Недосказане про найцінніші особливості Паркету

Паркет ціна, Паркетні роботи, дизайн паркету, породи паркету, види пар

Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

Сьогодні для цих цілей найкраще підійде звісно паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, Який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів будинку. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

 

Причини популярності

Чому ж паркетна підлога настільки популярний? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також його дуже легко прибирати. До того ж це процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, якщо його монтаж був виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений. І звісно таких фахівців має наша Компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ і завжди рада Вам допомогти, і виконати паркетні роботи за всіма останніми технологіями та стандартами. Також ми маємо всі необхідні обладнання та дорогу і якісну техніку, з якою всі паркетні роботи пройдуть максимально якісно та комфортно! 

І як не дивно - дуже часто господарі будинку віддають перевагу саме паркету, так як з його допомогою можна зробити інтер'єр оригінальним і неповторним. Це обумовлено тим, що таке підлогове покриття підходить практично до будь-якого дизайну. Але потрібно вибирати його відповідно до умов в кожній кімнаті. Наприклад, кухня або коридор значно відрізняються від спальні або вітальні в цьому плані. Такій особливості необхідно приділити увагу, щоб потім не виникло проблем з підлогою.
 

Різноманітність матеріалу

Паркет роблять з різних порід дерева, включаючи екзотичні. Найчастіше у нас в магазинах зустрічається матеріал з дуба, ясена, клена та інші. Важливо звертати увагу на їх якість. Дубовий паркет відрізняється міцністю і стійкістю. Ясен, наприклад, добре проявляє себе в місцях великого скупчення людей, де інші породи дерева швидко втрачають свій зовнішній вигляд. Тому його дуже часто використовують для офісів або громадських місць. Незвичайними властивостями володіє Тіковий паркет. На відміну від інших він може спокійно перенести тривалий контакт з водою.

Бамбуковий настил дуже добре підходить для спалень і дитячих кімнат. Він нічим не гірше дерев'яних аналогів і не робить негативний вплив на мешканців. Його рекомендують встановлювати в будинку, де є алергіки.

 

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 20 Вересня 2018 року.

Теги: Види паркету, породи паркету, дизайн паркету, паркет ціна, Паркетні роботи

Статтю додано: 15/Грудня/2018     переглядів: 5139

  Також рекомендуємо:

  Непотрібно бути мільйонером на Україні, щоб мати натуральну підлогу! Істинна цінність Натурального покриття!
  Непотрібно бути мільйонером на Україні, щоб мати натуральну підлогу! Істинна цінність Натурального покриття! 11

  Останнім часом, а вірніше в останні роки хімія у всіх сферах діяльності набула нечуваних  масштабів, що звісно призводить до негативних наслідків, так як людина не встигає звикати до нових хімічних та пластикових виробів. Ми з Вами живемо на Україні, де ще навідмінну від Європи, чи Америки – натуральна підлога доступна і порівняно з Європою за низькими цінами. А саме, ще є шанси поставити натуральне покриття і при тому  непотрібно бути мільйонером, адже як говорить ЗМІ – за кордоном, щоб поставити натуральну підлогу потрібно бути мільйонером!   Також рекомендуємо:

  Як безпечно та в самий раз вибрати паркет в магазині
  Як безпечно та в самий раз вибрати паркет в магазині 29

  Рано, чи пізно приходиться замінювати старий паркет, який ще ставили безкоштовно в часи Радянського Союзу, чи купити паркет в нову оселю з нуля. Тут саме головне обрати все правильно та ідеально. І от Ви все таки вирішили постелити паркет, тоді кращим вибором буде звернутися до фахівців компанії ФАЙНІ ПІДЛОГИ, які візьмуть на себе вирішення всіх проблем: від вибору і покупки паркету, лаку до здійснення всіх циклів паркетних робіт. Якщо все таки Ви захотіли приєднатися до процесу і самостійно вибрати і купити паркет, то візьміть до уваги декілька простих порад, які допоможуть швидко визначити якість пропонованого паркету і не дати себе надурити хитрим продавцям, які продають халтуру за ціною дорогих товарів.  Також рекомендуємо:

  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало!
  Цінні Факти про паркет, яких так бракувало! 38

  Всі ми хочемо облагородити наше житло і зробити його по максимуму комфортним. Для цього важливо підібрати правильний вид підлогового покриття.

  Сьогодні для цих цілей краще всього підійде паркет, так як це один з небагатьох матеріалів, який одночасно володіє і красою, і міцністю, і безперечною якістю.

  Всі ці переваги продовжують його термін придатності, що дуже важливо для господарів своєї оселі. Паркетне покриття здатне вписатися в будь-який стиль інтер'єру, тому його можна сміливо купувати і не переживати, що після ремонту кімната буде виглядати негармонійно.

   

  Причини популярності

  Чому ж паркетна підлога настільки популярна? Відповідаючи на це питання, потрібно відразу відзначити його переваги. Він може надати все те, що хоче кожен господар будинку: доступність і якість. Деякі види паркету здатні протистояти волозі. Також паркет дуже легко прибирати. До того ж цей процес не займе багато часу. Хоча в догляді паркетний настил досить невибагливий, його монтаж повинен бути виконаний за всіма правилами. Рекомендується, щоб цією роботою займався досвідчений фахівець, тоді довгий термін служби підлоги забезпечений.  Також рекомендуємо:

  Повний перелік всіх надсучаних видів підлогового покриття
  Повний перелік всіх надсучаних видів підлогового покриття 40

  Багато моїх клієнтів мене часто запитували - які є види підлоги і все в тому роді... Вирішив посвятити цій тематиці сьогоднішню вичерпно-лаконічну статтю.

  Так от! У наш час існує велика кількість різних видів підлогового покриття, яке відрізняється за ціною, зовнішнім виглядом, а також технічними характеристиками.

  Однак все більше моїх покупців вибирають паркет, Який має велику кількість переваг.

   

   

  Паркет

  Паркет - це дуже популярне підлогове покриття. Паркет збирається в конструкцію за допомогою замків. При цьому одна планка з пазами, а інша з гребнями, що з'єднуються між собою. Виготовляється виключно з натуральної деревини. Розміри планок можуть варіюватися, тому найкраще перед покупкою проконсультуватися з продавцем. Довговічність і багаторазовість ремонту з таким паркетом гарантована. Також існує безліч варіантів укладання. Штучний паркет класифікується за методом розпилу.