Ясень

→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТ - ЯСЕНЬ

→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТНУ ДОШКУ - ЯСЕНЬ

 

Ясень високо цінується за міцність і гнучкість.

Деревина ясена, що має високі технічні властивості, знаходить в паркеті саме широке застосування. Ясень ідеальний для покриття підлоги, якому доводиться витримувати великі навантаження і високу прохідність. Однак, паркет з ясена дуже чутливий до перепадів вологості і температури.

Досвід показує, що хвиляста структура паркету з ясена дуже добре виглядає на великих поверхнях - він світлий і в ньому багато виразних штрихів.

Для досягнення особливого ефекту ясен легко тонується, піддається термообробці, штучного старіння. Підлога з ясеня - ідеальна гладкість поверхні, що створює відчуття гармонії і спокою, простору, свободи та легкості.

Відомо, що ясен завжди притягує до себе увагу, виділяючи підлогу як домінуючий елемент інтер'єру.

Твердість, Н/мм2

4,0 – 4,1

Щільність, кг/м3

700

Стабільність, умовна одиниця

2

Місце вирощування

Налічує близько 70 видів, поширених в основному в помірному поясі Північної півкулі, рідше в субтропічних і тропічних зонах

Колір та структура

Деревина світла, злегка жовтувата, з добре вираженим характерним красивим малюнком текстури на зрізі. Заболонь і зріла деревина практично не розрізняються. За будовою нагадує деревину дуба, але без характерних для нього великих серцевинних променів. Далекосхідний ясен сірого кольору, практично не відрізняється від за зовнішнім виглядом від дуба. Серцевинні промені практично не позначаються на текстурі, за винятком суворо радіальних розрізів.