Натяжний ПАРКЕТ - Революційне відкриття в сфері будівництва

Натяжні підлоги - це технологія настилу підлог, яка не так давно з'явилася в нашому будівництві і яка, завдяки своїм особливостям, має низку переваг

Головна ідея «натяжних підлог» полягає в тому, що тут відбулося злиття всього найкращого, що є в сучасних підлогових покриттях:

Присутність натурального дерева товщиною 20 мм, то є велика довговічність при експлуатації.Завдяки сучасним технологіям, абсолютно новий метод укладання, який забезпечує більшу надійність, екологічність, можливість часткової заміни пошкодженої ділянки підлоги, а також демонтаж і монтаж в іншому приміщенні.

НАЙГОЛОВНІШІ ПЕРЕВАГИ:

  • Відмінна звукоізоляція, за рахунок відсутності жорсткого кріплення до перекриття - підкладковий шар глушить шум, наприклад ваші гучні кроки, чи бігання дітей.
  • Високий ступінь екологічності (дана технологія не застосовує фанеру, клей, лаки і інші хімічні продукти, що виділяють шкідливі речовини!), Тому «натяжну підлогу» рекомендовано використовувати для спалень, дитячих кімнат, інших житлових і офісних приміщень
  • Розмір 20 мм * 30-40 мм * 800 мм вибраний не випадково, в торці виходить майже квадрат. Тому деформація деревини при зміні вологості в приміщенні зводиться до мінімуму
  • Особливий вид кріплення (без застосування клею та інших жорстких конструкцій) залишає дерево «рухомим» і при зміні вологості дерев'яні рейки поглинають-віддають вологу, а вся плоскість підлоги відповідно незначно розширюється і стискається, не створюючи візуальних дефектів, таких як щілини.
  • При механічному пошкодженні окремої ділянки натяжної підлоги - можлива локальна заміна, тобто заміна тільки пошкодженого фрагменту, не створюючи візуальних дефектів, таких як щілини.
  • Легкий монтаж і демонтаж (завдяки бесклєєвому укладанню) дозволяє швидко проводити збірку підлоги і при необхідності розбирати її для реконструкції або перенесення в інше приміщення, тобто повторне використання!
  • Навіть маленькі приміщення будуть тільки вигравати при використанні пропонованої технології натяжних підлог - невеликі по ширині планки візуально збільшують, розширюють простір! Це прекрасне інтер'єрне рішення можна використовувати як для будинку, так і в офісі.

Вибирайте натяжні підлоги - підлоги високих стандартів якостіі зручності в експлуатації!