ПРИДБАТИ OSMO ЗА ЦІНАМИ ВИРОБНИКА

Покриття для деревини OSMO (Німеччина)

Масло OSMOПокриття для паркету і фарба по дереву на основі натуральних рослинних масел і воску Osmo для внутрішніх і зовнішніх робіт: масло з твердим воском, кольорові тонування, засоби по догляду за деревиною.

Деревина, використовувана для оздоблення інтер'єрів, - підлоги, меблевих фасадів і стільниць, а також дитячих іграшок, які піддаються в процесі експлуатації значним навантаженням і, отже, потребують особливого захисту. Однак захисні засоби не повинні обмежувати природні характеристики деревини. Дерево має «дихати», залишатися еластичним, щоб сприятливо впливати на мікроклімат у приміщенні.

Всі масла й воски OSMO для внутрішніх робіт виробляються з ретельно відібраних натуральних компонентів. Вони ідеально взаємодіють з поверхнею.

Після нанесення покриттів OSMO для внутрішніх робіт деревина зберігає свій природний вигляд. Поверхня стає міцною, зносостійкою; набуває водо- і ггрязевідштовхувальні властивості, а також стійкість до впливу вина, пива, коли і т.п. У разі незначних пошкоджень покриття може бути легко і швидко відреставровано.

Фарба - найважливіший елемент оздоблення. Поєднання різних кольорів, варіації тонів і відтінків дозволяють зробити інтер'єр неповторним, унікальним, отримуючи, залежно від настрою, будь-який бажаний результат.

Чи використовуєте Ви безбарвні або натуральні кольори, щоб підкреслити природну красу деревини, або хочете розставити акценти за допомогою непрозорих, різнокольорових фарб - компанія OSMO надасть Вам повну палітру фарб природи.

Хочете захистити фасад дерев'яного будинку від старіння або додати індивідуальність дерев'яним спорудам у Вашому саду? OSMO надасть Вам для цього все необхідне. Вся продукція OSMO спеціально орієнтована на конкретну область застосування і враховує специфічні особливості використовуваної деревини.

ОСМО покриття для зовнішніх робіт створене на основі натуральних рослинних масел. Вони не тріскаються, і не лущаться, не відшаровуються. Дозволяють перефарбовувати дерев'яні поверхні без попереднього шліфування.

Деревина - це натуральний будівельний матеріал, який дозволяє максимально виразити індивідуальність житла і створює атмосферу тепла і затишку. Щоб вироби і інтер'єри з деревини служили Вам довгі роки і радували своєю красою, за ними потрібно правильно доглядати.

Компанія ОСМО розробила свою серію спеціальних засобів для догляду та очищення деревини з урахуванням природних структурних особливостей різних порід і специфіки її використання.

ОСМО засоби для догляду та очищення створені на основі натуральних восків і масел і є екологічно чистими продуктами. Вони абсолютно безпечні для людей, тварин і рослин!

Масла глибоко проникають в деревину, зберігають її еластичність і здатність «дихати».

Щоб зробити процес догляду легким і ефективним, додатково до миючих і чистячих засобів ОСМО пропонує високоякісні аксесуари.

З ОСМО Ваші будинки, інтер'єри, меблі та підлога на десятиліття збережуть свою красу і високі споживчі якості.