→ ПРИДБАТИ ПАРКЕТНУ ДОШКУ ЗА САМИМИ НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ


ПРИДБАТИ ПАРКЕТНУ ДОШКУ







 

Можливе замовлення в будь-якому кольорі, шліфована, брашована,покрита маслом або лаком, готова до встановлення. В даному сорті не допускаються сучки.

 

Товщина - 16 мм

Ширина - 100  мм

Довжина - від 600 до 1200 мм

(16*100*600 - 1200)

 

   Масивна Дошка

Масивна дошка - саме старе і найбільш традиційне покриття підлоги з натуральної деревини в країнах Європейського континенту та Америки, вона традиційно використовувалася в житлових приміщеннях. На зміну їй прийшов більш дрібноформатний паркет. Сьогодні можна сказати, що масивна дошка переживає друге народження в Україні і становить серйозну конкуренцію паркету та паркетній дошці.


Масивна дошка підлоги - продукт, при виготовленні якого використовується екологічно чиста сировина. Цей вид підлогового покриття, без сумніву, найбільш довговічний і екологічний - адже масивна дошка цілком і повністю, складається з натуральної деревини, на відміну від своїх аналогів: паркетної дошки та ламінованого паркету. Масивна дошка - це самий високоякісний, елітний продукт в асортименті підлогових покриттів з деревини, при цьому самий довговічний. Масивна дошка служить хорошою альтернативою натуральному штучному паркету, але має великі розміри. Масивна дошка спрощує укладку, робить її більш швидкою і при цьому створює вигляд дорогого, красивого, елітного полу. Найкраще масивна дошка виглядає у великих приміщеннях, зорово збільшуючи об'єм. По довшій стороні дошки, передбачаються "фаски" які надають особливу елегантність.

Дубова підлога з масиву      

Одним з найбільш популярних на сьогоднішній день, і в той же час традиційним підлоговим покриттям є дубова підлога з масиву. Саме тому наша компанія представляє дубовий масив - саме натуральне підлогове покриття, яке на відміну від штучних аналогів зберегло всі природні і незамінні якості природної деревини. Дубовий масив відрізняє висока міцність і приємна колірна гамма а також масивна дошка підлоги з дуба візуально розширює простір приміщень. Масивна дошка - мабуть, одна з найдавніших видів підлогового покриття. Вона існує рівно стільки ж, скільки дерев'яні підлоги як такі. навіть коли люди ще не вміли пиляти колоди, а кололи їх уздовж волокон, з отриманих дощок настилали підлоги. По суті, сучасна масивна дошка - це повернення до старої дерев'яної підлоги, тільки по абсолютно новій технологічній основі. 

 

Покриття масивної доски підлоги лаком


У відмінностіі від конкурентів, Ми виробляємо покриття масивної дошки на своєму виробництві в спеціальній камері, що дозволяє більш чітко контролювати фарбування і до мінімуму скоротити процес укладання на об'єкті. Багатство вибору кольорів і відтінків не обмежується тільки природним кольором деревини. Існує безліч варіантів зміни вигляду вже готової дошки.


Колірування - це забарвлення дерева морилкою в певні кольори. За допомогою такої процедури звичайний паркет набуває білий, сіро-блакитний або радикально чорний колір. Вибір відтінків достатньо великий. Наша компанія також пропонує близько 30 варіантів кольору. Ще один варіант покриття, призначений для тих, хто хоче мати підлогу з екзотичних порід дерев, але не може його придбати з фінансових міркувань. Ми пропонуємо масивну дошку підлоги з дуба покрити спеціальним тонованим в потрібний колір лаком. Зовні таке дерево буде практично не відрізнити від екзотичних порід. Словом, варіантів декорування підлоги за допомогою масивної дошки дуже багато. У будь-якому випадку, купуючи масивну дошку підлоги, ви купуєте справжнє «живе дерево» - вишукане і шляхетне. Недарма сьогодні саме масивна дошка по праву вважається найбільш елітним з усіх дерев'яних підлогових покриттів.

 

Переваги массивної дошки

Масивна дошка - один з варіантів набірного паркету, що відрізняється розмірами своїх складових. Розміри виробляємої нами (не клеєної) масивної дошки досягають 1200мм. в довжину, 130мм. в ширину. Що стосується її товщини, то найбільш ходової вважається 16-22 мм. Від звичайної дощатої підлоги масивна дошка відрізняється тим, що по периметру вона має виступи і пази (у термінології фахівців: шип-паз або гребінь-паз), що дозволяють дошкам щільно стикуватись між собою. Товщина так званого корисного шару (тобто шару, що знаходиться між лицьовою поверхнею дошки і гребінь-пазом) у масивної дошки набагато більше, ніж у набірного паркету, а отже, вона прослужить значно довше.

За запевненнями фахівців, масив -
це паркет на століття. Грамотно уклавши таку дошку і правильно за нею доглядати, можна забути про проблему «зміни підлоги» років на сто. 
Але переваги такого варіанту підлогового покриття не тільки в його виняткової довговічності. Це просто дуже красиво. Масивна дошка виглядає стильно, добротно і грунтовно.


Укладання масивної дошки

Купуючи масивну дошку, багато хто пробують заощадити на її укладанні. і все ж, якщо ви не хочете, щоб дороге підлогове покриття через тиждень стало коробить, робити цього не варто. Укладання паркету - процес майже ювелірний. Порушивши технологію, можна безнадійно загубити саму дошку й необхідні для укладання досить дорогі масла, лаки та клеї. Масивна дошка повинна укладатися в приміщеннях, що відповідають технічним вимогам для настилу покриттів з натуральної деревини. Їй треба пройти укліматизацію в тому приміщенні, де буде монтуватися, протягом щонайменше трьох діб. Вологість деревини повинна становити 8-10%. Підлогові покриття укладаються на завершальному етапі ремонту, коли вже встановлені вікна та дверні коробки, вирівняні і як слід просушені стелі, стіни і, звичайно, стяжка. Повинне бути завершене укладання керамічної плитки, так як це мокрий процес. Щоб згодом з красивим і дорогим підлоговим покриттям не виникло проблем, треба правильно і ретельно підготувати основу під нього. Способів пристрою основи кілька. Масивну дошку можна укладати по залізобетонних перекриттях: на стяжку і лаги, на стяжку та фанеру, на лаги і фанеру без заливки стяжки; на регульовану фанеру. По дерев'яних перекриттях і змішаним її укладають на лігери і фанеру. 


 
Укладання нашої масивної дошки проходить більш швидко і якісно, так як вона вже має лакове покриття, при цьому виключаються такі "неприємні" технологічні процедури як циклювання (шум і пил) і багаторазове покриття лаком (запах). Фактично Ви кладете ламінат а отримуєте готову натуральну дубову підлогу ! 


Все, що Вам потрібно - це тільки зателефонувати нам, все інше ми зробимо за Вас !


Після отримання заявки на паркетні роботи, вся наша подальша робота будується виключно зручно для Вас:

Виїзд технолога на об'єкт. Перед тим як приступити до виконання робіт на кожному об'єкті, його необхідно оцінити на місці. Дати об'єктивну оцінку стану об'єкта і визначити необхідний вид робіт по телефону зі слів замовника не представляється можливим. 

Технолог на місці: складає технологічну карту об'єкту, оцінює стан підлоги, надає консультацію з необхідних робіт, робить всі необхідні заміри (метраж загальної площі, температуру повітря, відносну вологість повітря, рівність підстави). 

Виставляння комерційної пропозиції. На підставі складеної технологічної карти об'єкта Вам надається комерційну пропозицію [попередня кошторис] на паркетні роботи.


Підтвердження замовлення та укладання договору. Після всіх узгоджень, Ви підтверджуєте замовлення на зручний для Вас день, відповідно до нашого графіку робіт.


Виїзд на об'єкт для початку робіт. При укладанні паркету ми виконуємо всі технології і норми, контролюємо міцність і вологість стяжки, температуру і вологість приміщень, щоб паркет служив довго і тішив Вас!
 

Пропонуємо Вам два варіанти укладання "ПІД КЛЮЧ" масивної паркетної дошки нашого виробництва: 

 

1. Укладання на бетонну стяжку.

 


2. Укладання на лаги.

Вартість комплексу робіт (готової підлоги), включаючи масивну паркетну дошку з дуба, фанеру і всі витратні матеріали - 900грн. за м.кв
 

Догляд за лаком


Догляд за лаком досить простий, це ряд простих заходів, попереджуючих порушення лакової плівки. Дерев'яні підлоги під лаком не можна мити, так як вода, залишившись надовго на поверхні лаку, може увібратися деревом і призвести до утворення та росту тріщин в полімерній лаковій плівці. Тому дерев'яні підлоги під лаком можна лише протирати насухо віджатою ганчіркою, при цьому у воду для цього додають засоби по догляду за лаковим покриттям на основі воску. На ніжки меблів слід закріпити войлочні або полімерні накладки. Також слід уникати абразивного зносу, тобто не допускати попадання піску на поверхню лаку. Для цього існує безліч засобів: коврики, м'яке взуття і т.д. 

Основний догляд за паркетом (особливо за масивною дошкою) зводиться до підтримання оптимального температурно-вологого режиму в житловому приміщенні (оптимальними вважаються температура +18-25 С при відносній вологості 45-65%.). Це дуже важливий показник не тільки для дерева, але і для людського організму, домашніх тварин і рослин. Для всього живого!