Коли саме краще робити відновлення паркету. Саме головне, щоб не було пізно!

Оновлення паркету, реставрація паркету

Підлога як і все піддається часу та взаємодією з навколишнім середовищем, а це означає, що якби якісно не був встановлений паркет, вічно стояти не буде. Як і у всього на землі є свій відрізок життя. Одразу у Вас може виникнути зустрічне питання: «Тоді як часто потрібно робити ремонт, чи оновлення паркету?». Однозначно на таке питання відповісти неможливо, так як на стан паркету впливають безліч чинників. Перерахую найважливіші:

Через безліч факторів, що впливають на стан паркету, неможливо точно сказати термін служби покриття до наступного ремонту. Існуєт ряд ознак, що сигналізують, що пора всерйоз задуматися про відновлення і реставрацію паркету:

  • Поверхня підлоги втратила колір і стала каламутною;
  • Плашки чітко скриплять;
  • На поверхні виникають помітні нерівності;
  • Лакове покриття місцями помітно стирається, утворюючи лисини;
  • Стають помітні вм'ятини і подряпини від важких предметів або каблуків;
  • Плашки сильно набухають або всихаються, утворюючи нерівності;

Ці ознаки можуть проявлятися в різний час і в різному ступені, але одне я можу сказати точно: чим раніше буде зроблений ремонт паркету, тим легшим він буде і для підлоги, і для Вашого гаманця. 

 

З ремонтом паркету краще не затягувати


Припустимо, Ви помітили, що лак на поверхні підлоги місцями стерся. Розглянемо два шляхи розвитку подій:

  1. Замовляємо відновлення паркету негайно. В цьому випадку для реставрації паркету нам необхідно зробити: неглибоке циклювання для зняття шару старого лаку, шліфування дерев'яної поверхні, покриття новим лаком. 
  2. Тягнемо з ремонтом ще рік-два. В цьому випадку лак місцями повністю стирається і вже не захищає паркет, тому порушується вологісний режим експлуатації, що викликає здуття або всихання плашок. Зазвичай лакове покриття порушується в точках, де по паркету найбільше ходять у взутті, а без лакового покриття поверхня підлоги більше схильна до вм'ятин від каблуків. В цьому випадку для повного відновлення паркету необхідно зробити: глибоке циклювання для вирівнювання підлоги, шпаклювання щілин і вм'ятин, заміну пошкоджених плашок, шліфування поверхні, покриття лаком.

Наведений приклад показує, що масштаб робіт по відновленню істотно зростає, якщо проблему запустити. Я не рекомендую робити ремонт паркету самостійно, тому що це може тільки посилити проблему. Краще звернутися до професіоналів, щоб мінімізувати фінансові та часові витрати. Хочу нагадати, що компанія ФАЙНІ ПІДЛОГИ гарантує якість робіт!

Стаття підготована Іваном Ущапівським директором Компанії Файні Підлоги 26 Липня 2017 року.

Теги: Оновлення паркету, реставрація паркету

Статтю додано: 17/Лютого/2019     переглядів: 5103