→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТ - ТА СУПУТНІ МАТЕРІАЛИ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ

Типи паркету та відмінності в типах паркету

Штучний паркет дуб

Дубовий паркет. паркет дуб

 

Паркет з дуба є найпоширенішим підлоговим покриттям. З 18 ст. дубові підлоги були прикрасою залів, палаців і фортець, багато хто з них зберігся до наших днів. паркетна підлога з дуба завжди красиво вписується в будь-які стилі і інтер'єри. Деревина з дуба саме втілення стабільності і міцності. Деревина дуба міцна, стійка проти гниття, добре гнеться, має красиву текстуру і знаходить багатообразне вживання: у вигляді паркету, струганої шпони для обробки виробів, в меблевій промисловості.

Ціна паркету з дуба безпосередньо залежить від селекції.

 

 


І СОРТ - Сортований, без різких змін по кольору, натуральна структура, сучки та заболонь не допускаються.


ІІ СОРТ - Допускається зміна кольору, заболонь, невпадаючі сучки діаметром до 5 мм.

 


ІІІ СОРТ - Допускається різка зміна кьольору заболонь, відкриті та закриті сучки, заболонь.


 

Паркет з дуба радіал - добірний паркет вищого сорту лише радіального розпилу (площина розрізу проходить через радіус ствола або 60 градусів перпендикуляра осі). Планки приблизно однорідні за кольором і текстурою деревини, трохи пожвавлюються серцеподібними променями, що виходять на поверхню паркетної планки (клепки), волокна деревини виглядають як паралельні промені.

 

 

Підлога із дубового паркету


Деревина дуба має ядро темно-бурого або жовтувато-коричневого кольору і вузьку жовтувато-білу заболонь, на поперечному розрізі в ранній зоні річного шару видно великі волокна, а в темній пізній деревині - світлі радіальні вогневі смужки, утворені дрібними волокнами. Річні шари і широкі серцевинні промені добре помітні на всіх розрізах. З часом дуб трохи темніє, що додає відтінок благородної старизни тому, що тривалий час знаходиться в експлуатації, але добре доглянутій підлозі.

Про якість і переваги
дубового паркету сказано дуже багато, але ні що не є таким природним показником високої якості і надійності дубового паркету, як незмінний купівельний попит.

Високі експлуатаційні і естетичні властивості дубового паркету
зумовлюють його популярність багато років. До високих експлуатаційних якостей і характеристик дубового паркету відноситься його надзвичайна природна міцність, зносостійкість, можливість неодноразової обробки верхнього шару і, природно, довгий термін експлуатації. В цьому відношенні дуб займає перше місце. Фактура деревини цієї породи може бути як однорідною, так і строкатою, а експлуатаційні характеристики відмінно дозволяють укладати його в кімнатах будь-якого функціонального призначення. Зі всіляких видів паркетних укладань (навіть одного дуба) можна створити паркетну підлогу з усілякими узорами, які прикрасять будь-який будинок. Підлоги, які настелені дубовим паркетом, простоять багато десятків років, не втративши експлуатаційних якостей.
Паркет з дуба – це не лише показник розкоші і солідності. Це надзвичайна природна краса і тепло натурального дерева з багатою колірною гаммою, здатна перетворити будь-який інтер'єр на справжній витвір мистецтва. Жива, випромінююча тепла і світла, насичена текстура дубового паркету заповнить природним теплом Ваші житлові приміщення.


Підлога з дуба радуватиме Вас десятиліттями і з часом стане ще коштовнішим, як вино або коньяк хорошої витримки. Не даремно дуб є символом життєвої сили і могутності, деревина дуба дарувала частинки свого довголіття, заряджаючи людей енергією і силою.
 

Штучный паркет ясен

Ясен Селект - паркет вищого сорту без відбору по розпилюванню. Паркет тангенціального і радіального розпилювання, має рівну колірну текстуру. Заболонь, сучки, механічні ушкодження не допускаються.


Ясень Білий - паркет вищого сорту без відбору по розпилюванню. Має рівну колірну текстуру. Переважаючий колір - світлий. Заболонь, сучки, механічні ушкодження не допускаються.

Штучний паркет з ясеня 

Ясен - це красива і жива структура дерева. Штучний паркет з ясена так само як і з дуба вважається найстабільнішою породою дерева ідеальної для житла. Деревина його прямоволокниста, з чергуванням світлих і темних смуг. Волокниста структура властива ясену, дуже добре виглядає на великих площах. Ясеневий паркет користується великою популярністю в якості матеріалу для обробки підлоги, не залежно від дизайну. Він надає Вашому будинку незабутню атмосферу затишку і красивий незвичайний інтер'єр.

Ясен по твердості перевершує дуб, але при цьому дуже еластичний і тому часто використовується для спортивних об'єктів. Він добре піддається механічній обробці. Деревина ясена має високу міцність, твердість, довговічність. Ясен вважається однією з найцінніших листяних порід. Так, древні воїни-русичі робили з ясена стріли, луки, рогатину, бойові палиці, які не ламалися. А спортсмени довгий час не обходилися без ясеневих лиж, саней, весел перегонів, гімнастичних брусів і т. д.

 

 

   Масивна Дошка

Масивна дошка підлогни - саме старе і найбільш традиційне покриття підлоги з натуральної деревини в країнах Європейського континенту та Америки, вона традиційно використовувалася в житлових приміщеннях. На зміну їй прийшов більш дрібноформатний паркет. Сьогодні можна сказати, що масивна дошка переживає друге народження в Україні і становить серйозну конкуренцію паркету та паркетній дошці.


Масивна дошка підлоги - продукт, при виготовленні якого використовується екологічно чиста сировина. Цей вид підлогового покриття, без сумніву, найбільш довговічний і екологічний - адже масивна дошка цілком і повністю, складається з натуральної деревини, на відміну від своїх аналогів: паркетної дошки та ламінованого паркету. Масивна дошка - це самий високоякісний, елітний продукт в асортименті підлогових покриттів з деревини, при цьому самий довговічний. Масивна дошка служить хорошою альтернативою натуральному штучному паркету, але має великі розміри. Масивна дошка спрощує укладку, робить її більш швидкою і при цьому створює вигляд дорогого, красивого, елітного полу. Найкраще масивна дошка виглядає у великих приміщеннях, зорово збільшуючи об'єм. По довшій стороні дошки, передбачаються "фаски" які надають особливу елегантність.

Дубова підлога з масиву      

Одним з найбільш популярних на сьогоднішній день, і в той же час традиційним підлоговим покриттям є дубова підлога з масиву. Саме тому наша компанія представляє дубовий масив - саме натуральне підлогове покриття, яке на відміну від штучних аналогів зберегло всі природні і незамінні якості природної деревини. Дубовий масив відрізняє висока міцність і приємна колірна гамма а також масивна дошка підлоги з дуба візуально розширює простір приміщень. Масивна дошка - мабуть, одна з найдавніших видів підлогового покриття. Вона існує рівно стільки ж, скільки дерев'яні підлоги як такі. навіть коли люди ще не вміли пиляти колоди, а кололи їх уздовж волокон, з отриманих дощок настилали підлоги. По суті, сучасна масивна дошка - це повернення до старої дерев'яної підлоги, тільки по абсолютно новій технологічній основі. 

 

Покриття масивної доски підлоги лаком


У відмінностіі від конкурентів, Ми виробляємо покриття масивної дошки на своєму виробництві в спеціальній камері, що дозволяє більш чітко контролювати фарбування і до мінімуму скоротити процес укладання на об'єкті. Багатство вибору кольорів і відтінків не обмежується тільки природним кольором деревини. Існує безліч варіантів зміни вигляду вже готової дошки.


Колірування - це забарвлення дерева морилкою в певні кольори. За допомогою такої процедури звичайний паркет набуває білий, сіро-блакитний або радикально чорний колір. Вибір відтінків достатньо великий. Наша компанія також пропонує близько 30 варіантів кольору. Ще один варіант покриття, призначений для тих, хто хоче мати підлогу з екзотичних порід дерев, але не може його придбати з фінансових міркувань. Ми пропонуємо масивну дошку підлоги з дуба покрити спеціальним тонованим в потрібний колір лаком. Зовні таке дерево буде практично не відрізнити від екзотичних порід. Словом, варіантів декорування підлоги за допомогою масивної дошки дуже багато. У будь-якому випадку, купуючи масивну дошку підлоги, ви купуєте справжнє «живе дерево» - вишукане і шляхетне. Недарма сьогодні саме масивна дошка по праву вважається найбільш елітним з усіх дерев'яних підлогових покриттів.

 

Переваги массивної дошки

Масивна дошка - один з варіантів набірного паркету, що відрізняється розмірами своїх складових. Розміри виробляємої нами (не клеєної) масивної дошки досягають 1200мм. в довжину, 130мм. в ширину. Що стосується її товщини, то найбільш ходової вважається 16-22 мм. Від звичайної дощатої підлоги масивна дошка відрізняється тим, що по периметру вона має виступи і пази (у термінології фахівців: шип-паз або гребінь-паз), що дозволяють дошкам щільно стикуватись між собою. Товщина так званого корисного шару (тобто шару, що знаходиться між лицьовою поверхнею дошки і гребінь-пазом) у масивної дошки набагато більше, ніж у набірного паркету, а отже, вона прослужить значно довше.

За запевненнями фахівців, масив -
це паркет на століття. Грамотно уклавши таку дошку і правильно за нею доглядати, можна забути про проблему «зміни підлоги» років на сто. 
Але переваги такого варіанту підлогового покриття не тільки в його виняткової довговічності. Це просто дуже красиво. Масивна дошка виглядає стильно, добротно і грунтовно.


Укладання масивної дошки

Купуючи масивну дошку, багато хто пробують заощадити на її укладанні. і все ж, якщо ви не хочете, щоб дороге підлогове покриття через тиждень стало коробить, робити цього не варто. Укладання паркету - процес майже ювелірний. Порушивши технологію, можна безнадійно загубити саму дошку й необхідні для укладання досить дорогі масла, лаки та клеї. Масивна дошка повинна укладатися в приміщеннях, що відповідають технічним вимогам для настилу покриттів з натуральної деревини. Їй треба пройти укліматизацію в тому приміщенні, де буде монтуватися, протягом щонайменше трьох діб. Вологість деревини повинна становити 8-10%. Підлогові покриття укладаються на завершальному етапі ремонту, коли вже встановлені вікна та дверні коробки, вирівняні і як слід просушені стелі, стіни і, звичайно, стяжка. Повинне бути завершене укладання керамічної плитки, так як це мокрий процес. Щоб згодом з красивим і дорогим підлоговим покриттям не виникло проблем, треба правильно і ретельно підготувати основу під нього. Способів пристрою основи кілька. Масивну дошку можна укладати по залізобетонних перекриттях: на стяжку і лаги, на стяжку та фанеру, на лаги і фанеру без заливки стяжки; на регульовану фанеру. По дерев'яних перекриттях і змішаним її укладають на лігери і фанеру. 


 
Укладання нашої масивної дошки проходить більш швидко і якісно, так як вона вже має лакове покриття, при цьому виключаються такі "неприємні" технологічні процедури як циклювання (шум і пил) і багаторазове покриття лаком (запах). Фактично Ви кладете ламінат а отримуєте готову натуральну дубову підлогу ! 


Все, що Вам потрібно - це тільки зателефонувати нам, все інше ми зробимо за Вас !


Після отримання заявки на паркетні роботи, вся наша подальша робота будується виключно зручно для Вас:

Виїзд технолога на об'єкт. Перед тим як приступити до виконання робіт на кожному об'єкті, його необхідно оцінити на місці. Дати об'єктивну оцінку стану об'єкта і визначити необхідний вид робіт по телефону зі слів замовника не представляється можливим. 

Технолог на місці: складає технологічну карту об'єкту, оцінює стан підлоги, надає консультацію з необхідних робіт, робить всі необхідні заміри (метраж загальної площі, температуру повітря, відносну вологість повітря, рівність підстави). 

Виставляння комерційної пропозиції. На підставі складеної технологічної карти об'єкта Вам надається комерційну пропозицію [попередня кошторис] на паркетні роботи.


Підтвердження замовлення та укладання договору. Після всіх узгоджень, Ви підтверджуєте замовлення на зручний для Вас день, відповідно до нашого графіку робіт.


Виїзд на об'єкт для початку робіт. При укладанні паркету ми виконуємо всі технології і норми, контролюємо міцність і вологість стяжки, температуру і вологість приміщень, щоб паркет служив довго і тішив Вас!
 

Пропонуємо Вам два варіанти укладання "ПІД КЛЮЧ" масивної паркетної дошки нашого виробництва: 

 

1. Укладання на бетонну стяжку.

 


2. Укладання на лаги.

Вартість комплексу робіт (готової підлоги), включаючи масивну паркетну дошку з дуба, фанеру і всі витратні матеріали - 900грн. за м.кв
 

Догляд за лаком


Догляд за лаком досить простий, це ряд простих заходів, попереджуючих порушення лакової плівки. Дерев'яні підлоги під лаком не можна мити, так як вода, залишившись надовго на поверхні лаку, може увібратися деревом і призвести до утворення та росту тріщин в полімерній лаковій плівці. Тому дерев'яні підлоги під лаком можна лише протирати насухо віджатою ганчіркою, при цьому у воду для цього додають засоби по догляду за лаковим покриттям на основі воску. На ніжки меблів слід закріпити войлочні або полімерні накладки. Також слід уникати абразивного зносу, тобто не допускати попадання піску на поверхню лаку. Для цього існує безліч засобів: коврики, м'яке взуття і т.д. 

Основний догляд за паркетом (особливо за масивною дошкою) зводиться до підтримання оптимального температурно-вологого режиму в житловому приміщенні (оптимальними вважаються температура +18-25 С при відносній вологості 45-65%.). Це дуже важливий показник не тільки для дерева, але і для людського організму, домашніх тварин і рослин. Для всього живого!


1   2 ►►