СЕНСАЦІЯ! ВІДТЕПЕР у нас відбувається укладання паркету без фанери, лаку, клею та інших додаткових матеріалів!

натяжний паркет купити, натяжний паркет

Якщо так пригадати, то практично в усі часи для влаштування підлог у будинках застосовували досить обмежене коло будівельних матеріалів. Мабуть, перші підлоги були просто земляні, потім з'явилися дерев'яні і мармурові (наприклад, в Стародавньому Римі). У наш час різноманітність підлогових матеріалів вражає уяву - складальні, інкрустовані, паркет, паркетна дошка, кахель, керамограніт, ламінат і багато іншого. Здавалося б, вигадати щось нове вже неможливо. Але, виявляється, що все-таки можна. Одне з останніх винаходів на цю тему – це НАТЯЖНИЙ ПАРКЕТ!!! Я сам був сильно вражений такими іноваційними технологіями підлогового покриття. Звичайно ж, це паркет, перш за все з натурального дерева. Але не треба обманюватися добре знайомим словом «паркет». Дуже схоже, але не зовсім те, що Ви думаєте.

Це нова технологія не тільки укладання, але самої структури паркету. І володіє натяжний паркет рядом безперечних переваг:

  • Планки паркету робляться з екологічно чистої натуральної деревини і мають товщину 20 мм.
  • ВІДТЕПЕР більше непотрібно використовути при укладанні Натяжного паркету лак, фанеру, клей та інші додаткові матеріали, які використовувались при укладанні звичайного паркету – це велика економія часу та Ваших грошей!
  • Запатентований Метод укладання забезпечує можливість заміни ділянки підлоги при необхідності, і навіть легкий демонтаж і повторний монтаж в іншому приміщенні
  • Крім того, відсутність жорсткого кріплення до перекриттів будівлі і наявність підкладки підвищує звукоізоляцію.
  • Висока екологічність натяжного паркету досягнута тим, що в його виробництві і укладанні не застосовуються лаки, фарби, фанера, клей, тобто все, що виділяє шкідливі речовини. Тому натяжний паркет можна використовувати в спальнях, дитячих кімнатах і т.п.
  • Кріплення планок паркету між собою відбувається за допомогою спеціального замка-кліпа, шипів і пазів, що становлять єдине ціле з самою планкою, причому вся конструкція цілком залишається як би рухомою, тобто при зміні вологості в приміщенні може злегка розширюватися або стискатися, не створюючи при цьому ніяких візуальних дефектів, наприклад щілин між планками. -
  • І ще одне, найважливіша відмінність конструкції натяжного паркету від інших видів підлог - після того, як певний масив паркету зібраний і планки скріплені між собою замками, цей масив стягується спеціальною високоміцною струною, яка протягується усередині планок через спеціальні порожнини. Після чого, отриманий масив паркету можна укладати на звукоізоляційну підкладку. Зрозуміло, конфігурація, кількість планок, розмір зібраного масиву потрібно заздалегідь прорахувати і привести у відповідність з розмірами приміщення. -
  • Така підлога ще й має відмінний зовнішній вигляд, і дуже добре впишеться в будь-який інтер'єр, будь він у стилі модерн або класика.

На мою думку, я навів достатньо аргументованих переваг натяжного паркету. Підлога де встановлюється натяжний паркет, практично невразлива, але пам’ятайте, що такий паркет має виготовлятись і встановлюватсь за всіма стандартами. Відповідно такий паркет не може бути надто дешевим (пракчтично ідеальна підлога не може коштувати дуже дешево), тому купуйте паркет в перевірених фірм та офіційних диллерів і в жодному разі не ведіться на самопалів Made in China, бо ця China тільки змарнує Ваші зароблені гроші!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 8 грудня 2016 року.

Теги: натяжний паркет купити, натяжний паркет

Статтю додано: 15/Грудня/2018     переглядів: 14886