, і виконати паркетні роботи за всіма останніми технологіями та стандартами. Також ми маємо всі необхідні обладнання та дорогу і якісну техніку, з якою всі паркетні роботи пройдуть максимально якісно та комфортно!